Nowości 2019

 

Przyroda budzi się z zimowego snu. Dni stają się coraz dłuższe, słońce miło przygrzewa, a trawa zaczyna się zielenić. Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią zbliża się otwarcie sezonu grillowego. Aby cieszyć się pełnią możliwości grilli gazowych Broil King przygotowaliśmy wiele nowości.

Grille gazowe na gaz ziemny

 

Niewątpliwy hit i ukłon w stronę pasjonatów gotowania na świeżym powietrzu, dla których grillowanie jest czymś więcej niż odgrzewaną kiełbaską. Zastosowanie źródła gazu z instalacji gazowej jest powszechnie używane w USA i Kanadzie. Takie rozwiązanie cechuje ludzi praktycznych i ekonomicznych. Nie musisz już więcej martwić się o dodatkową butlę z gazem, a uzyskaną przestrzeń wykorzystasz na dodatkowe akcesoria i naczynia. Grill na gaz ziemny to komfort użytkowania i zaoszczędzony czas, którego masz więcej na spotkania przy grillu. Nie musisz martwić się kwestiami bezpieczeństwa, wszystkie elementy instalacji są zamontowane i przetestowane przez producenta oraz gotowe do przyłączenia do sieci gazowej. Grill na gaz ziemny to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających swoje małe grillowe królestwo, stworzone i zaaranżowane miejsce spotkań takie jak taras czy patio.

Poznaj zalety grilli na gaz ziemny

Imperial XL S Regal S490 PRO Baron 490

 

Grill gazowy Signet 320

Seria Signet to jeden z naszych bestsellerów. W tym roku prezentujemy wersję oznaczoną numerem 320. Najtańsza wersja z serii Signet, model 320 nie posiada kuchenki bocznej i zestawu rożna. Ten średniej wielkości grill będzie doskonałym wyborem dla osób przygotowujących potrawy dla 8-10 osób. Signet 320 wyposażony jest w najlepsze rozwiązania Broil King, takie jak:

- 3 palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej

- 2 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™

- 4 aromatyzery Flav-R-Wave™

- zawory Linear-Flow™

- pokrętła 180 Sensi-Touch™

- elektroniczna zapalarka Sure-Lite™

Signet 320 to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie jakość wykonania i niebanalny wygląd, który przykuwa wzrok – jednocześnie nie planujących korzystać z kuchenki bocznej i rożna obrotowego.

Signet 320

 

Grill gazowy Regal 420 do zabudowy

Regal™ 420 zaprojektowany z myślą o pysznych daniach, które staną się przebojem każdej imprezy. Cechy, które sprawiły, że jesteśmy liderem w branży, są widoczne od pierwszego momentu. Począwszy od jakości wykonania po przemyślaną funkcjonalność, której doświadczysz podczas niesamowitego grillowania. Regal 420 do zabudowy posiada wszystkie zalety swojego stacjonarnego odpowiednika w tym legendarny system PGT. Regal 420 do zabudowy występuje w dwóch wariantach: na butlę z gazem oraz gaz ziemny. Co odróżnia serię Regal od Imperial? Na pokładzie Regala znajdują się 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™, natomiast w serii Imperial ruszty wykonane są z odlewu stali szlachetnej. Ponadto Regal 420 nie posiada zestawu rożna obrotowego i kuchenki bocznej. Seria Regal do zabudowy to alternatywa, która została wprowadzona z myślą o tych kulinarnych pasjonatach, którzy uwielbiają klasyczne grillowanie na ruszcie bez dodatkowych urządzeń. Grille gazowe do zabudowy to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących indywidualne podejście, dzięki czemu masz gwarancje stworzenia unikalnej kuchni w swoim ogrodzie.

Regal 420 do zabudowy

 

Grill gazowy Regal XL

Regal XL to jeden z naszych najlepszych modeli. Posiada wszystkie najlepsze rozwiązania takie jak system PGT, kuchenka boczna, rożno, dwustronne ruszta żeliwne. Jednak to co sprawia, że jest wyjątkowy to dwa niezależne piekarniki, co daje dwa razy więcej możliwości. Mając dwie niezależne przestrzenie do grillowania możesz jednocześnie przygotować potrawy w dwóch całkowicie różnych temperaturach, piec kurczaka na rożnie i grillować warzywa, czy też podtrzymywać temperaturę ugrillowanych już potraw. Takie rozwiązanie sprawia, że na tak dużym grillu przygotujesz kolację zarówno dla dwojga jak i całej rodziny. Poznaj wszystkie zalety nowego Regala XL.

Regal XL

 

Palnik boczny na podczerwień do grilla gazowego

Idealny stek – aromatyczne i soczyste mięso w środku oraz chrupiąca skórka na wierzchu, z pięknym diamentowym wzorem. Dzięki palnikowi bocznemu na podczerwień uzyskanie perfekcyjnego steka stanie się jeszcze łatwiejsze. Urządzenie uzyskuje bardzo wysoką temperaturę do 930°C sprawiając, że mięso szybko zamyka pory zatrzymując soki oraz pięknie karmelizuje się z zewnątrz. Konstrukcja rusztu ze stali szlachetnej pozwala na sterowanie jego wysokością, a wyprofilowane dno odprowadza nadmiar tłuszczu do zbiorniczka. Palnik boczny na podczerwień to rozszerzenie dedykowane posiadaczom grilli Broil King Serii Imperial, Regal oraz Baron wyposażonych w kuchenkę boczną. Montuje się go z łatwością w miejsce kuchenki, a zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do montażu. W naszej ofercie zarówno w wariancie na butlę z gazem lub na gaz ziemny.

