Nowości 2022

Jeden produkt, wiele zastosowań - czyli jak konserwować urządzenie, nawilżać grillowane potrawy i uniknąć tłustych plam na ubraniu? 

Grono głodnych gości, pośpiech i chęć przygotowania jak najlepszych potraw a zarazem zaprezentowania się z jak dobrej strony – znasz to uczucie? To znaczy, że jesteś wzorem Grillowicza. Postaw na profesjonalne akcesoria Broil King a wpadki grillowe nie będą Cię dotyczyć.  

Nowość 2022 rozpylacz #60945 z kieszonką, to totalny hit w rozprowadzaniu oleju. 

Z tym produktem zabezpieczysz swoje urządzenie przed i po każdym grillowaniu, przygotujesz ruszty do grillowania, nawilżysz potrawy. Produkt jest bardzo poręczny, wygodny. Zapobiegnie przywieraniu grillowanych potraw do rusztów grilla to bardzo ważny aspekt grillowania. Rozpylacz można napełnić dowolnym olejem jadalnym. 

Jak działa rozpylacz? Pompką w górnej części dostarczamy powietrze. Następnie w wyniku ciśnienia powietrze łączy się z olejem i ta mieszanka uruchamia spray rozprowadzający. Równie ważne jak konserwacja jest aromatyzowanie potraw przed grillowaniem. 

Po co okienko w rozpylaczu? Każde rozwiązanie jest przemyślane. Wycięcie w zbiorniku pozwala ocenić ilość oleju jaka pozostała do wykorzystania. 

Grillowe hity 2022 – ich pojawienie się w 2022 zmieniło wymiar grillowania!  

Niedawno prezentowaliśmy nową odsłonę Crown 2022 i informowaliśmy czym różni się od starszych braci.

SPRAWDŹ ARTYKUŁ

Tego grilla nie trzeba reklamować. Odkąd pojawił się na rynku, jego posiadaczem stało się setki Grillowiczów. Jego intuicyjna obsługa nieustannie zachwyca.  

Seria Crown oferuje bardzo praktyczne rozwiązania, większa taca ociekowa, nowe dno piekarnika, ustawienie rusztów pod kątem, ciekawy design, nowe półki boczne, pokrętła. 

Obejrzyj film i zobacz jak wspaniale prezentuje się nowy Crown™: 

Obejrzyj film i zobacz jak wspaniale prezentuje się nowy Crown™: 

Czy na grillu zasilanym innym paliwem niż gaz można osiągnąć wspaniałe efekty kulinarne? 

Komfortowe grillowanie bez gazu jest możliwe z nową serią Regal Pellet 500 X. Grill Regal Pellet 500 X to urządzenie opalane drewnem w postaci pelletu, to połączenie tradycyjnego BBQ z najnowocześniejszymi technologiami.  

Grill umożliwia wędzenie, pieczenie i grillowanie w temperaturze od 80 do 315 stopni. 

Seria grilli pelletowych została stworzona z myślą o łatwości użytkowania. Wystarczy proste użycie pokrętła, dzięki któremu można WĘDZIĆ, PIEC i GRILLOWAĆ. Oferują dedykowane 3 tryby ustawień temperatury. 

Grill pelletowy zasilany jest paliwem w postaci naturalnych pelletów drzewnych, które wytwarzają delikatny dym nadając potrawom niesamowity aromat. Urządzenie samodzielnie pobiera odpowiednią ilość granulatu ze zbiornika i przekazuje go do paleniska z żarnikiem, w którym się spala zostawiając przy tym niewielką ilość popiołu.  

Grille pelletowe stworzone z wysokiej jakości stali, gwarantują wydajność i trwałość. Urządzenie możesz sterować ze pomocną dedykowanej aplikacji ze swojego smartfonu, dzięki połączeniu Bluetooth lub WiFi. 

Główne atuty:  

Wbudowany termometr z dwiema sondami – co zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. 

Sterowanie za pomocą aplikacji - dzięki nowej aplikacji na iOS oraz Android można kontrolować grill przez Bluetooth i Wifi. Za pomocą aplikacji można nie tylko sprawdzać temperaturę w grillu, ale także na sondach, a co najważniejsze można to robić z każdego miejsca na ziemi. 

Duży i czytelny wyświetlacz, bardzo jasny, umożliwiający korzystanie z urządzenia nawet w słonecznych warunkach pogodowych. 

Dedykowane predefiniowane przyciski, trzy fizyczne przyciski pozwalające na proste ustawianie temperatury. 

Rożen obrotowy w zestawie, dzięki któremu duże kawałki mięsa obracają się podczas grillowania tworząc wspaniałą, chrupiącą skórkę. 

Grillowanie LOW AND SLOW - Możliwość długotrwałego grillowania w niskiej temperaturze. 

Rozmiar grilla, pozwala na korzystanie z urządzenia na balkonie czy tarasie: wysokość - 126 cm szerokość - 149 cm głębokość - 73 cm. Duży wymiar rusztu, pozwala na swobodne grillowanie dla kilku osób: głębokość górnej półki - 19 cm szerokość górnej półki - 74 cm głębokość rusztów - 49 cm szerokość rusztów - 81 cm. 

Duże blaty robocze po obu stronach i demontowana półka pomocnicza, dzięki czemu potrawy można przyrządzać na grillu. 

Dwuwarstwowa konstrukcja pokrywy piekarnika, co zapewnia zwiększoną izolację termiczną. 

Legendarny ruszt żeliwny, doskonale rozprowadzający i magazynujący ciepło. 

Ukryty pojemnik na tłuszcz, łatwo dostępny pojemnik na popiół oraz obszerny pojemnik na pellet, konfiguracja przestrzeni przyjazna Użytkownikowi. 

Oferujemy szeroką gamę pelletów do grillowania. Poznaj ofertę i wybierz aromat dla siebie. 

Rodzaje pelletów: 

Tymczasem mamy nadzieję, że wszyscy Grillowicze rozpoczęli sezon i wraz z marką Broil King odkrywają nowe doznania kulinarne. Na Majówce nie może zabraknąć przepisów od Króla: 

Przepisy na majówkę

Przewiń do góry