Promocja dla miłośników grillowania!

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji*, dedykowanej miłośnikom grillowania! Teraz, kupując grill gazowy Broil King z serii Monarch, otrzymasz pokrowiec zupełnie za darmo! Nie ma lepszej okazji, aby dodać do ogrodu lub tarasu coś naprawdę wartościowego. Grill gazowy z serii Monarch jest wyposażony w unikalną technologię PGT, dzięki której dostarczy nam smaczne i soczyste potrawy przez całe lato. A pokrowiec dedykowany sprawia, że grill będzie wyglądał doskonale i ochroni go przed czynnikami atmosferycznymi. To fenomenalna okazja!

*biorąc udział w promocji akceptujesz regulamin.

Grille biorące udział w promocji

grill gazowy monarch 340 Broil King Monarch™ 340

wersja z kuchenką boczną

834263PL

Monarch™ 390

wersja z kuchenką bocznąi zestawem rożna

834283PL

Sprawdź gdzie możesz kupić grilla Monarch

znajdź

najbliższy sklep

SZUKAJ SKLEPU

JAK DZIAŁA PROMOCJA NA GRILLA MONARCH?

 

  1. Wybierz grilla gazowego - Kup grilla z serii Monarch w dniach: 27.04.2023 do 31.05.2023.
  2. Zarejestruj swojego grilla - Tutaj zarejestruj grilla w ciągu 30 dni od daty zakupu.
  3. Wypełnij formularz, który otrzymasz w wiadomości e-mail i odbierz darmowy Pokrowiec Select!

PODWÓJNA OCHRONA GRILLI MONARCH

Grill Monarch Broil King to doskonały wybór dla tych, którzy chcą mieć produkt najwyższej jakości do swojego ogrodu lub tarasu. Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ zyskujesz podwójnie! Kupując grilla gazowego z serii Monarch, po zarejestrowaniu go otrzymasz bezpłatny pokrowiec Select oraz przedłużoną gwarancję na grilla do 25 lat! 

Pokrowiec Select 67470 

dedykowany dla serii Monarch charakeryzuje się mocną, tkaniną, która pokryta jest PVC o specyfikacji 500 X 300D. Gwarancja ochrony przed deszczem, śniegiem, wiatrem oraz słońcem daje nam czterosezonowa odporność.  Na dole pokrowca znajdują się rzepy, które utrzymują porkowiec na właściwym miejscu. Zakładanie pokrowca i jego zdjemowanie ułatwiają nam stabilne uchwyty. Na froncie pokrowca nadrukowane jesat logo Broil King.

Dowiedz się więcej

Wydłużona gwarancja

Dzięki rejestracji grilla otrzymujesz przedłużoną gwarancję na swojego Monarcha! Okresem gawarancyjnym są obejmowane poszczególne podzespoły:

Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat
Piekarnik z odlewu aluminium - 25 lat
Ruszty żeliwne - 2 lata
Aromatyzer Flav-R-Wave™ - 3 lata
Palniki Dual-Tube™ - 10 lat
Palnik rożna - 10 lat
Palnik kuchenki bocznej - 2 lata
Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata

Zarejestruj grilla

Dlaczego warto kupić grilla gazowego z serii Monarch od Broil King?

Grill gazowy Monarch. Władca ogrodu. 

Monarch™ to grill gazowy, który spowoduje uśmiech na Twojej twarzy i zachwyt gości. Z niebywałą łatwością przygotujesz na nim dania z grilla które już znasz, ale również spróbujesz czegoś nowego. Monarch™ to najbardziej wydajny grill gazowy Broil King, a zarazem najmniejszy grill gazowy z systemem PGT. Doskonała jakość potwierdzona gwarancją, zapewni liczne, niezapomniane przyjęcia przez wiele lat. Seria grilli Monarch™ wyposażona jest w 3 palniki główne z technologią Dual-Tube™, dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™piekarnik z odlewu aluminium Therma-Cast™ oraz aromatyzery Flav-R-Wave™. Monarch™ dostępny jest w wersji 390 z kuchenką boczną i zestawem rożna obrotowego, wersji 340 z kucheną boczną oraz wersji 320 bez dodatkowych funkcjonalności. Grill gazowy Monarch™ to stylowy grill do Twojego ogrodu.