Poznaj grille Broil King z serii Crown 310™

Crown™ 310

Poznaj Główne cechy grilla
Dwustronny ruszt żeliwny

Długotrwałe ciepło i doskonały smak

 

Znak rozpoznawczy grilli marki Broil King. Dwustronny żeliwny ruszt to profesjonalne rozwiązanie zwiększające komfort pracy i możliwości grilla. W pozycji rynienkowej gromadzi soki z jedzenia, by później je odparować, nadając potrawom smak. W pozycji stożkowej pozwala w łatwy sposób uzyskać charakterystyczną kratkę na steku. Do tego łatwo i szybko się czyści. Dowiedz się więcej...

Aromatyzery Flav-R-Wave™

Intensywny smak i aromat każdej potrawy


Stąd pochodzi unikalny i doskonały smak potraw z grilla. Pokrywają przestrzeń nad palnikami i pod rusztem, zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła oraz odparowanie do potraw skapujących z nich soków i tłuszczu. Dodatkowo zapobiegają przypaleniu potraw oraz utrzymują temperaturę w piekarniku, ułatwiając grillowanie z otwartą pokrywą. Dowiedz się więcej...

Termometr Deluxe Accu-Temp™

Temperatura pod kontrolą


Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku w stopniach Celsjusza i Fahrenheita w zakresie od 0 do 375 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Ułożenie rusztów pod kątem

Kontrola płomienia gwarancją smaku

 

Unikalne rozwiązanie na świecie, pozwalające ustawić ruszt w pozycji rynienkowej pod kątem. Takie ułożenie zapewnia efektywne odprowadzenie tłuszczu z potraw, zmniejszając powstawanie nadmiernych płomieni, tym samym ograniczając przypalanie się dań. Większa kontrola - lepszy smak. Dowiedz się więcej...

Piekarnik Therma-Cast™

Doskonałe rozprowadzanie ciepła

 

Piekarnik Therma-Cast™ z odlewu aluminium posiada wyprofilowane dno dla lepszego odprowadzenia tłuszczów. Doskonale zatrzymuje i rozprowadza ciepło.

Górna półka w grillu gazowym

Zachowaj ciepło potraw 

 

Pozwoli Ci na przygotowanie między innymi takich potraw jak: bułki do hamburgerów, grzanki, kiełbasa, ziemniaki, kukurydza, kaszanka. Pieczenie na górnej półce przypomina pieczenie konwekcyjne w piekarniku. Górna półka w grillu jest też świetnym miejscem na odłożenie ugrillowanych potraw, aby pozostały ciepłe. Górna półka jest umieszczona na wyprofilowanych zawieszkach w ścianach bocznych piekarnika, aby ułatwić montaż i demontaż półki, co przydatne jest np. podczas korzystania z zestawu rożna obrotowego.

Składane półki boczne

Maksymalizacja przestrzeni

 

Stalowe półki boczne z możliwością opuszczania, pozwalają na szybkie i łatwe złożenie, dzięki czemu wygodnie przechowasz grilla nawet na małej przestrzeni. Zintegrowane blokady zapobiegają przypadkowemu złożeniu.

Ergonomiczne pokrętła

Komfortowa i prosta obsługa

 

Nowoczesny wygląd pokręteł pozwala na wygodniejszą obsługę, dzięki lepszemu dopasowaniu się do kształtu dłoni.

Elektroniczna zapalarka

Ekspresowe uruchamianie grilla

 

Elektroniczna zapalarka daje Ci pewność, że Twój grill zawsze odpali w ułamek sekundy po wciśnięciu jednego przycisku.

Szafka na butlę z gazem

Grill ozdobą Twojego ogrodu

 

Konstrukcja szafki i podstawy zapewnia stabilność grilla, a także z łatwością mieści 11 kg butlę. Schowana butla sprawia, że urządzenie wygląda efektownie w każdym ogrodzie i na tarasie.

Tacka na tłuszcz

Łatwe utrzymanie czystości

 

Nadmiar soków i tłuszczów, które nie zostały odparowane trafiają do umieszczonej pod piekarnikiem tacki na tłuszcz, którą szybko wyciągniesz z szafki od przodu grilla. Dla ułatwionego czyszczenia można w niej umieścić wymienne wkłady aluminiowe.
Duże blaty robocze z haczykami

Akcesoria w zasięgu ręki

 

W serii Crown blaty półek bocznych cechują się dużą powierzchnią do przygotowywania potraw na grillu oraz odkładania naczyń i akcesoriów. Półki boczne posiadają po dwa haczyki na odwieszanie akcesoriów.
Palniki Dual-Tube™

Optymalna temperatura na całej powierzchni rusztu


Opatentowana technologia “tuby w tubie” sprawia, że ciśnienie wewnątrz palnika wyrównuje się, zapewniając równomierny płomień na całej długości palnika. Pozwala to na uzyskanie takiej samej temperatury na całym ruszcie. Ponad 100 otworów w dwóch rzędach palnika zapewnia szybkie nagrzanie się piekarnika bez względu na porę roku. Dowiedz się więcej...

Mały grill z OGROMNYM potencjałem
Crown 310 łączy w sobie kompaktowe wymiary ze wszystkimi funkcjonalnościami z których słynie marka Broil King. To niewielki grill, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sprosta weekendowym wyzwaniom.&am
Do more - rozpal swoją kreatywność

Dwustronne ruszty Broil King i dedykowane akcesoria pasujące w miejce jednej kratki rusztu, pozwolą Ci przygotować dosłownie każde danie w ogrodzie. 

Mały grill z OGROMNYM potencjałem
Crown 310 łączy w sobie kompaktowe wymiary ze wszystkimi funkcjonalnościami z których słynie marka Broil King. To niewielki grill, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sprosta weekendowym wyzwaniom.&am
Do more - rozpal swoją kreatywność

Dwustronne ruszty Broil King i dedykowane akcesoria pasujące w miejce jednej kratki rusztu, pozwolą Ci przygotować dosłownie każde danie w ogrodzie. 

Spersonalizuj grill Do swoich potrzeb
Opis produktu
Podstawowa wersja grilla gazowego, o ciekawym wzornictwie i w świetnej cenie. Urządzenie cechuje duża wydajność. Jego komfortowy wymiar sprawia, że zajmuje naprawdę niewielką przestrzeń. Ponadto, posiada składane półki boczne i z tego względu idealnie nadaje się na balkony czy tarasy. Grill posiada wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych jak na przykład aromatyzery Flav-R-Wave™, zapalarka Sure-Lite™ oraz precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™.
Specyfikacja
Wymiary
Montaż
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Zobacz Gdzie kupić
Crown™ 310

Cena sugerowana: 3799,00 zł

Wybierz sklep
Quiz - Broil King

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry