Poznaj grille Broil King z serii BK™ 310

grill gazowy bk 310 Broil King

BK™ 310

932353PL

Poznaj Główne cechy grilla
Palniki Tubowe

Optymalna temperatura na całej powierzchni rusztu

 

Są wykonane z pojedynczej rury ze stali szlachetnej. Otwory po obu stronach palnika dwukrotnie zwiększają liczbę płomieni, przez co ulepszają rozprowadzenie ciepła.

Opuszczane półki boczne

Maksymalizacja przestrzeni

 

Dzięki opuszczanym półkom bocznym zaoszczędzisz sporo miejsca, gdy nie korzystasz z grilla gazowego. 

Górna półka w grillu gazowym

Zachowaj ciepło potraw 

 

Pozwoli Ci na przygotowanie między innymi takich potraw jak: bułki do hamburgerów, grzanki, kiełbasa, ziemniaki, kukurydza, kaszanka. Pieczenie na górnej półce przypomina pieczenie konwekcyjne w piekarniku. Górna półka w grillu jest też świetnym miejscem na odłożenie ugrillowanych potraw, aby pozostały ciepłe. Górna półka jest zamontowana na ścianach bocznych piekarnika z ruchomym mechanizmem, który umożliwia przesunięcie jej do tyłu w kierunku pokrywy po otwarciu piekarnika, aby ułatwić lepszy dostęp do rusztu.

Tacka na tłuszcz

Łatwe utrzymanie czystości

 

Tłuszcz to smak, więc robimy wszystko, żeby go odparować, nadmiar soków i tłuszczów, które nie zostały odparowane trafiają do łatwo dostępnej i prostej w czyszczeniu tacki. Dla jeszcze łatwiejszego czyszczenia można na niej umieścić tackę aluminiową, i tylko ją wymieniać.

Duże blaty robocze z haczykami

Akcesoria w zasięgu ręki

 

W serii Gem blaty półek bocznych cechują się dużą powierzchnią do przygotowywania potraw na grillu. Każda z półek ma powierzchnię użytkową o wymiarach 30,5 × 46,5 cm. Półki boczne posiadają po dwa haczyki na odwieszanie akcesoriów.

Opis produktu

Grill gazowy BK™ 310. Bo królestwo nie musi być duże.

Grill gazowy Broil King BK™ 310 jest jednym z mniejszych grilli gazowych w ofercie. Małe gabaryty, składane półki boczne oraz wózek, który jest w stanie pomieścić 11 kg butlę z gazem sprawią, że świetnie sprawdzi się na małym balkonie lub tarasie. Model posiada ruszty żeliwne, które doskonale zatrzymują ciepło, precyzyjny termometr, szyny aromatyzujące ze stali szlachetnej oraz wydajne palniki tubowe wykonane ze stali szlachetnej.

Specyfikacja
Wymiary
Montaż
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Zobacz dedykowany temu grillowi Materiał wideo
grill-video-wrapper
Zobacz Gdzie kupić
grill gazowy bk 310 Broil King
BK™ 310

932353PL

Cena sugerowana: 1899,00 zł

Wybierz sklep
Quiz - Broil King

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry