Porównaj grille gazowe Broil King

Właściwy wybór grilla to połowa sukcesu w przygotowaniu do lata. Z tego względu zachęcamy do odwiedzenia jednego z sklepów partnerskich które znajdziesz tutaj. Profesjonalna obsługa pomoże w wyborze odpowiedniego grilla, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zaspokoi Twoje potrzeby. Dla osób które lubią porównać produkty i zrozumieć różnice między grillami przygotowaliśmy tabelę porównawczą, która pomaga zrozumieć różnice między modelami z kolekcji Broil King® 2021. Jeżeli w dalszym ciągu masz pytania napisz do nas na pytania@broilking.pl lub skorzystaj z naszego czatu w prawym dolnym rogu strony. Czekamy na Twoje pytania.

 

Jak wybrać odpowiedniego grilla gazowego?

 

Plik .pdf do druku Plik w wersji .xls Plik w wersji .pages (Mac) 


Jeżeli nie znalazłeś lub nieznalazłaś wystarczających informacji do porównania grilli gazowych z oferty Broil King, napisz do nas maila lub na czacie w prawym dolnym rogu, a my z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Czekamy na Twoją wiadomość. 

 

Proszę o przygotowanie porównania grilli specjalnie dla mnie

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.