Poznaj grille Broil King z serii Crown 310™

Poznaj Główne cechy grilla
Dwustronny ruszt żeliwny

Znak rozpoznawczy grilli marki Broil King. Dwustronny żeliwny ruszt to profesjonalne rozwiązanie zwiększające komfort pracy i możliwości grilla. W pozycji rynienkowej gromadzi soki z jedzenia, by później je odparować nadając potrawom smak. W pozycji stożkowej pozwala w łatwy sposób uzyskać charakterystyczną kratkę na steku. Do tego łatwo i szybko się czyści. Dowiedz się więcej ...

Aromatyzery Flav-R-Wave™

Stąd pochodzi unikalny i doskonały smak potraw z grilla. Pokrywają przestrzeń nad palnikami i pod rusztem, zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła oraz odparowanie do potraw skapujących z nich soków i tłuszczu. Dodatkowo zapobiegają przypaleniu potraw oraz utrzymują temperaturę w piekarniku ułatwiając grillowanie z otwartą pokrywą. Dowiedz się więcej ...

Termometr Deluxe Accu-Temp™

Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniu w stopniach Celsjusza i Fahrenheita w zakresie od 0 do 375 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Ułożenie rusztów pod kątem

Unikalne rozwiązanie na świecie, pozwalające ustawić ruszt w pozycji rynienkowej pod kątem. Takie ułożenie zapewnia efektywne odprowadzenie tłuszczu z potraw, zmniejszając powstawanie nadmiernych płomieni, tym samym ograniczając przypalanie się dań. Większa kontrola - lepszy smak. Dowiedz się więcej

Piekarnik Therma-Cast™

Piekarnik Therma-Cast™ z odlewu aluminium posiada wyprofilowane dno dla lepszego odprowadzenia tłuszczów, doskonale zatrzymuje i rozprowadza ciepło oraz zapobiega niekontrolowanemu gaśnięciu palników, ponieważ posiadana niewielkie otwory doprowadzające powietrze.

Górna półka w grillu gazowym

Pozwoli Ci na przygotowanie międzyinnymi takich potraw jak: bułki do hamburgerów, grzanki, kiełbasa, ziemniaki, kukurydza, kaszanka. Pieczenie na górnej półce przypomina pieczenie konwekcyjne w piekarniku. Górna półka w grillu jest też świetnym miejscem na odłożenie ugrillowanych potraw, aby pozostały ciepłe. Górna półka jest umieszczona na wyprofilowanych zawieszkach w ścianch bocznych pikarnika, aby ułatwić montaż i demontaż półki, co przydatne jest np: wykorzystaniu z rożna obrotowego lub akcesoriów, które wymagają jej demontażu.

Składane półki boczne

Stalowe półki boczne z możliwością opuszczania, pozwalają na szybkie i łatwe złożenie, dzięki czemu wygodnie przechowasz grill nawet na małej przestrzeni. Zintegrowane blokady zapobiegają przypadkowemu złożeniu.

Ergonomiczne pokrętła

Nowoczesny wygląd pokręteł pozwala na wygodniejszą obsługę, dzięki lepszemu dopasowaniu się do kształtu dłoni.

Elektroniczna zapalarka

Elektroniczna zapalarka daje Ci pewność, że Twój grill zawsze odpali w ułamek sekundy po wciśnięciu jednego przycisku.

Szafka na butlę z gazem

Konstrukcja szafki i podstawy zapewnia stabilność grilla, a także z łatwością mieści 11 kg butlę. Schowana butla sprawia, że urządzenie wygląda efektownie w każdym ogrodzie i na tarasie.

Tacka na tłuszcz
Nadmiar soków i tłuszczy, które nie zostały odparowane trafiają do umieszczonej pod piekarnikiem tacki na tłuszcz, którą szybko wyciągniesz z szafki od przodu grilla. Dla ułatwionego czyszczenia można w niej umieścić wymienne wkłady aluminiowe.
Duże blaty robocze z haczykami
W serii Crown blaty półek bocznych cechują się dużą powierzchnią do przygotowywania potraw na grillu oraz odkładania naczyń i akcesoriów. Półki boczne posiadają po dwa haczyki na odwieszanie akcesoriów.
Palniki Dual-Tube™

Opatentowana technologia “tuby w tubie” wprowadza gaz w turbulencje zapewniając równomierny płomień na całej długości palnika, dzięki czemu uzyskujesz taką samą temperaturę na ruszcie. Ponad 120 otworów w dwóch rzędach palnika zapewnia szybkie nagrzanie się piekarnika nawet w zimie. Dowiedz się więcej ...

Mały grill z OGROMNYM potencjałem
Crown 310 łączy w sobie kompaktowe wymiary ze wszystkimi funkcjonalnościami z których słynie marka Broil King. To niewielki grill, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sprosta weekendowym wyzwaniom.&am
Do more - rozpal swoją kreatywność

Dwustronne ruszty Broil King i dedykowane akcesoria pasujące w miejce jednej kratki rusztu, pozwolą Ci przygotować dosłownie każde danie w ogrodzie. 

Mały grill z OGROMNYM potencjałem
Crown 310 łączy w sobie kompaktowe wymiary ze wszystkimi funkcjonalnościami z których słynie marka Broil King. To niewielki grill, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sprosta weekendowym wyzwaniom.&am
Do more - rozpal swoją kreatywność

Dwustronne ruszty Broil King i dedykowane akcesoria pasujące w miejce jednej kratki rusztu, pozwolą Ci przygotować dosłownie każde danie w ogrodzie. 

Spersonalizuj grill Do swoich potrzeb

Do more

Opis produktu
Podstawowa wersja grilla gazowego, o ciekawym wzornictwie i w świetnej cenie. Urządzenie cechuje duża wydajność. Jego komfortowy wymiar sprawia, że zajmuje naprawdę niewielką przestrzeń. Ponadto, posiada składane półki boczne i z tego względu idealnie nadaje się na balkony czy tarasy. Grill posiada wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych jak na przykład aromatyzery Flav-R-Wave™, zapalarka Sure-Lite™ oraz precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™.
Specyfikacja
Wymiary
Montaż
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Zobacz Gdzie kupić

Cena sugerowana: 3999,00 zł

Wybierz sklep

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry