Ceny grilla gazowego

Za każdym markowym produktem stoi jego cena. Trudno określić czy dana cena grilla gazowego jest wysoka czy też niska, bo jest to punkt widzenia, na który należałoby spojrzeć z kilku perspektyw. W przypadku grilla gazowego Broil King patrzymy na doskonały produkt tej kategorii, za którym kryją się pochodzenie, użycie solidnych materiałów, opatentowane rozwiązania a także wyjątkowy design. Wyeliminowanie któregokolwiek czynnika wpłynęłoby na jego cenę, ale nie leży to w naszym DNA. Naszym celem jest dostarczenie urządzenia, które dostarczy najlepszego smaku. Grille gazowe Broil King produkowane są od lat tylko w USA i w Kanadzie, gdzie wyspecjalizowany zespół pracuje nad wykonaniem wysokiej jakości produktu od projektu po realizację. Użycie trwałych, dobrych materiałów wpływa na żywotność i bezawaryjność grilla. Opatentowane rozwiązania ułatwiają obsługę i sprawiają, że smak grillowanych potraw zaskakuje za każdym razem. Do cech funkcjonalnych dochodzi jeszcze estetyka i unikalny wygląd grilla. Twórcy pomyśleli o detalach umieszczając półki boczne, uchwyty na akcesoria, szafkę na 11 kg butlę z gazem. Warto też wspomnieć nawet dożywotniej gwarancji na piekarnik oraz pokrywę grilla. Właśnie z tych powodów grille gazowe Broil King cieszą się dobrą opinią użytkowników na całym świecie a cena jest sumą korzyści, które zawierają w sobie.

 

Kliknij w grilla i dowiedz się więcej

 

Zobacz jak produkowane są nasze grille

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.