Luksusowe grille gazowe

Broil King to światowej klasy luksusowe grille gazowe, stworzone z myślą o użytkownikach którzy nie akcpetują kompromisów. Do ich produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, co potwierdzone jest długim okresem gwarancji. Ponad 30 letnie doświadczenie w towrzeniu grilli powoduje, że urządzenia z serii Imperial oraz Regal z pewnością zaspokoją Twoje wszystkie oczekiwania jakie masz wobec grilla. 

Imperial™ S 690

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

997883PL

Imperial™ 690

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

997783PL

Regal™ S 590

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

998383PL

Regal™ S 490

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

996383PL

Dwa piekarniki to elastyczność oraz możliwości. Mały piekarnik wykorzystasz grillując dla dwóch osób, natomiast duży lub oba organizując przyjęcie dla więskszej grupy znajomych oraz rodziny. Dzięki dwum piekarnikom możesz grillować w tym samym momencie w dwóch całkowicie różnych temperaturach. Np. w dużym piekarniku możesz wędzić w niskiej temperaturze przy użyciu wiórek, a w małym grillować steki w wysokiej temperaturze. Oddzielne piekarniki zapewniają również możliwość oddzielenia potraw dla osób z alergiami. W małym piekarniku możesz przygotować dania nie używając owoców morza i mięczaków lub używać oleju migdałowego. Jeden z naszych kilentów wybrał Imperiala, ponieważ chciał przygotowywać w dużym piekarniku dania koszerne. 

Grillowanie po zmrowku w nowym wymiarze

 

Poznaj całą kolekcję Broil King

W sezonie 2016 w serii grilli Imperial oraz Regal wprowadziliśmy podświetlane pokrętłą, które po zmierzchu nadają wyjątkowego wyglądu ale są równierz funkcjonalne, bowiem natężenie swiatła pokazuje pozycja pokrętła.

Tylko seria Imperial posiada oświetlenie wewnątrz piekarnika, aby zapewnić Ci komfort grillowania niezależnie od pory dnia.

Przewiń do góry