ORYGINALNE AMERYKAŃSKIE GRILLE GAZOWE - BROIL KING

Oryginalny grill amerykański Broil King to grill gazowy kanadyjskiej marki, produkowany wyłącznie w USA i Kanadzie dostosowany do polskiego ciśnienia gazu. 

Oryginalny grill gazowy z USA, kanadyjskiej marki Broil King produkowany jest w USA i Kanadzie. Bezpośrednio na linii produkcyjnej dostosowany jest do polskiego ciśnienia gazu.

Ogrodowe grille Broil King dostępne w Polsce w zależności od modelu produkowane są w Kanadzie lub USA, natomiast wszystkie można zakwalifikować do produkowanych w Ameryce Północnej. 

Fabryka w Huntington w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialna jest za produkcję między innymi grilli gazowych z serii Imperial, Regal, Baron i Crown. Natomiast grille gazowe z serii Sovereign, Signet i Monarch produkowane są w Waterloo w Kanadzie. Można je z łatwością rozpoznać po kółkach oraz pokrywie. Grille z dużym kółkami i piekarnikami z odlewu aluminium, produkowane są w Kanadzie. Grille autentycznie produkowane są w USA i Kanadzie, nie są tylko tam montowane. Elementy takie jak piekarniki, wózki, podstawy, półki oraz inne elementy stalowe i z odlewu aluminium produkowane są we własnych fabrykach. Również elementy z plastiku produkowane poprzez formowanie wtryskowe, takie jak pokrętła i kółka, produkowane są przez własną firmę Onward Cluthé w Kitchener, Ontario.

Na rynku można znaleść inne marki grillowe, które promują się jako Amerykańskie lub Kanadyjskie. Część z nich produkuje tylko najwyższe serie grilli w Ameryce Północnej, a większość produkcji przeniosła do Chin. Broil King jest jedyną marką na świecie, która produkuje grille ogrodowe na tak zróżnicowanych półkach cenowych w USA i Kanadzie. Każdy z naszych grilli produkowany jest w Ameryce Północnej. Jest to cecha, która czyni nasze grille wyjątkowymi i autentycznie północnoamerykańskimi. 

Onward Manufacturing Company, firma produkująca między innymi grille marki Broil King powstała w 1906 roku. Do dnia dzisiejszego jest firmą rodzinną. Produkcja grilli ogrodowych w Ameryce Północnej pozwala na doskonałą kontrolę jakości, szybki czas dostawy, obniżone koszty dostaw, wysokiej jakości materiały oraz pasję, która wkładana jest w produkcję każdego grilla. 

Onward Manufacturing Company posiada w swojej siedzibie takie kompetencje jak produkcja, projektowanie i inżynieria, zarządzanie produktem, sprzedaż i marketing, zarządzanie przepływami między ogniwami łańcuchem dostaw oraz obsługa klienta. Importer marki w Polsce, frima Agrimpex Griluj i Gotuj, powstała z zamiłowania do grillowania ściśle współpracuje z kanadyjskim dostawcą i dostarcza wysokiej jakości obsługę klienta, serwis oraz wiedzę o produktach i grillowaniu. W magazynie posiada części do wszystkich grilli, które były w ofercie od 2001 roku. Pozwala to na szybką reakcję w razie jakichkolwiek problemów z grillem. 

OMC nieustannie inwestuje w unowocześnianie lini produkcyjnych, aby zapewnić najwyższej jakości produkty. Ponad to dział inżynierii pracuje wspólnie z działami sprzedaży na całym świecie, aby wprowadzać do produktów zmiany o których informują klienci. Z chęcią usłyszymy co ty sądzisz o naszych grillach. Jeżeli masz jakieś sugestie napisz do nas na kontakt@broilking.pl Posiadanie własnych lini produkcyjnych i montażowych pomaga w szybkim wprowadzaniu zmian. 

Linie produkcyjne posiadają certyfikat jakość ISO 9001:2008. Dodatkowo wprowadzane są programy oraz procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa produkcji, ograniczenie ilości odpadów i ciągłe podnoszenie jakości. Do pakowania naszych produktów nie używamy styropianu. 

Z tego względu jeżeli zastanawiasz się jakiego grilla gazowego wybrać, zdecyduj się na oryginalny grill amerykański. Wybierając takie urządzenie jesteś pewien jakości materiałów, wykonania oraz pasji która została włożona w stworzenie wyjątkowego grilla, który będzie Twoim najlepszym przyjacielem podczas wielu spotkań z rodziną i znajomymi przy wybornym jedzeniu.

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.