Rynna do grilli Monarch, Royal i Gem

Indeks: F530200G

Producent:

Rynna przechwytująca płyny, które mogą skapywać z górnej półki grilla na tylną część pokrywy w grillach z serii Monarch, Royal i Gem.

Projektanci stojący przed tym dylematem projektu górnej półki w grillu stworzyli dwa rozwiązania. W grillach z serii Monarch, Royal i Gem jest zamontowana bardzo obszerna górna półka. Ze względu na jej wielkość w celu zapewnienia dostępu do głównego rusztu cofa się wraz z piekarnikiem. Dzięki temu rozwiązaniu w małym grillu, jest ogromna przestrzeń do grillowania z ergonomicznym dostępem do dolnego rusztu. Minusem tego rozwiązania mogą być wspomniane skropliny. Ale jak w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy. Drugim rozwiązaniem jest półka mocowana w grillach np. w serii Baron. Jest mniejsza i nie przesuwa się wraz z pokrywą. Gdyby była większa nie byłoby dostępu do tylnej części rusztu. Górna półka w grillu Baron zajmuje tyle miejsca, co część górnego rusztu nad piekarnikiem w grillu Royal.
W grillu Monarch, Royal i Gem jeżeli chodzi o skropliny są 3 rozwiązania. Na tyle górnej półki grillujemy suche potrawy jak warzywa, grzanki, bułki itp. Z przodu górnej półki, która znajduje się bezpośrednio nad głównym rusztem umieszczamy tłuste potrawy jak kiełbaski i karkówka, które produkują skropliny. Wtedy skapujący tłuszcz będzie trafiał powrotem do piekarnika. Drugim rozwiązaniem jest zamocowanie rynny ociekowej F530200G, która będzie wyłapywać ewentualne skropliny.

Cena sugerowana: 199,00 zł
Wybierz sklep
Przewiń do góry