Rynna do grilli Monarch, Royal i Gem

Indeks: F530200G

Producent:

Rynna przechwytująca płyny, które mogą skapywać z górnej półki grilla na tylną część pokrywy w grillach z serii Monarch, Royal i Gem. 

Projektanci stojący przed dylematem projektu górnej półki w grillu stworzyli dwa rozwiązania. W grillach z serii Monarch, Royal i Gem zamontowana jest bardzo obszerna górna półka. Ze względu na jej wielkość w celu zapewnienia dostępu do głównego rusztu cofa się ona wraz z piekarnikiem. Dzięki temu rozwiązaniu w małym grillu jest ogromna przestrzeń do grillowania z ergonomicznym dostępem do dolnego rusztu. Minusem tego rozwiązania mogą być jednak skropliny. 

Aby sobie z nimi poradzić powinniśmy grillować suche potrawy jak warzywa, grzanki, bułki itp. z tyłu górnej półki, która znajduje się bezpośrednio nad głównym rusztem. Tłuste potrawy (kiełbaski, karkówka) należy zaś umieszczać z przodu pólki, nad głównym rusztem. Wtedy skapujący tłuszcz będzie trafiał z powrotem do piekarnika. Drugim rozwiązaniem jest zamocowanie rynny ociekowej F530200G, która będzie ewentualne skropliny wyłapywać. 

Cena sugerowana: 199,00 zł
Wybierz sklep
Przewiń do góry