Faq - Najczęściej zadawane pytania

Prawidłowe czyszczenie i konserwacja aromatyzerów Flav-R-Wave?

Na wstępie wyjaśnię, co to jest za system. Jest to jeden z elementów grilla gazowego znajdujący się nad palnikiem. Przez swą specyficzną pofalowaną powierzchnię zapewnia nam optymalne dostarczenie ciepła i kontrolę płomienia. System ten gromadzi i odparowuje skraplające się soki, tłuszcz, jak również przyprawy. Dzięki temu potrawy przygotowane na grillach firmy Broil King mają niepowtarzalny i unikalny smak. Czyszczenie systemu Flav-R-Wave wykonujemy przy użyciu szczotek do czyszczenia grilli. Usuwamy nadmiar pozostałości po potrawach poprzez zdrapywanie. Jeżeli przez dłuższy okres nie planujemy używać grilla konserwujemy go poprzez natłuszczenie olejem jadalnym. Olej nanosimy pędzelkiem lub łatwym w użyciu rozpylaczem do oleju dostępnym w naszej ofercie.

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.