Zrób więcej na grillu - konfigurowalność grilli gazowych Broil King

Niektórzy z nas lubią tradycyjną kiełbaskę i kaszankę, ale są też osoby, które na grillu zrobią wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy. Są grillujący, którzy za każdym razem robią to samo i Ci, których nudzi dwa razy ta sama potrawa. Są fani grilla, którzy grillują cały rok 5 razy w tygodniu, 3 razy dziennie i tacy, którzy odpalą grilla w sobotę, kilka razy w roku.  Niezależnie od tego, jakim typem Grill bohatera jesteś, powierzchnię do przygotowywania posiłków w grillach gazowych Broil King dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb prosto i szybko - dzięki systemowi DO MORE, który pozwala na konfigurowanie ułożenia rusztu wraz z akcesoriami na grillu.

Konfigurowalny system rusztów  

Idea systemu jest bardzo prosta. Jeden palnik i jedna unikalna powierzchnia do prostego przyrządzenia Twojego dania.

Grille gazowe Broil King z serii Imperial™, Regal™, Baron™ i Crown™ posiadają dwustronne ruszty, które po wyjęciu można zastąpić szeregiem oryginalnych i dedykowanych do danego modelu akcesoriów. Dodatkowo są również akcesoria, które umieścisz na każdym z pojedynczych rusztów, tak aby optymalnie wykorzystać przestrzeń na ruszcie, niezależnie tego, czy robisz wędzone żeberka, grillowane warzywa i steki.  

Zamień ruszt na ulubione akcesorium #domore

Każdy z grilli gazowych Broil King, posiada możliwość wymiany jednego lub dwóch rusztów na dwustronną płytę żeliwną. Płyta żeliwna świetnie nadaje się do robienia np. śniadań na grillu. Można na niej zrobić jajka sadzone lub jajecznicę, naleśniki, a niektórzy robią na niej burgery oraz krewetki. Swoim zastosowaniem przypomina tradycyjną patelnię z domowej kuchni. Umieszczona w miejsce rusztu zapewnia kontrolę i wygodę. 

Stwórz posiłki na każdą porę dnia z systemem #domore!

Idea systemu jest bardzo prosta - jeden grill wiele możliwości. Zaplanuj i przygotuj posiłki na cały dzień na grillu Broil King. Dzięki dedykowanym akcesoriom do grillowania możesz przyrządzić śniadanie, obiad i kolacje w swoim ogrodzie dla całej rodziny! Wykorzystaj całą przestrzeń do grillowania z akcesoriami dla systemu do more.

Śniadanie z grilla

Zacznij dzień od porządnego śniadania prosto z grilla. Jest to dużo prostsze i smaczniejsze niż myślisz! Wymień jedną kratkę rusztu na płytę żeliwną, na której przygotujesz sadzone jajka i bekon. Na ruszcie zgrillujesz chleb i pomidory, w żeliwnym woku przygotujesz fasolkę lub pyszną szakszukę. Dodatkowo możesz wymienić jedną kratkę rusztu na wąską płytę, aby przygotować na niej warzywa. 

Obiad z grilla

Przygotowanie obiadu z grilla zajmie Ci kilka chwil. Wykorzystaj planchę żeliwną do przygotowania burgerów z pysznych, roztopionym serem. Odwróć ruszt na stronę rynienkową, aby ugrillować bułki lub kawałki soczystych steków z diamentowym wzorkiem. W brytfannie przygotujesz warzywa, które będą dopełnieniem do pełnowartościowego obiadu z grilla.

Kolacja z grilla

Czas, aby zamienić swojego grilla w ulubioną restauracje i przygotować na nim przepyszną kolację dla całej rodziny. Soczyste steki, warzywa przygotowane na zestawie do szaszłyków, pyszne pieczarki czy ziemniaczki z żeliwnej planchy. Co więcej, Twój grill może zostać Twoją ulubioną pizzerią - wystarczy, że zamontujesz w nim kamień do pizzy wraz z piecem, aby wypiekać najlepszą pizzę prosto z grilla gazowego! Taka kolacja z grilla to strzał w 10!

