Technologia iQue - rewolucja w świecie grillowania

Grille z technologią iQue – wygodne grillowanie, oczekiwane efekty

Grillowanie stanowi doskonały sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku. Przygotowanie prostych potraw na grillu może być relaksujące, wymaga jednak naszej uwagi i zaangażowania. W trakcie procesu grillowania konieczne jest sprawdzanie potrawy oraz kontrola temperatury, aby uniknąć jej niedopieczenia lub przeciwnie spalenia. Wraz z chęciami na eksperymenty z nowymi przepisami pojawiają się obawy, że możemy przegapić moment, kiedy potrawa będzie już gotowa i jej smak nie sprosta naszym oczekiwaniom.

W Broil King mamy jednak na to sposób! IQueTM – autopilot Twojego grilla to zdalna kontrola nad każdą potrawą! 

Legendarny system grillowania Broil King teraz na autopilocie

Grille z technologią iQueTM rewolucjonizują proces grillowania, gwarantując perfekcyjne warunki do przyrządzania potraw oraz umożliwiając zdalną kontrolę nad nimi. Za pomocą aplikacji mobilnej Broil King iQueTM z dowolnego miejsca i bez żadnego wysiłku sterować można zarówno palnikami Dual-Tube™, jak i palnikiem rożna. Jest to doskonałe udogodnienie i przyjemność dla entuzjastów innowacji technologicznych, nadal jednak istnieje duża grupa osób, które preferują tradycyjne metody grillowania.  

Na samym początku, warto więc podkreślić, że wprowadzenie nowej technologii nie oznacza konieczności grillowania wyłącznie przy użyciu telefonu! 

Grill z technologią iQueTM pracuje na autopilocie, kiedy procesy kontrolowane są przez iQueTM. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by powrócić do grillowania w standardowy, manualny sposób. Z trybu iQueTM przełączyć się można w dowolnym momencie. Ponowne uruchomienie komputera wyłącza automatyczną kontrolę palników, dając możliwość sterowania nimi w tradycyjny sposób. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku niespodziewanych awarii zasilania. Dzięki możliwości zmiany trybów nie musisz obawiać się, że brak prądu przerwie Twoje grillowanie, ponieważ w razie konieczności szybko przełączysz się na tryb manualny. Grille z technologią iQueTM to jednak nie tylko połączenie dwóch różnych opcji sterowania w jednym urządzeniu, ale mnóstwo innych udogodnień. Dowiedz się jakie jeszcze innowacje i funkcje mogą poprawić Twoje doświadczenia z grillowaniem! 

Ciesz się chwilami z rodziną i przyjaciółmi korzystając z innowacyjnych rozwiązań!

Wielokolorowe pokrętła - Proces rozgrzewania grilla pod kontrolą
Przygotowanie aromatycznej i doskonałej w smaku potrawy na grillu to proces, na który składa się kilka etapów. Pierwszy z nich to rozgrzanie grilla do odpowiedniej temperatury. W wielu przypadkach etap ten nie jest przeprowadzany tak, jak powinien. Dzieje się tak z kilku powodów, do najczęstszych z nich zaliczyć można brak czasu, a także termometru, który wskaże nam czy temperatura wewnątrz piekarnika jest już optymalna, aby zacząć grillować. Grille z technologią iQueTM pozwolą Ci zapomnieć o tych problemach raz na zawsze! Sygnał o tym, czy urządzenie osiągnęło wybraną temperaturę, dają bowiem pokrętła Sensi-Touch™. W fazie rozgrzewania grilla wszystkie pulsują na czerwono. Po osiągnięciu pożądanej temperatury przestają pulsować, a ich kolor powraca do tego, który wcześniej ustawił Użytkownik. Co więcej, podczas grillowania, za pomocą aplikacji Broil King iQueTM można zmienić kolor pokręteł na jedną z 11 dostępnych barw z palety RGB lub efekt “disco mode”.Czytelny panel sterowania z dedykowanymi przyciskami -Błyskawiczne i precyzyjne ustawianie temperatury

Grille Broil King oferują możliwość eksperymentowania z różnorodnymi technikami kulinarnymi, co pozwala na przygotowanie szerokiej gamy potraw. Wielu z nas broni się jednak przed spróbowaniem czegoś nowego, obawiając się niepowodzenia, wynikającego chociażby ze złego doboru temperatury. Grille z technologią iQueTM stanowią rozwiązanie tych problemów!
Na umieszczonym w bocznej półce panelu sterowania z elektronicznym termometrem Accu-Temp™ oraz pokrętłem do kontroli urządzenia znajdują się trzy predefiniowane przyciski do ustawienia trybu pracy grilla.

