Rynna do grilli Monarch, Royal i Gem

indeks: F530200G

Rynna przechwytująca płyny, które mogą skapywać z górnej półki grilla na tylną część pokrywy w grillach z serii Monarch, Royal i Gem.

 

Projektanci stojący przed tym dylematem projektu górnej półki w grillu stworzyli dwa rozwiązania. W grillach z serii Monarch, Royal i Gem jest zamontowana bardzo obszerna górna półka. Ze względu na jej wielkość w celu zapewnienia dostępu do głównego rusztu cofa się wraz z piekarnikiem. Dzięki temu rozwiązaniu w małym grillu, jest ogromna przestrzeń do grillowania z ergonomicznym dostępem do dolnego rusztu. Minusem tego rozwiązania mogą być wspomniane skropliny. Ale jak w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy. Drugim rozwiązaniem jest półka mocowana w grillach np. w serii Baron. Jest mniejsza i nie przesuwa się wraz z pokrywą. Gdyby była większa nie byłoby dostępu do tylnej części rusztu. Górna półka w grillu Baron zajmuje tyle miejsca, co część górnego rusztu nad piekarnikiem w grillu Royal.
W grillu Monarch, Royal i Gem jeżeli chodzi o skropliny są 3 rozwiązania. Na tyle górnej półki grillujemy suche potrawy jak warzywa, grzanki, bułki itp. Z przodu górnej półki, która znajduje się bezpośrednio nad głównym rusztem umieszczamy tłuste potrawy jak kiełbaski i karkówka, które produkują skropliny. Wtedy skapujący tłuszcz będzie trafiał powrotem do piekarnika. Drugim rozwiązaniem jest zamocowanie rynny ociekowej F530200G, która będzie wyłapywać ewentualne skropliny.

CENA: 229 zł
WYBIERZ SKLEP
AKCESORIA
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.