Zostań naszym twórcą - dołącz do zespołu Broil King

Co oferujemy twórcy Broil King?

Jako twórca Broil King będziesz miał możliwość dzielenia się swoimi kulinarnymi inspiracjami z tysiącami osób na całym świecie. Twoje przepisy i porady na temat gotowania na grillach Broil King zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz naszych kanałach social media, co pozwoli Ci na dotarcie Twoim kontem do jeszcze większej liczby odbiorców.

Dodatkowo, będziesz miał dostęp do najnowszych produktów marki Broil King, dzięki czemu będziesz mógł przetestować je w swojej kuchni i podzielić się swoimi wrażeniami z innymi użytkownikami. Co więcej, będziemy Ci służyć wsparciem i pomocą podczas tworzenia treści, aby Twoja kreatywność miała jak najlepsze odzwierciedlenie.

Co musisz zrobić, aby zostać twórcą Broil King?

Aby dołączyć do zespołu Broil King, musisz mieć pasję do gotowania oraz chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi. Nie musisz być profesjonalnym kucharzem, ważne, żebyś miał pomysł na niebanalne dania i umiał je przygotować na grillu Broil King.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas maila na adres marketing@broilking.pl i przedstaw swoje pomysły na przepisy oraz krótką informację o sobie. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto podziela naszą pasję do grillowania i gotowania na świeżym powietrzu.

Kto jest już w naszym gronie twórców treści Broil King?

Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze, blogerzy i entuzjaści gotowania na świeżym powietrzu. Są to ludzie, którzy doskonale rozumieją wartość jakości składników, wiedzą jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki na świeżym powietrzu oraz mają pasję do dzielenia się swoimi przepisami i wiedzą z innymi. Wszystkie osoby w naszej społeczności Broil King są kreatywne, entuzjastyczne i profesjonalne. Z radością witamy ich nowych członków, a każdy może skontaktować się z nami poprzez formularz strony internetowej lub wiadomość bezpośrednio do nas, aby udostępnić nam informacje o sobie. Jesteśmy podekscytowani perspektywami poznania nowego twórcy treści!

Dołącz do zespołu Broil King i podziel się swoją kulinarną pasją z innymi!

Smak w grillu gazowym Broil King

Dowiedz się dlaczego dania z grilla

smakują tak dobrze

Zobacz film

Przewiń do góry