Faq - Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób konserwować oraz serwisować grilla?

Serwisowanie grilla gazowego jest bardzo proste. Należy je podzielić na bieżące czyszczenie grilla w trakcie sezonu wiosenno - letniego jak i zabezpieczenie grilla na okres jesienno - zimowy. W sezonie kiedy grill jest intensywnie użytkowany, po zakończeniu każdego grillowania należy pozostawić grill na około 10 minut przy palnikach odkręconych na max. Spowoduje to wypalenie pozostałości po potrawach na ruszcie. Wystarczy wtedy przy użyciu szczotki z włosiem ze stali nierdzewnej przetrzeć go, po czym naoliwić dowolnym olejem spożywczym w celu zabezpieczenia przed korozją. Doskonale nadaje się do tego rozpylacz oleju. Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczotki do czyszczenia rusztu. W zależności od częstotliwości grillowania, raz w sezonie lub częściej trzeba wyjąć z piekarnika ruszty i aromatyzery i wyczyścić jego wnętrze. Co się tyczy zabezpieczenia grilla na okres zimowy, należy wykonać powyższe czynności upewniając sie, że wszystkie elementy wewnątrz piekarnika zostały dokładnie wyczyszczone i natłuszczone. Pozwoli nam to cieszyć sie grillem przez długie lata.  

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.