Wąski wok i wąska brytfanna perforowana - podwójna korzyść podczas grillowania

Wąski wok do grillowania #69822 – maksymalizuj przestrzeń, zachowaj pełnię smaku

xxxxxWąski wok do grillowania
to akcesorium niezbędne w asortymencie każdego miłośnika kulinarnych eksperymentów. Został zaprojektowany tak, by zaoszczędzić miejsce na powierzchni rusztów. Strategicznie rozmieszczone w dnie otwory zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza sprawiając, że drobne kawałki warzyw czy mięsa nie duszą się w środku, lecz grillują. Dzięki temu zachowują swoją chrupkość, a dodatkowo przenikają aromatem potraw umieszczonych na ruszcie. Wykonanie ze stali szlachetnej gwarantuje trwałość, ale również łatwe czyszczenie nawet po powstaniu większych zabrudzeń. Stylowy wygląd wąskiego woka do grillowania idealnie komponuje się z estetyką grilli gazowych Broil King
.

Wąska brytfanna perforowana #69722 – komfort grillowania drobnych potraw Wąska brytfanna perforowana to prawdziwy “game changer” w grillowaniu drobnych oraz niezwykle delikatnych składników, które mogłyby wpaść pomiędzy żeberka rusztu (krewetki czy ślimaki oraz niewielkie warzywa). Dzięki niej nawet najmniejsze produkty przyrządzić można z łatwością, zachowując ich kształt i teksturę. Otwory w dnie brytfanny umożliwiają równomierne rozprowadzanie ciepła, co gwarantuje doskonałe wypieczenie i zachowanie soczystości każdego kawałka.
 

Razem lepiej - połącz wok z brytfanną 

Choć wąska brytfanna i wąski wok wnoszą wiele do procesu grillowania w pojedynkę, to jeszcze więcej korzyści można osiągnąć, używając ich razem. Połączenie obu tych akcesoriów otwiera przed grillującym nowe możliwości. Brytfanna stworzona została tak, by perfekcyjnie pasować do woka, dzięki czemu można użyć jej jako przykrywki dla grillujących się w woku potraw. Takie zastosowanie pozwala nie tylko zachować wilgoć i soczystość, ale umożliwia nawet wędzenie potraw. W tym celu należy wypełnić wok wiórkami wędzarniczymi, potrawy umieścić zaś na brytfannie. Grillowane w ten sposób potrawy zyskują głęboki aromat. 

Zobacz wiórki do wędzenia

 Elementy systemu DO MORE 

Wąska brytfanna perforowana oraz wąski wok do grillowania to akcesoria z kategorii DO MORE. Doskonale pasują w miejsce jednej kratki rusztu w grillach Imperial, Regal, Baron oraz Crown. W innych modelach grilli Broil King możesz ustawić wok i brytfannę bezpośrednio na ruszcie. Akcesoria posiadają otwór, do którego pasuje uchwyt wielofunkcyjny. Dzięki niemu z łatwością umieścisz wok i brytfannę na grillu czy przeniesiesz w dowolne miejsce bez ryzyka poparzenia. Podsumowując, zarówno wąska brytfanna perforowana, jak i wąski wok do grillowania to funkcjonalne akcesoria, które nie tylko ułatwiają przyrządzanie drobniejszych elementów potraw na grillu, ale również pozwalają na eksperymentowanie ze smakami i technikami kulinarnymi takimi jak na przykład wędzenie. Wąski wok i perforowana, wąska brytfanna to akcesoria, które zdecydowanie warto mieć w swoim grillowym asortymencie.
 

Przewiń do góry