PRZECZYTAJ CO KLIENCI MÓWIĄ O NASZYCH GRILLACH GAZOWYCH

Poznaj najświeższe opinie posiadaczy grilli ogrodowych Broil King i podejmij dobrą decyzję.

AUTENTYCZNE I WARTOŚCIOWE OPINIE

Naszym celem jest pomóc klientom podjąć właściwą decyzję w wyborze grilla gazowego. Wierzymy, że opinie obecnych posiadaczy grilli ogrodowych są cennym źrodłem informacji. Dlatego wszystkie opinie na naszej stronie posiadają certyfikat autentyczności niezależnej firmy Bazaarvoice. Dowiedz się więcej na www.bazaarvoice.com/pl/trustmark/

OPINIE EKSPERTÓW

Zobacz co eksperci ze świata barbecue mówią o Broil Kingu

Do zakupu grilla przymierzaliśmy się od 7 lat. Siódemka to ponoć szczęśliwa liczba i jeśli chodzi o nasz nowy nabytek, możemy to śmiało potwierdzić. 
Wreszcie mam sprzęt, dzięki któremu z przyjemnością przenoszę moją kuchnię z domu na taras i bez skrupułów drażnię nozdrza sąsiadów.
Jeśli ktoś się zastanawia, co zdecydowało, że po 7 latach w końcu zdecydowaliśmy, że to właśnie ten oto grill stanie na naszym tarasie, powiem wprost – lenistwo. Od początku wiedzieliśmy, że to po prostu musi być grill gazowy, bo z węglowego nie będziemy korzystać. 

Z drugim kryterium było już zdecydowanie trudniej, bo szukaliśmy sprzętu jak najlepszej jakości. Dopiero później wzięliśmy pod uwagę takie kwestie, jak wygoda grillowania, czy wpływ na zdrowie... na szczęście te również potwierdziły, że nasz grill Monarch 320 będzie dobrym wyborem.
Dla mnie najważniejsze jest to, że jedzenie z grilla gazowego jest o wiele zdrowsze od tego, które przyrządza się na grillu węglowym. Po drugie, jedzenie pięknie pachnie grillem, ale w powietrzu nie unosi się woń hmm... wędzonki pomieszanej ze spalenizną. No i to, co dla mnie bardzo ważne – mogę sobie postawić grillana tarasie i chętnie z niego korzystamy, nie tylko w piękne, słoneczne dni, ale w każdą pogodę.
Model Monarch 320 jest idealny dla naszej rodziny 2+2. Ale, i to nawet dla nas było zaskoczeniem, świetnie się sprawdził podczas niewielkiej (na 14 osób) imprezy urodzinowej w naszym ogrodzie, z grillem w roli głównej. Żaden z gości nie musiał długo czekać na swój posiłek; udało nam się przygotować steki, ryby, mięso, kiełbaski, mnóstwo warzyw. Wszystko sprawnie i smacznie, a do tego na świeżym powietrzu i bez zbędnego stania w kuchni. 
Podsumowując, wszyscy polubiliśmy się z naszym grillem - ja za szybkość, z jaką mogę przygotować posiłek dla całej rodziny, mój mąż za łatwość rozpalania, a moje dzieci… za przepyszną pizzę.

 

Kinga Stępień
Autorka bloga ladygugu.pl

Właśnie okazało się, że moje wcześniejsze romansowanie z grillowaniem nie miało sensu. I w sumie to nawet smakowało, było okej, ale paleta możliwości kończyła się na smażonej kiełbasie z cebulą. Czasem zaszalałem z kaszanką. Hmmm.. Teraz to co innego! Od kiedy wprowadził się do mnie Broil King moje grillowe życie nabrało sensu, smaku - jest po co żyć ;) W sumie kiełbasa z grilla jest teraz traktowana jako preludium, po czym wjeżdża cała kawalkada warzyw, owoców, ryb czy mięsiwa. Nigdy nie przypuszczałem, że moje kubki smakowe potrafią klaskać z zachwytu! Poza tym, Broil King to król w relacjach z sąsiadami. Po pierwszym wydaniu burgerów musiałem wprowadzić sąsiedzki rozkład jazdy bo korkowało się przed drzwiami. I co? I dobrze mi z tym. Nie wiedziałem, że mam tylu smacznych sąsiadów. 
Kończę bo idę grillować ;)  Wam też radzę i polecam! ;) 