Dedykowane akcesoria w miejsce rusztu z systemu #domore

W wybranych grillach gazowych Broil King w miejsce wyjętego rusztu można umieścić również żeliwny wok, brytfannę do zapiekania żeberek oraz inne zaprojektowane w tym celu grillowe akcesoria. Żeliwny wok, dzięki temu, że wisi bezpośrednio nad palnikiem, może osiągnąć bardzo wysoką temperaturę idealną dla azjatyckich dań. Świetnie sprawdza się do robienia bardziej płynnych potraw takich jak fasolka, kapusta, ale również zapiekanek, warzyw, sosów oraz bigosu. 
Dzięki umieszczeniu dedykowanych akcesoriów w miejsce rusztu, a nie na ich powierzchni - nie przesuwają się one podczas grillowania i zapewniają więcej miejsca.  

Dwustronne ruszty w grillach Broil King

Każdy z rusztów w grillu gazowym Broil King jest dwustronny (z wyjątkiem grilla BK 310). Dzięki temu można grillować na nim w pozycji rynienkowej, przypominającej tackę aluminiową. Nadmiar tłuszczu odprowadzany jest rynienką, co zapobiega jego przypaleniu. Pozycja rynienkowa również świetnie sprawdza się w grillowaniu delikatnych ryb, warzyw i owoców. Pozycja stożkowa idealnie nadaje się do smażenia soczystych steków i piersi z kurczaka z chrupiącą skórką. Więcej na temat dwustronnych rusztów i wykorzystania ich obu stron. Każdy z rusztów można z łatwością obrócić jedną ręką przy użyciu uchwytu wielofunkcyjnego #60745, nawet gdy jest gorący.

Wymienne ruszta w grillach gazowych Broil King

Każdy z grilli gazowych Broil King posiada możliwość wymiany jednego lub dwóch rusztów na dwustronną płytę żeliwną. Płyta żeliwna świetnie nadaje się do robienia np. śniadań na grillu. Można na niej zrobić jajka sadzone lub jajecznicę, naleśniki, a niektórzy robią na niej burgery oraz krewetki. Swoim zastosowaniem przypomina tradycyjną patelnię z domowej kuchni. Umieszczona w miejsce rusztu zapewnia kontrolę i wygodę. 

Oryginalne akcesoria Broil King, zostały przemyślane tak, aby również te, które umieszczasz na ruszcie, pasowały do jego wielkości. Z tego względu wąska brytfanna perforowana, wąski wok do grillowania oraz wąska stalowa płyta do grillowania pasują idealnie na miejscu jednego z rusztów o szerokości 15,5 cm. Są to między innymi cedrowa i klonowa deska do grillowania, perforowana brytfanna zastępująca aluminiową tackę, stalowy wok do przygotowywania warzyw, wąska stalowa płyta do robienia np. sadzonych jajek i tostów oraz zestaw do szaszłyków.

Jak obrócić dwustronny ruszt w grillu gazowym:

Dedykowane akcesoria do umieszczenia na aromatyzerach Flav-R-Wave™ 

Kolejną warstwą grilla, którą możemy wykorzystać do personalizacji wedle potrzeb, są aromatyzery Flav-R-Wave™. Możemy na nich umieścić stalową skrzynkę do wędzenia, do której po wsypaniu wiórków drzewnych lub pelletów uzyskamy dymny aromat.

WIĘKSZY grill, WIĘCEJ możliwości 

Wybierając większy grill, decydujesz się na więcej możliwości. Większa powierzchnia pozwala na większą ilość, konfiguracji, umieszczenie większej ilości akcesoriów jednocześnie, a w rezultacie na grillowanie większej ilości potraw w tym samym czasie.  Rozważyliśmy różne możliwości i stworzyliśmy dedykowane akcesoria, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego grillowania. Od stojaków do pieca do pizzy z kamieniem do grilla, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Tak więc, jeśli szukasz sposobu na zwiększenie efektywności swojego grillowania - nasze dedykowane akcesoria mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Sprawdź nasze produkty dedykowane do systemu DO MORE. Spraw, aby Twój grill gazowy pomagał Ci w tworzeniu nietuzinkowych potraw. 

Grille kompatybilne z systemem #domore

Imperial™ S 690

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

997883PL

Przymierz grilla

Imperial™ S 590

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

998883PL

Przymierz grilla

Regal™ S 490

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

996383PL

Przymierz grilla

Przewiń do góry