Luksusowe grille gazowe

luksusowe grille gazowe

Dwa piekarniki to elastyczność oraz możliwości. Mały piekarnik wykorzystasz grillując dla dwóch osób, natomiast duży lub oba organizując przyjęcie dla więskszej grupy znajomych oraz rodziny. Dzięki dwum piekarnikom możesz grillować w tym samym momencie w dwóch całkowicie różnych temperaturach. Np. w dużym piekarniku możesz wędzić w niskiej temperaturze przy użyciu wiórek, a w małym grillować steki w wysokiej temperaturze. Oddzielne piekarniki zapewniają również możliwość oddzielenia potraw dla osób z alergiami. W małym piekarniku możesz przygotować dania nie używając owoców morza i mięczaków lub używać oleju migdałowego. Jeden z naszych kilentów wybrał Imperiala, ponieważ chciał przygotowywać w dużym piekarniku dania koszerne. 

  luksusowy grill gazowy

Grillowanie po zmrowku w nowym wymiarze

podswietlane pokretla

W sezonie 2016 w serii grilli Imperial oraz Regal wprowadziliśmy podświetlane pokrętłą, które po zmierzchu nadają wyjątkowego wyglądu ale są równierz funkcjonalne, bowiem natężenie swiatła pokazuje pozycja pokrętła.

oświetlenie wewnątrz piekarnika

Tylko seria Imperial posiada oświetlenie wewnątrz piekarnika, aby zapewnić Ci komfort grillowania niezależnie od pory dnia.

Seria Imperial jako jedyna posiada wysuwaną szufladę w półce bocznej. To rozwiązenie zwiększa powierzchnię roboczą do przygotowywania potraw, ponieważ możesz do nie włożyć akcesoria oraz mięso, które bezpiecznie przechowasz przed pupilami.

Poznaj całą kolekcję Broil King

IFrame

luksusowe grille Broil King