Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Agrimpex Griluj i Gotuj
37-500 Jarosław
ul. Zwierzyniecka 2a
tel.: 16 623 61 62
16 623 61 72
fax.: 16 623 61 72
e-mail: biuro@broilking.pl

Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

Sebastian Gut

Tel: +48 16 623 61 72

s.gut@broilking.pl

Dział administracji

 

Tel: +48 16 623 61 62

biuro@broilking.pl

Dział spedycji

Marcin Ruczak

Tel: +48 16 623 61 73

spedycja@broilking.pl

Dział zaopatrzenia

 

Tel: +48 16 623 61 73

 

 

Dział techniczny

Marcin Ruczak

Tel: +48 16 623 61 73

serwis@broilking.pl

Dział księgowości

Agnieszka Kubas

Tel: +48 16 623 61 58

Reprezentanci regionalni

Artur Potaś

Region: Polska Centralna

Tel: +48 603 600 970

artur.potas@broilking.pl

 

Piotr Szmaj

Region: Polska Północna

Tel: +48 607 801 816

piotr.szmaj@agrimpex.pl

 

Rafał Szewczyk

Region: Polska Północno-Wschodnia

Tel: +48 607 800 372

rafal.szewczyk@agrimpex.pl

 

Tomasz Poliszak

Region: Polska Południowo-Wschodnia

Tel: +48 603 034 771

tomasz.poliszak@agrimpex.pl

 

Andrzej Karwat

Region: Polska Południowa

Tel: +48 607 289 680

andrzej.karwat@agrimpex.pl

 

Grzegorz Zawierucha

Region: Polska Południowo-Zachodnia

Tel: +48 691 397 564

grzegorz.zawierucha@agrimpex.pl

 

Bartosz Mazurczak

Region: Polska Północno-Zachodnia

Tel: +48 607 289 681

bartosz.mazurczak@agrimpex.pl

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
NEWSLETTER
Dołącz do naszego newslettera w celu otrzymania nowości dotyczących naszych promocji