Palnik boczny na podczerwień na butlę z gazem

Palnik boczny na podczerwień na gaz ziemny

 

Ruszty do grilla gazowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poszerzyliśmy gamę naszych rusztów. Wszystkie nasze ruszty cechują się świetnym utrzymaniem ciepła, łatwością konserwacji i wytrzymałością. Teraz większość grill posiada dodatkową alternatywę dla podstawowego rusztu będącego w zestawie. Dla przykładu Baron 440 posiadający dwustronny ruszt żeliwny można teraz wzbogacić o ruszt z prętów ze stali szlachetnej. Dowiedz się więcej o naszych rusztach oraz ich dostępności dla poszczególnych modeli.

  Ruszt z odlewu ze stali szlachetnej 
Flav-R-Cast™
Ruszt z prętów ze stali szlachetnej Dwustronny ruszt żeliwny 
Flav-R-Cast™
Standardowo w oferice: Seria Imperial

Regal S590 PRO

Regal S490 PRO

Regal XL

Seria Sovereign

Seria Baron

Seria Signet

Seria Monarch

Kompatybilne z: Seria Regal

Seria Imperial

Seria Soverign

Seria Regal

Seria Signet

Seria Baron

Seria Crown

Seria Crown Classic

Seria Regal

Seria Crown

 

Dowiedz się więcej o rusztach Broil King

Oferta rusztów Broil King

 

Oświetlenie rusztów w grillu

W naszej ofercie pojawiły się dwie świetne propozycje oświetlenia rusztu w grillach gazowych Broil King.

Lampka do rusztu LED z minutnikiem to bardzo jasne oświetlenie w technologii LED COB o bardzo szerokim promieniu światła, które doskonale oświetli całą powierzchnię rusztów. Lampka posiada zintegrowany minutnik, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad przygotowaniem potraw. Lampkę zaprojektowano z myślą o grillach Imperial, Regal, Baron oraz innych grillach Broil King z okrągłymi rączkami pokrywy piekarnika.

Lampka do rusztu LED z minutnikiem

Lampka do rusztu LED o jasnym świetle LED COB, która doskonale oświetli powierzchnię rusztów. Dzięki oświetleniu grillowanie po zmroku stanie się łatwe i przyjemne. Posiada wytrzymałą obudowę oraz elastyczny pasek mocujący z solidnym zapięciem. Łatwy montaż pozwala na zamocowanie w dowolnym grillu Broil King. 

Lampka do rusztu LED

 

Pellet wędzarniczy

Lubimy eksperymentować w kuchni często łącząc ze sobą smaki i przyprawy, lecz nie zawsze jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie pelletów wędzarniczych, których wyśmienity aromat nasyci potrawy i zachwyci smakiem Twoich gości. Pellet jest w 100% naturalnym produktem, wytworzonym ze zmiksowanych kawałków drzew. Jego zastosowanie jest bardzo proste, wystarczy go wysypać na węgiel, do skrzynki wędzarniczej lub pojemnika wędzarni gazowej. Należy pamiętać aby nie moczyć go w wodzie. Pellet można zastosować zarówno w grillu jak i wędzarni. W naszej ofercie znajdują się następujące mieszanki:

- 100% naturalnych zmiksowanych kawałków z drzew: klonu, dębu i wiśni

- 100% naturalnych zmiksowanych kawałków z drzew: klonu, orzecha amerykańskiego i wiśni

- 100% naturalnych zmiksowanych kawałków drzewa: orzecha amerykańskiego

 

Nowa stal w grillach gazowych Broil King

Cały czas udoskonalamy jakość wykonania i wykończenia naszych produktów, dlatego wprowadziliśmy do produkcji pierwsze modele, w których zastosowano nowy rodzaj stali. Od tego roku w grillach z serii Imperial i Regal użyto stal szlachetną 304. Co wyróżnia stal oznaczoną symbolem 304? Charakteryzuje się ona niską zawartością węgla kosztem, którego zwiększono do 18 % udział chromu oraz do 8% niklu. Dzięki czemu zwiększyła się jej odporność na korozję w styczności z większością kwasów utleniających się. Sprawia to, że w wymagających i trudnych warunkach jest jeszcze bardziej odporna na rdzę, co przekłada się na jej wysoką wartość dla wymagających i poszukujących tego co najlepsze. Jest to rozwiązanie droższe, ale trwalsze. Regularna konserwacja zapobiega powstawaniu osadów i utrzymuję piękny połysk na długie lata. Z tego względu zwiększyliśmy okres gwarancyjny np. na aromatyzery z 3 do 10 lat.

 

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.