Jedno kliknięcie wystarczy, by wybrać preferowaną opcję i rozpocząć rozgrzewanie grilla do odpowiedniej dla danej techniki kulinarnej temperatury. Mocne podświetlenie sprawia, że z panelu z łatwością korzystać można również w bardzo słoneczne dni, a także późno w nocy. 

Powiadomienia na telefon - Gwarancja odpowiedniej temperatury i czasu 
Podczas grillowania nie należy zapominać o konieczności kontroli temperatury i stopnia wypieczenia potraw, tak by finalnie ich smak, aromat, ale również wygląd były zadowalające. Grillując na grillach z technologią iQueTM, możesz w pełni zrelaksować się w trakcie czekania na posiłki lub poświęcić ten czas na pracę w innej części domu czy ogrodu. Kiedy Twój grill lub potrawa osiągną odpowiednią temperaturę, aplikacja niezwłocznie poinformuje Cię o tym, wysyłając powiadomienie na telefon. 


3 sondy do pomiaru temperatury - Monitorowanie temperatury na odległość

Monitorowanie temperatury gwarantuje doskonałe efekty w postaci pysznej, idealnie wypieczonej potrawy. Dzięki technologii iQueTM nie musisz już martwić się tym, gdzie aktualnie znajduje się Twój termometr. Innowacyjne grille Broil King posiadają bowiem 3 sondy do pomiaru temperatury. Za pomocą jednej z nich, umiejscowionej w pokrywie piekarnika sprawdzisz aktualną temperaturę w jego wnętrzu, 2 pozostałe posłużą Ci do pomiaru temperatury grillowanych potraw. Obecność dwóch sond jest szczególnie przydatna zwłaszcza podczas grillowania sporych kawałków mięsa. Dzięki nim sprawdzisz bowiem temperaturę w poszczególnych jego częściach i unikniesz nierównomiernego wypieczenia, a nawet spalenia czy niedopieczenia mięsa. Temperaturę monitorować możesz zarówno na czytelnym panelu sterowania, jak i w aplikacji Broil King iQueTM. 


Ładowanie urządzeń - Awaryjne źródło prądu

Grille z technologią iQueTM oferują nie tylko wygodę użytkowania i innowacyjne rozwiązania, ale także zaawansowane udogodnienia techniczne. Wyposażone są w dwa porty USB-C zlokalizowane w komputerze grilla. Jeden port znajduje się z przodu pomiędzy portami sony, drugi ulokowany jest w tylnej części komputera. Umożliwiają one ładowanie urządzeń mobilnych, takich jak telefony, tablety czy przenośne głośniki. Za sprawą tego, odtwarzanie muzyki na imprezie czy nagłe ładowanie telefonu podczas przeglądania elektronicznych przepisów nie stwarza żadnych trudności, nawet w przypadku braku dostępu do prądu. 


1 aplikacja – wiele urządzeń - Pełna kontrola z jednego miejsca  

Aplikacja Broil King iQueTM umożliwia zdalną kontrolę nie nad jednym, ale wieloma urządzeniami jednocześnie! Możesz więc w tym samym czasie grillować na grillu z technologią iQueTM oraz grillu Broil King Pellet i z łatwością kontrolować cały proces z poziomu aplikacji. 


Za sprawą technologii iQueTM Broil King otwiera nowe horyzonty dla entuzjastów grillowania, oferując nie tylko niezrównaną wygodę i kontrolę, ale również element zabawy w trakcie przygotowywania potraw. Dzięki iQueTM każdy może stać się mistrzem grillowania, ciesząc się doskonałymi wynikami bez stresu i zaskoczeń.

Dołącz do rewolucji i odkryj, jak łatwe, bezpieczne i przyjemne może być grillowanie z autopilotem Broil King.

Przewiń do góry