Aktualności

11.09 2014

Jazz#Moda#Sztuka

Macie już plany na 13 września? Jeśli nie – wspaniale, jeśli tak – mimo wszystko może dacie się skusić na Młyn Jazz Festival! Kusimy nie tylko muzyką, sztuką i modą, ale także pysznym jedzeniem wprost z  grilli gazowych Broil King! Naprawdę warto!

W hotelu Młyn Jacka w Wadowicach spotkamy się z fanami muzyki jazzowej, miłośnikami dobrej zabawy, artystycznych wrażeń i wspólnego grillowania! Broil King nie zawiedzie i tym razem – ruszty rozgrzeją się do czerwoności, a aromaty rodem z najlepszych restauracji zaostrzą apetyty przybyłych! Efekty naszych kulinarnych poczynań ocenicie sami – my już teraz gwarantujemy, że będzie wyjątkowo smacznie!

Organizatorzy zadbali aby było nastrojowo, efektownie, a nawet luksusowo! Oprócz atrakcji muzycznych (i kulinarnych rzecz jasna) na gości czekać będą pokazy mody, prezentacje luksusowych samochodów i dzieł sztuki. Na scenie m.in.  Candy Dulfer, Urszula Dudziak i Leszek Możdżer, na wybiegu kolekcja Ewy Minge, a na podjeździe luksusowe samochody marki Infiniti!

Połączenia jazzu, mody i sztuki już nie raz okazało się strzałem w dziesiątkę! Jak będzie tym razem? My nie mamy żadnych wątpliwości – Wy przekonajcie się sami już 13 września!

POWRÓT
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.