Profesjonalne Grille Gazowe

Z biegiem lat grille gazowe Broil King zyskały miano profesjonalnych urządzeń, mimo że nasza oferta kierowana jest do pasjonatów grillowania a nie restauratorów. Na opinię profesjonalisty trzeba zapracować i poprzeć ją korzyściami, jakie niesie za sobą użytkowanie dobrego grilla. Warto dodać, że grill profesjonalny Broil King wyróżniają bardzo dobre parametry techniczne. Po pierwsze wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zarówno piekarników i jak i rusztów sprawiają, że nasz gazowy grill ogrodowy posłuży przez wiele lat.

Fachowy zespół inżynierów oraz konstruktorów w Kanadzie zadbał, by każdy nasz profesjonalny grill gazowy wyposażony był w innowacyjne rozwiązania takie jak opatentowane palniki Dual-Tube™, dzięki którym ciepło wewnątrz piekarnika jest równomiernie rozprowadzone czy aromatyzery Flow-R–Wave™, które nadają potrawom niepowtarzalnego smaku. Grill na gaz marki Broil King nauczy Cię jak zaskakiwać gości ciekawymi połączeniami smaków, mając przy tym gwarancję udanego grillowania za każdym razem. Za grillami gazowymi Broil King stoi też wyszkolony zespół doradców oraz rzetelne i szczegółowe informacje przydatne przy wyborze grilla oraz w późniejszym użytkowaniu.

Profesjonalne Grille gazowe Broil King zostały stworzone z myślą o doskonałym smaku przyrządzanych na nich potraw, aby sprostać wymaganiom fanatyków grillowania.

Świat Broil Kinga to nie tylko grille gazowe, to też bogaty asortyment akcesoriów, które pomagają zrealizować praktycznie każdy pomysł na potrawę, od prostego steka po wykwintny deser. Pozytywne opinie wielu użytkowników na całym świecie potwierdzają, że nowoczesne grille ogrodowe Broil King zasługują na zaufanie. Dodatkowo modele wyposażone w szafki na butlę gazową charakteryzują się eleganckim wyglądem, który podkreśla estetykę ogrodu czy tarasu. Warto więc zainwestować w profesjonalizm i doskonalić przy tym swoje umiejętności kulinarne.

Poznaj naszą ofertę


Co czyni grille gazowe Broil King wyjątkowymi?

Paliniki z opatentowaną technologią Dual-Tube™

Palniki poprzez konstrukcję tuby w tubie wprowadzają gaz w turbulencje, co powoduje równomierne ciśnienie gazu na całej długości palnika. Zapobiega to gromadzeniu się gazu na końcu palnika. To rozwiązanie zapewnia równomierny płomień na całej długości palnika, a w rezultacie równomierną temperaturę na całej powierzchni grilla. Palniki posiadają dwa rzędy z ponad 120 otworami, które zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła. Pozwala to grillować równomiernie na każdym centymetrze rusztu. Palnik Dual-Tube mają 32mm średnicy. Ich solidne wykonanie potwierdzone jest 10 letnią gwarancją. 

Aromatyzery Flav-R-Wave™

Aromatyzery zastąpiły istniejące kiedyś kamienie lawowe. Dzisiejsze rozwiązanie jest skuteczniejsze w odparowywaniu skapujących soków i tłuszczy które nadają grillowanym potrawom, znany i charakterystyczny smak kojarzony z daniami z grilla. Aromatyzery wykonane są ze stali szlachetnej i pokrywają około 90% przestrzeni pod rusztem dlatego nie tylko zabezpieczają palniki i równomiernie rozprowadzają temperaturę, ale przede wszystkim potrawy ugrillowane na grillu gazowym Broil King mają mocny i unikalny smak. Dlatego ważne jest aby staranie dobrać najwyższej jakości mięsa, ryby, warzywa i owoce w celu wykorzystania możliwości jakie daje grill ogrodowy Broil King. 

Ciężki dwustronny żeliwny ruszt

Dlaczego ciężki i żeliwny? Żeliwo jest stopem który ma bardzo dobre właściwości utrzymujące temperaturę. Duża masa powoduję, że pojemność cieplna rusztu jest proporcjonalnie większa. Te dwa czynniki czynią ruszt żeliwny niesamowicie wydajnym. Po otwarciu pokrywy ruszt nie wychładza się. Również po położeniu zimnego kawałka mięsa na ruszcie nie wychłada się. Dzięki temu szybko zetniesz białko i zamkniesz wszystkie wartości odżywcze oraz soki wewnątrz mięsa. Będziesz pod wrażeniem ile płynu wcieknie z mięsa po ugrillowaniu i odłożeniu go na talerz. Dwustronnoś zapewnia wszechstronność. Rynienkowa strona odbiera tłuszcz np. z karkówki i odprowadza go aby zminimalizować przypalenie. Może być też wykorzystana do grillowania delikatniejszych potraw jak warzywa i ryby. Strona stożkowa jest najbardziej uniwersalna. Doskonale sprawdza się grillując steki. Dzięki niej uzyskasz charakterystyczny diamentowy kształt na mięsie.

Stal szlachetna

Stal wykorzystywana do produkcji grilli ogrodowych Broil King pochodzi od amerykańsich producentów stali. Dzięki temu producent ma kontrolę nad jej jakością. Stal szlachetna wygląda na szczotkowaną, prawda jest taka że ten efekt został uzyskany w procesie walcowania. Eliminuje to małe szczeliny w które wnika brud, przez co grill wygląda nieestetycznie. Wykorzystanie stali szlachetnej o wskażniku AISI 304 i AISI430, czyni elementy wykonane z tego materiału odpornymi na kwasy, szybkie i duże zmiany temperatur a co za tym idzie rozciągliwość tych elementów. 

Emalia porcelanowa

Emalia porcelanowa nazywana również spiekiem ceramicznym, wykorzystywana jest w produkcji elementów grzejnych, izolacyjnych, półprzewodników, części reaktorów jądrowych, rakiet oraz pocisków. Ze względu na swoje właściwości czarne pokrywy piekarników oraz piekarniki zostały pokryte emalią porcelanową. W celu zapewnia najwyższej jakości zabezpieczenia przed korozją, a zarazem estetycznemu i stylowemu wykończeniu. Dlatego na te elemny w grillach gazowych otrzymujesz dożywotnią gwarancję. 


Zobacz jak produkowane są profesjonalne grille gazowe Broil King

 

Przewiń do góry