Faq - Najczęściej zadawane pytania

Jak wyczyścić grilla gazowego?

Po zakończeniu grillowania rozgrzej grilla, ustawiając pokrętła w pozycji high do momentu aż wypalą się resztki jedzenia. Gdy grill częściowo ostygnie użyj szczotki ze stalowym włosiem do usunięcia zwęglonych pozostałości z rusztu. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć szczotki, które polecamy. (Czyszczenie rusztu metalowym skrobakiem umieszczonym na końcu niektórych szczotek może go uszkodzić). Następnie pokryj ruszt olejem, w celu zabezpieczenia żeliwa przed rdzewieniem. Do tego celu doskonale sprawdza się rozpylacz oleju lub pędzel z silikonowym włosiem. Ruszt nie wymaga mycia w wodzie i nie wolno go myć w zmywarce. 

Dodatkowo w zależności od tego jak często grillujesz, warto podnieść ruszt i przy użyciu szczotki wyczyścić aromatyzery oraz palniki. Zwęglone pozostałości odkurz aromatyzery oraz dno piekarnika, aby zapobiec powstawaniu płomieni podczas grillowania i konserwacji grilla.

 

Jak konserwować i czyścić grilla gazowego

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.