 

Krzysztof Jankowski // Jankes
dziennikarz muzyczny Radia Eska

Hej, witajcie ! 
Używam modeli REGAL 590 Pro oraz Porta Chef już od kilku lat. Powiem o moich wrażeniach w kilku słowach, bo prostota w życiu jest najlepsza.
Najwyższa światowa jakość wykonania zarówno od strony wizualnej jak i technicznej (czujesz to "pod ręką"). "Rozpalenie" grilla, to jeden przycisk, kilka minut i gotowe. Pełna kontrola temperatury zarówno strefowo jak i pod całym wiekiem (BBQ). Po skończonej zabawie grill sam się czyści (podobnie jak piroliza w piekarnikach domowych), nam pozostaje jedynie przetarcie z zewnątrz (jak Harleyowcy swe maszyny, hehe). Prostokątna powierzchnia rusztu daje ogromne możliwości robocze (dużo jedzenia na raz, ooo tak ! )  Możemy  grillować zarówno centrycznie jak i pośrednio, a do tego wędzić, tworząc tym samym najlepsze frykasy z pod szyldu Long BAR-B-Q.
Wisienką na torcie niech będzie SMAK, który z Broil Kinga, jest praktycznie nie do odróżnienia od tego z węglowych braci.
Zresztą, co będę gadał po próżnicy... wpadajcie do Kuchni Kwasiora, a sami o wszystkim się przekonacie, zapraszam :)
Cya !

Michał Kwaśnik
Prowadzący kanał kulinarny YouTube "KuchniaKwasiora"
Finalista I Edycji Master Chef Polska

Ten model [Baron 490] to był pierwszy profesjonalny grill, z jakiego zdarzyło nam się korzystać. Wcześniej grillowanie kojarzyło mi się ze smażeniem kiełbasy podanej z niedoprawionymi warzywami, tymczasem to urządzenie to prawdziwy zawodowiec. Używanie go jest łatwe, wszystkie elementy są starannie wykonane, łatwo się z nich korzysta. Model wyposażony jest w składaną, boczną kuchenkę, na której można coś podgrzać lub ugotować. Grill rozgrzewa się w niespełna 15 minut. Jego czyszczenie jest również bardzo proste.

Dzięki możliwości dokupienia dodatkowych elementów, takich jak np. kamień do pieczenia pizzy, można na grillu upiec pizzę lub bułki. Z tym urządzeniem grillowanie jest prawdziwą przyjemnością.

Polecam:)

Eliza Mórawska – Kmita
Autorka bloga whiteplate.com

Broil King to przede wszystkim jakość, ale również odpowiedź na potrzeby tych, którzy naprawdę spełniają się w kuchni. Ilość dodatków i dobrze przemyślanych rozwiązań sprawia, że mamy w ręku narzędzie o niemal nieograniczonych możliwościach, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Sprzęt - orkiestra!

Magda Grzebyk
Autorka bloga Krytyka Kulinarna

Grill Broil King to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników grillowanych potraw. Dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć smakiem grillowanych potraw, gotowania na grillu i pieczenia. Broil King to rozwiązanie dla ambitnych amatorów i profesjonalistów. Polecam!

