Faq - Najczęściej zadawane pytania

Przewaga aromatyzerów Flav-R-Wave nad kamieniami lawowymi.

Przewagą aromatyzera Flav-R-Wave występującego w grillach gazowych Broil King nad grillami wyposażonymi w kamienie lawowe jest przede wszystkim to, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie i aromaty z potraw przyrządzonych poprzednio nie pozostają na grillu i nie wnikają później w jedzenie. Również aromatyzery są znacznie trwalsze i dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Głównym problemem związanym z kamieniami lawowymi jest to, że pochłaniają ogromne ilości tłuszczu co powoduje późniejsze  powstawanie płomieni, których  bardzo trudno jest sie pozbyć i kontrolować podczas grillowania i w efekcie otrzymujemy spalone jedzenie. Ponadto kamienie lawowe mają różne rozmiary co powoduje, że po ich nagrzaniu się dają różną temperaturę co daje nierównomierne ciepło wewnątrz piekarnika. Aromatyzery Flav-R-Wave w przeciwieństwie do kamieni lawowych redukują powstawanie płomieni podczas grillowania poprzez system odprowadzania nadmiaru skapujących soków bądź tłuszczu z potraw. Broil King jest jedynym producentem, który stosuje aromatyzery na całej powierzchni grilla. W efekcie daje to możliwość odparowania ponad 90% wszystkich soków i marynat skapujących z potraw podczas grillowania. Dzięki temu aromat dań jest wyraźniejszy i po skończonym grillowaniu czyszczenie elementów wewnątrz piekarnika jest dziecinnie proste i zajmuje dosłownie chwilę.

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.