Faq - Najczęściej zadawane pytania

Prawidłowa konserwacja rusztu żeliwnego oraz stalowego.

 

Prawidłowo konserwowany ruszt będzie służył Ci wiele lat. Ruszty żeliwne Broil King pokryte są warstwą spieku ceramicznego, który dodatkowo chroni je przed korozją. PAMIĘTAJ aby po grillowaniu, rozgrzać grilla do temperatury 300 stopni, aby wszystkie pozostałości zwęgliły się. Wyłącz palniki i używając szczotki drucianej, zmieć zwęglone resztki jedzenia. Następnie używając rozpylaczu oleju lub silikonowego pędzelka pokryj ruszt olejem spożywczym. Będziesz mieć wtedy pewność, że ruszty są prawidłowo zabezpieczone przed korozją oraz że potrawy nie będą do nich przywierać. 

 

Ruszt najlepiej pokryć olejem w temperaturze 100°C-150°C, ponieważ pory w żeliwie są rozszerzone i olej wniknie w struktórę rusztu. Jeżeli wykorzystujesz ruszt z jednej strony, pamiętaj aby od czasu do czasu naoliwić również drugą stronę rusztu. 

Aromatyzery Broil King

Zarówno ruszty żeliwne jak i stalowe marki Broil King zostały zaprojektowane tak aby posiadały minimalną ilość łączeń. Zapewnia to wygodę użytkowania i czyszczenia, ponieważ resztki jedzenia oraz szczotka nie utykają w zakamarkach.

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży
Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.