Znajdź najbliższy sklep

Następne »

Siedziba firmy

Siedziba firmy

 

Agrimpex Griluj i Gotuj to oficjalny importer grilli gazowych i akcesoriów Broil King oraz GrillPro. Już od 16 lat zajmujemy się rozwijaniem kultury grillowania na gazie w Polsce. Ten czas pozwolił nam zapewnić najwyższej jakości obsługę klienta, dystrybucje oraz serwis. Jako dystrybutor kanadyjskiej firmy prowadzonej przez trzech braci Teda, Terrego i Tim Witzel podtrzymujemy rodzinną tradycję prowadzenia biznesu i osobistego podejścia do klienta. Serdecznie zapraszamy do sieci naszych Partnerów, gdzie znajdą Państwo ekskluzywne grille gazowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, mailowo pod adresem biuro@broilking.pl lub telefonicznie pod numerem +48 16 623 61 72. Chętnie usłyszymy co grillowaliście w weekend :)

 

Autoryzowany pięciogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany pięciogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze
grilla i akcesoriów.
W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę akcesoriów. Partner oferuje dowóz grilla do Twojego domu. Ten sklep oferuje
montaż grilla.
W tym sklepie znajdziesz podstawowe części zamienne. Sklep oferuje usługi serwisowe. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany czterogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany czterogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę akcesoriów. Partner oferuje dowóz grilla do Twojego domu. Sklep oferuje usługi serwisowe. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany trzygwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany trzygwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę
akcesoriów.
W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany dwugwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany dwugwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz przynajmniej trzy grille Broil King. Dodatkowo poznasz liczne akcesoria. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h

 

Autoryzowany jednogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany jednogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. Ten partner oferuje pełną gamę grilli gazowych i akcesoriów dostępnych w 48h.

 



KUP W SKLEPIE STACJONARNYM

Obsługa sklepów oferujących grille gazowe Broil King, posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. Zależy nam abyś wybrał odpowieni grill. Wybrane sklepy oferują również montaż oraz dowóz grilla w dogodnych godzinach. 

PRZYJDŹ, DOTKNIJ I POCZUJ RÓŻNICĘ

Grille gazowe Broil King oraz akcesoria cechuje wysoka jakość wykonania oraz użytch materiałów. Odwiedzając sklep stacjonarny poczujesz jakość oraz zrozumiesz dlaczego waga ma znaczenie.

KUPUJ BEZPIECZNIE I ZAPYTAJ EKSPERTA

Kupując w autoryzowanym punkcie Broil King, masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt z ameryki północnej dostosowany do polskiego ciśnienia gazu. Dodatkowo odwiedzając jeden z partnerskich sklepów możesz liczyć na miłą atmosferę oraz porady ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w grillowaniu.

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
NEWSLETTER
Dołącz do naszego newslettera w celu otrzymania nowości dotyczących naszych promocji