Znajdź najbliższy sklep

Następne »

Siedziba firmy

Siedziba firmy

 

Agrimpex Grilluj i Gotuj to oficjalny importer grilli gazowych i akcesoriów Broil King oraz GrillPro. Już od 16 lat zajmujemy się rozwijaniem kultury grillowania na gazie w Polsce. Ten czas pozwolił nam zapewnić najwyższej jakości obsługę klienta, dystrybucje oraz serwis. Jako dystrybutor kanadyjskiej firmy prowadzonej przez trzech braci Teda, Terrego i Tim Witzel podtrzymujemy rodzinną tradycję prowadzenia biznesu i osobistego podejścia do klienta. Serdecznie zapraszamy do sieci naszych Partnerów, gdzie znajdą Państwo ekskluzywne grille gazowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, mailowo pod adresem biuro@broilking.pl lub telefonicznie pod numerem +48 16 623 61 72. Chętnie usłyszymy co grillowaliście w weekend :)

 

Autoryzowany pięciogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany pięciogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze
grilla i akcesoriów.
W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę akcesoriów. Partner oferuje dowóz grilla do Twojego domu. Ten sklep oferuje
montaż grilla.
W tym sklepie znajdziesz podstawowe części zamienne. Sklep oferuje usługi serwisowe. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany czterogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany czterogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę akcesoriów. Partner oferuje dowóz grilla do Twojego domu. Sklep oferuje usługi serwisowe. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany trzygwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany trzygwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz grilla z każdej serii Broil King. Dodatkowo poznasz najszerszą gamę
akcesoriów.
W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h.

 

Autoryzowany dwugwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany dwugwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. W tym punkcie jest ekspozycja, na której zobaczysz przynajmniej trzy grille Broil King. Dodatkowo poznasz liczne akcesoria. W przypadku braku grilla lub akcesoriów w sklepie masz pewność, że ten partner będzie je mieć do 48h

 

Autoryzowany jednogwiazdkowy Partner Broil King

Autoryzowany jednogwiazdkowy Partner Broil King

Ten partner posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. Ten partner oferuje pełną gamę grilli gazowych i akcesoriów dostępnych w 48h.

 



KUP W SKLEPIE STACJONARNYM

Obsługa sklepów oferujących grille gazowe Broil King, posiada wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze grilla i akcesoriów. Zależy nam abyś wybrał odpowieni grill. Wybrane sklepy oferują również montaż oraz dowóz grilla w dogodnych godzinach. 

PRZYJDŹ, DOTKNIJ I POCZUJ RÓŻNICĘ

Grille gazowe Broil King oraz akcesoria cechuje wysoka jakość wykonania oraz użytch materiałów. Odwiedzając sklep stacjonarny poczujesz jakość oraz zrozumiesz dlaczego waga ma znaczenie.

KUPUJ BEZPIECZNIE I ZAPYTAJ EKSPERTA

Kupując w autoryzowanym punkcie Broil King, masz pewność, że kupujesz oryginalny produkt z ameryki północnej dostosowany do polskiego ciśnienia gazu. Dodatkowo odwiedzając jeden z partnerskich sklepów możesz liczyć na miłą atmosferę oraz porady ekspertów, którzy posiadają doświadczenie w grillowaniu.

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.