Poznaj grille Broil King z serii Kuchenka do zabudowy S 100 BI

Kuchenka do zabudowy S 100 BI

802773PL

Gwarancja i Bezpieczeństwo

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

  • Ruszty żeliwne - 15 lat

  • Palnik kuchenki bocznej - 15 lat

  • Elementy ze stali szlachetnej - 15 lat

  • Pozostałe elementy oraz farba - 15 lat

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu. 

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej.

Pochodzenie
Zobacz Gdzie kupić
Kuchenka do zabudowy S 100 BI

802773PL

Cena sugerowana: 2499,00 zł

Wybierz sklep

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry