ORYGINALNE AMERYKAŃSKIE GRILLE GAZOWE - BROIL KING

Oryginalny grill amerykański Broil King to grill gazowy kanadyjskiej marki, produkowany wyłącznie w USA i Kanadzie dostosowany do polskiego ciśnienia gazu. 
Oryginalny grill gazowy z USA, kanadyjskiej marki Broil King produkowany jest w USA i Kanadzie. Bezpośrednio na linii produkcyjnej dostosowany jest do polskiego ciśnienia gazu.
Ogrodowe grille Broil King dostępne w Polsce w zależności od modelu produkowane są w Kanadzie lub USA, natomiast wszystkie można zakwalifikować do produkowanych w Ameryce Północnej. 
Fabryka w Huntington w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialna jest za produkcję między innymi grilli gazowych z serii Imperial, Regal, Baron i Crown. Natomiast grille gazowe z serii Sovereign, Signet i Monarch produkowane są w Waterloo w Kanadzie. Można je z łatwością rozpoznać po kółkach oraz pokrywie. Grille z dużym kółkami i piekarnikami z odlewu aluminium, produkowane są w Kanadzie. Grille autentycznie produkowane są w USA i Kanadzie, nie są tylko tam montowane. Elementy takie jak piekarniki, wózki, podstawy, półki oraz inne elementy stalowe i z odlewu aluminium produkowane są we własnych fabrykach. Również elementy z plastiku produkowane poprzez formowanie wtryskowe, takie jak pokrętła i kółka, produkowane są przez własną firmę Onward Cluthé w Kitchener, Ontario.

Na rynku można znaleźć inne marki grillowe, które promują się jako Amerykańskie lub Kanadyjskie. Część z nich produkuje tylko najwyższe serie grilli w Ameryce Północnej, a większość produkcji przeniosła do Chin. Broil King jest jedyną marką na świecie, która produkuje grille ogrodowe na tak zróżnicowanych półkach cenowych w USA i Kanadzie. Każdy z naszych grilli produkowany jest w Ameryce Północnej. Jest to cecha, która czyni nasze grille wyjątkowymi i autentycznie północnoamerykańskimi. 
Onward Manufacturing Company, firma produkująca między innymi grille marki Broil King powstała w 1906 roku. Do dnia dzisiejszego jest firmą rodzinną. Produkcja grilli ogrodowych w Ameryce Północnej pozwala na doskonałą kontrolę jakości, szybki czas dostawy, obniżone koszty dostaw, wysokiej jakości materiały oraz pasję, która wkładana jest w produkcję każdego grilla. 

Onward Manufacturing Company posiada w swojej siedzibie takie kompetencje jak produkcja, projektowanie i inżynieria, zarządzanie produktem, sprzedaż i marketing, zarządzanie przepływami między ogniwami łańcuchem dostaw oraz obsługa klienta. Importer marki w Polsce, firma Agrimpex Griluj i Gotuj, powstała z zamiłowania do grillowania ściśle współpracuje z kanadyjskim dostawcą i dostarcza wysokiej jakości obsługę klienta, serwis oraz wiedzę o produktach i grillowaniu. W magazynie posiada części do wszystkich grilli, które były w ofercie od 2001 roku. Pozwala to na szybką reakcję w razie jakichkolwiek problemów z grillem. 

OMC nieustannie inwestuje w unowocześnianie linii produkcyjnych, aby zapewnić najwyższej jakości produkty. Ponad to dział inżynierii pracuje wspólnie z działami sprzedaży na całym świecie, aby wprowadzać do produktów zmiany o których informują klienci. Z chęcią usłyszymy co ty sądzisz o naszych grillach. Jeżeli masz jakieś sugestie napisz do nas na kontakt@broilking.pl Posiadanie własnych linii produkcyjnych i montażowych pomaga w szybkim wprowadzaniu zmian. 
Linie produkcyjne posiadają certyfikat jakość ISO 9001:2008. Dodatkowo wprowadzane są programy oraz procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa produkcji, ograniczenie ilości odpadów i ciągłe podnoszenie jakości. Do pakowania naszych produktów nie używamy styropianu. 
Z tego względu jeżeli zastanawiasz się jakiego grilla gazowego wybrać, zdecyduj się na oryginalny grill amerykański. Wybierając takie urządzenie jesteś pewien jakości materiałów, wykonania oraz pasji która została włożona w stworzenie wyjątkowego grilla, który będzie Twoim najlepszym przyjacielem podczas wielu spotkań z rodziną i znajomymi przy wybornym jedzeniu.

Przewiń do góry