Grille do zabudowy - galeria inspiracji

W szerokiej ofercie marki Broil King® szczególne miejsce zajmują grille do zabudowy. To urządzenia, które jak żadne inne łączą w sobie funkcjonalność i luksus, wobec których nie można przejść obojętnie.

Grille do zabudowy to rozwiązanie dedykowane dla indywidualistów, prawdziwych gastronomicznych wirtuozów, którzy w swojej kulinarnej estetyce przykładają szczególna wagę do wysokiej kultury pracy z urządzeniem i otoczeniem w którym się znajdują. Tego rodzaju grille pozwalają stworzyć prawdziwą ogrodową kuchnię, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi - lecz każdy jej element został skrupulatnie przemyślany.

Duża przestrzeń robocza, dostęp do stałego źródła gazu, bieżąca woda, światło i prąd. Wszystko zorganizowane w jednym miejscu zapewnia ergonomiczne stanowisko, dzięki czemu każdą rzecz masz w zasięgu ręki, a radość i satysfakcja z grillowanych dań jest niesamowita. W tak zaprojektowanej ogrodowej kuchni nie musisz już przerywać wciągającej rozmowy i biec do domu, wszystko czego potrzebujesz masz tu i teraz! Aby ułatwić stworzenie prawdziwej ogrodowej kuchni przedstawiam nową kolekcję modułów zabudowy dla grilli do zabudowy. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, a wysokiej jakości stal szlachetna 304 jest wytrzymała, zapewnia łatwe utrzymanie higieny oraz doskonale komponuje się w spójną całość z grillami. Aby zobaczyć pełną kolekcję modułów zabudowy kliknij w zdjęcie lub tutaj.

W tym artykule opisujemy w kilku krokach, na co powinieneś zwrócić uwagę planując swoją własną zabudowę, natomiast poniżej prezentuję galerię projektów wykonanych przez dumnych posiadaczy grilli Broil King® do zabudowy. Niech to będzie inspiracja dla Ciebie! Masz już stworzoną zabudowę? Pochwal się, wyślij zdjęcia na info@broilking.pl.

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.