Grille do zabudowy - galeria inspiracji

W szerokiej ofercie marki Broil King® szczególne miejsce zajmują grille do zabudowy. To urządzenia, które jak żadne inne łączą w sobie funkcjonalność i luksus, wobec których nie można przejść obojętnie.
Grille do zabudowy to rozwiązanie dedykowane dla indywidualistów, prawdziwych gastronomicznych wirtuozów, którzy w swojej kulinarnej estetyce przykładają szczególna wagę do wysokiej kultury pracy z urządzeniem i otoczeniem w którym się znajdują. Tego rodzaju grille pozwalają stworzyć prawdziwą ogrodową kuchnię, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi - lecz każdy jej element został skrupulatnie przemyślany.

Duża przestrzeń robocza, dostęp do stałego źródła gazu, bieżąca woda, światło i prąd. Wszystko zorganizowane w jednym miejscu zapewnia ergonomiczne stanowisko, dzięki czemu każdą rzecz masz w zasięgu ręki, a radość i satysfakcja z grillowanych dań jest niesamowita. W tak zaprojektowanej ogrodowej kuchni nie musisz już przerywać wciągającej rozmowy i biec do domu, wszystko czego potrzebujesz masz tu i teraz! Aby ułatwić stworzenie prawdziwej ogrodowej kuchni przedstawiam nową kolekcję modułów zabudowy dla grilli do zabudowy. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, a wysokiej jakości stal szlachetna 304 jest wytrzymała, zapewnia łatwe utrzymanie higieny oraz doskonale komponuje się w spójną całość z grillami. Aby zobaczyć pełną kolekcję modułów zabudowy kliknij w zdjęcie lub tutaj.

W tym artykule opisujemy w kilku krokach, na co powinieneś zwrócić uwagę planując swoją własną zabudowę, natomiast poniżej prezentuję galerię projektów wykonanych przez dumnych posiadaczy grilli Broil King® do zabudowy. Niech to będzie inspiracja dla Ciebie! Masz już stworzoną zabudowę? Pochwal się, wyślij zdjęcia na info@broilking.pl.

Przewiń do góry