Jola Caputa
Autorka strony Przepisy Joli

Nie nazwałabym mojego grilla Broil King po prostu „grillem”. Dla mnie to wspaniała plenerowa kuchnia: 3 palniki, 2 poziomy rusztów, rożen, zestaw do pizzy i kuchenka boczna czynią z niego wielowymiarowe urządzenie gastronomiczne, dzięki któremu za każdym razem odkrywam radość gotowania. Przygotowuję na nim nie tylko tradycyjne sezonowane steki, ale i piekę kurczęta, grilluję sezonowe warzywa, owoce a nawet sery. Dzięki palnikom Dual-Tube grillowanie jest równomierne, duży zakres temperatur oraz 2 poziomy grillowania sprawiają, że bez problemu i jednocześnie można grillować zarówno mięso, warzywa i pieczywa, sposób czyszczenia jest błyskawiczny i łatwy. Jednak najbardziej urzekł mnie „efekt płomieni” pojawiających się podczas grillowania, dzięki którym dania nasycone są niezwykłym smakiem „ognia”. Polecam jako świetny sposób na zdrowe i smaczne posiłki z najbliższymi.

Beata Śniechowska
Zwyciężczyni II edycji Master Chef
Szefowa Kuchni
Restauratorka Menu Motto
Autorka książek kucharskich

Tematyka wędzenia towarzyszy mi od dzieciństwa, a upływem czasu z obserwatora stałem się wykonawcą. Wiele doświadczeń udało mi się zgromadzić i polecam taką pasję wszystkim tym, co cenią jakość tradycyjnych wędlin. Z wędzarnią gazową spotkałem się całkiem niedawno. Oczywiście miałem świadomość istnienia takiego rozwiązania, ale praktycznych doświadczeń nie miałem – do czasu. Od kilku miesięcy gości u mnie taki sprzęt z oznaczeniem Broil King i stawiam mu coraz to nowe wyzwania. Podoba mi się moc grzewcza tej wędzarni (zwłaszcza w duże chłody) i łatwość jej regulacji, co daje możliwość wiązania wędzenia z opiekaniem. Jest w pełni funkcjonalną wędzarnią pozwalającą wykonać standardowe wędzenia od szynek czy schabów po kiełbasy i kabanosy. Dodatkowo pozwala podpiekać i aromatyzować wyroby. Po wyregulowaniu mocy płomienia temperatura trzyma się stabilnie. Obserwując zamontowany termometr można w razie potrzeby wpływać na moc. Wędzarnia nie posiada termostatu jak niektóre elektryczne odpowiedniki, ale dzięki precyzyjnemu zaworowi regulującemu moc palnika bez termostatu można się obyć. Szeroki jest dostęp do zrębki wędzarniczej. Tego typu wędzarnie mogą generować dym z grubszej zrębki (10-20 mm) ale i drobniejsza zrębka także się sprawdzi. Zarówno producent jak i inni dostawcy oferują bardzo szeroki wybór zrębki drzew liściastych i owocowych.  Solidna, stabilna konstrukcja. Sporo mocnych półek i łatwość regulacji ich położenia pozwala dobrze rozplanować rozmieszczenie przeznaczonych do wędzenia elementów. Moja podstawowa obawa – czy spalanie gazu będzie miało wpływ na aromat wędlin – nie wyczuwam takiego wpływu więc jakość spalania gazu jest dobra. Niestety na zimno w niej nie podwędzimy, chyba, że producent znajdzie na to sposób (potrafię to sobie wyobrazić). Wędzarnię i gaz w butli można transportować i używać w miejscach, gdzie elektryczność nie dociera zachowując komfort wynikający z braku konieczności ciągłego pilnowania parametrów wędzenia. W zasadzie wystarczy ograniczony nadzór i utrzymywanie pracującej wędzarni w zasięgu obserwacji wzrokowej. Zacny sprzęt i wart poświęcenia uwagi podczas przemyśleń na temat wyboru rodzaju wędzarni.

Artur Nowicki
Pasjonat wyrobów domowych i autor kanału youtube Nomart

Grille Broil King towarzyszą mi od dziecka. Już w Kanadzie mój tata udzielał mi pierwszych lekcji grillowania właśnie na Broil Kingu – w końcu to kanadyjski grill… W Polsce grilluje na Broil Kingu w domu od 5 lat i nie zamieniłbym go na żaden inny. W mojej pracy też często grilluje czy to na pokazach kulinarnych, czy na eventach i zawsze jak mogę wybieram Broil Kinga. Wiem, że dzięki temu, że jest to profesjonalny, ale łatwy w obsłudze sprzęt mogę przygotować porcje dla nawet 1000 osób w kilka godzin.
Szczerze polecam Broil Kinga.

