Faq - Najczęściej zadawane pytania

Jaka butla do grilla gazowego?

Wszystkie oferowane przez nas grille gazowe zasilane są standardową butlą z mieszanką gazów propan-butan lub propan (11 kg oraz 8 kg) dostępną na stacjach benzynowych lub w autoryzowanych punktach sprzedaży gazu na terenie całej Polski. Grille gazowe Broil King są zaopatrzone w wąż i reduktor gazu 37 mbar, niezbędne do ich prawidłowego używania oraz posiadają atesty dopuszczające do użycia na terenie całej Polski. 

Duże grille gazowe jak Imperial XL, Baron 590, Regal S590 Pro oraz Regal S490 Pro wymagają 11 kg butli. Mniejsze butle nie są wystarczająco wydajne aby obsłużyć te grille. 

 

Producent włożył wiele pracy w to aby do szafki grilla zmieściła duża 11 kg butla z gazem. Nie bez powodu. Jest ona lepsza, ponieważ wymaga rzadszej wymiany, a cena gazu w przeliczeniu na 1 kg jest niższa.

 

Można także zastosować butlę tzw. kompozytową. Butle te są o połową lżejsze od butli stalowych. Stosujemy do nich reduktor-szybkozłącze, który łączy butlę z grillem bez jakichkolwiek narzędzi. Butle te są przeźroczyste, co umożliwia obserwowanie ilości zużytego gazu i w porę wymianę na pełną. 

 

Jak wymienić butlę z gazem

 

Wszystko na temat butli do grilla gazowego

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.