Faq - Najczęściej zadawane pytania

Różnice między rusztami ze stali nierdzewnej i żeliwa. Które są lepsze?

Atutem marki Broil King jest używanie ciężkich solidnych dwustronnych żeliwnych rusztów Flav-R-Cast™, dwustronnych rusztów z odlewu stali szlachetnej oraz 8 i 9 mm rusztów z prętów ze stali szlachetnej. Ruszt żeliwny jest dwustronny. Jedna strona pozostawia na żywności charakterystyczne znaki. Druga strona natomiast ma rynienki, do których podczas grillowania spływają soki. Ruszty żeliwne generują ciepło i utrzymują temperaturę przez długi czas. Przygotowane potrawy nie tracą swych soków i aromatu. Trwałość i możliwości jakie dają nam ruszty żeliwne czynią je doskonałymi do codziennego użytku. Konserwacja tych rusztów jest łatwa i bezproblemowa. Stalowe ruszty Broil King wykonane są z 9mm prętów ze stali szlachetnej. Idealnie zatrzymują ciepło i są łatwe w czyszczeniu. Bardzo szybko się nagrzewają i są proste w konserwacji. Zarówno ruszty żeliwne jak i stalowe posiadają zalety. Wybór należy dopasować do oczekiwań indywidualnego klienta. Oczekiwania są różne, dlatego w ofercie firmy Broil King są dostępne dwa rodzaje rusztów.

Dowiedz się więcej o rusztach

 

Do wielu grilli dostępne są 2 oraz 3 typy rusztów.

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.