Charlie Daigneault
Finalista programu Master-Chef

Jako pasjonat grillowania wiem, jak ważny jest w przyrządzaniu doskonałych potraw na ruszcie odpowiedni sprzęt. Marka Broil King jest doceniana na całym świecie zarówno przez profesjonalistów jak i przez amatorów nie bez powodu. Wybór grilla gazowego nie jest prostym zadaniem ze względu na bogatą ofertę. Z całą pewnością jednak mogę polecić grille marki Broil King. Wysoka jakość, funkcjonalność, wygoda i trwałość to tylko nieliczne z zalet. Grill Baron 490 stał się dla mnie kuchnią zewnętrzną z funkcją grillowania i jestem bardzo zadowolony. Grille pozwalają na poszerzanie swoich kulinarnych horyzontów, dają możliwość eksperymentowania i przyrządzania wyśmienitych potraw. Kupując grilla marki Broil King mają Państwo gwarancję długich lat udanego grillowania a koszty przeznaczone na zakup, bardzo szybko się zwracają. 

Michał Dobosz
Ekspert Grill 360

To już mój trzeci sezon z gazowym grillem Broil King. W ciągu tych trzech lat zgrillowałem prawdopodobnie więcej warzyw, ryb i mięsa niż przez całe swoje uprzednie życie. Powód jest prozaiczny. Grill stoi na balkonie, mam do niego bezpośredni dostęp przez cały rok. Prostota użycia, brak konieczności wcześniejszych przygotowań i nieuciążliwość dla sąsiadów (no, chyba, że drażnią ich smakowite aromaty dobywające się z naszego tarasu) sprawia, że piątek-świątek, zawsze znajdę okazję do wrzucenia czegoś na ruszt. Paradoskalnie, najbardziej lubię grillowanie zimowe: czapka, polar, pół godziny na świeżym powietrzu, a potem, już w mieszkaniu, zapachy, które kojarzą się zwykle z latem…

Tomasz Prange-Barczyński
Redaktor naczelny Magazynu Wino

„Nowoczesna interpretacja tradycyjnego japońskiego grilla w stylu kamodo. Broil King Keg jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem do grillowania, pieczenia, wędzenia i gotowania konwekcyjnego.”

34 Ultimate Gifts For Men

SHARP Magazine

Nie zastanawiaj się: Broil King Regal S490 Pro to właściwy wybór.

8 of the best grills to help you become a grill master

„Niesprawiedliwe jest nazwanie tego urządzenia grillem - właściwsze byłoby określenie go kuchnią letnią. 6500 cm2 powierzchni do grillowania pozwoli Ci zaprosić wszystkich sąsiadów.”

The Greatest New Grills

Men’s Journal

„Konstrukcja tego grilla jest bardzo dobra i solidna. Ten grill jest lepszy od większości urządzeń dostępnych na rynku w tym przedziale cenowym."

Broil King Baron 5-Burner

about.com

„Ten 3 palnikowy grill gazowy rozgrzewa się szybko i ma szeroki zakres temperatur. Pokrywa i piekarnik wykonane z odlewu aluminium utrzymują ciepło równomiernie i nigdy nie zardzewieją.”

Broil King Signet 20 Gas Grill

AmazingRibs.com

Najwyższej jakości konstrukcja imponującego grilla węglowego Broil King Keg 5000 oznacza, że jest to dobra inwestycja, która przetrwa wiele lat.

Business Insider

CZY MASZ JUŻ GRILLA BROIL KING?

Z wielką przyjemnością usłyszymy co myślisz o swoim grillu gazowym. Czy robisz na nim najlepsze steki w życiu? Prosimy poświęć chwilę, aby podzielić się z nami opinią, aby pomóc innym entuzjastom grillowania podjąć przemyślaną decyzją.

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.