Poznaj grille Broil King z serii Crown™ Pellet 400

Crown™ Pellet 400

493055EU

Poznaj Główne cechy grilla
Sterowanie za pomocą aplikacji

Zdalna kontrola nad grillem 

 

Dzięki darmowej aplikacji na iOS oraz Android możesz kontrolować swój grill przez Bluetooth i WiFi. Możesz na niej zmienić temperaturę w grillu, sprawdzić temperaturę na dwóch sondach ustawić minutnik. Po podłączeniu do internetu zrobisz to z każdego miejsca na ziemi!

Niespotykany zakres temperatur

Temperatura dająca wiele możliwości

 

Grill na pellet Broil King posiada niespotykany zakres temperatur od 80°C do aż 315°C, co jest niespotykane w tego typu urządzeniach. Na grillu na pellet Broil King, możesz wędzić, piec i grillować. W końcu umieściliśmy na nim logo Broil King, więc musi robić genialne steaki!

Opalany aromatycznym drewnem

Doskonały aromat potraw

 

Grill zasilany jest pelletem spożywczym, czyli mieszanką różnych typów drewna, które paląc się, wydzielają ciepło oraz dym. Komputer kontroluje ilość dodawanych pelletów oraz prędkość wiatraka, a w ten sposób temperaturę. Ty możesz się cieszyć fantastycznym aromatem grilla opalanego drewnem, bez problematycznej kontroli temperatury w grillach opalanych węglem czy polanami drewna. Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King.

Król low and slow

Grill na pellet Broil King, to urządzenie idelane dla pasjonatów południowo amerykańskiej kuchni i metody barbecue low and slow. Po polsku oznacza to grillowanie przez długi okres czasu w niskiej temperaturze. Szczególnie popularne są duże kawałki mięs takich jak łopatka wieprzowa z której można zrobić pulled pork lub brisket z mostku wołowego.

Wbudowany termometr

Zdalna kontrola temperatury potraw

 

Grill posiada wbudowane dwie sondy do pomiaru wewnętrznej temperatury grillowanych dań. Po połączeniu z aplikacją można kontrolować temperaturę na telefonie z każdego miejsca na świecie. Aplikacja umożliwia ustawianie powiadomień o osiągnięciu pożądanej temperatury.

Legendarny żeliwny dwustronny ruszt Broil King

Długotrwałe ciepło i doskonały smak

 

Dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™ doskonale rozprowadzają i magazynują ciepło. Strona stożkowa zapewnia maksymalną moc, dzięki której mięso będzie soczyste w środku, a skórka idealnie skarmelizowana. Strona rynienkowa poprzez kanaliki pozwala na spływanie nadmiaru tłuszczów i soków na boczne ścianki, przez co zmniejsza się zapalanie tłuszczów skapujących na palniki, a jej szersza podstawa doskonale sprawdza się do grillowania warzyw i delikatnego mięsa ryb.

Duże blaty robocze

Akcesoria w zasięgu ręki

 

Grille na pellet Broil King posiadają dwa duże blaty robocze po obu stronach. Dodatkowo można domontować składaną półkę z przodu grilla #60684 lub #60685. Na prawej pokrywie pojemnika na pellet, można umieścić silikonową matę na półkę boczną #60009.

Półka pomocnicza

Pellet i akcesoria w zasięgu ręki

 

Między nogami grilla znajduje się duża półka, na której można umieścić np. worek z pelltem, akcesoria do grillowania.

Ukryty pojemnik na tłuszcz

Łatwe utrzymanie czystości

 

Grill posiada schowany pojemnik, w którym można umieścić jednorazowe aluminiowe tacki, do których trafia tłuszcz. Dzięki temu, że pojemnik jest zabudowany nie ma możliwości, że twój pupil wypije tłuszcz. 

Łatwo dostępny pojemnik na popiół

Proste i szybkie czyszczenie

 

Łatwo dostępny pojemnik na popiół, umożliwia szybkie opróżnienie popiołu z grilla, bez konieczności rozkładania go na części. Jest to ważny element, aby grill funkcjonował poprawnie. 

Duży i czytelny wyświetlacz

Wygodne korzystanie bez względu na porę

 

Grille Pellet Crown posiadają duży i czytelny wyświetlacz. Wyświetlacz jest bardzo jasny, dzięki czemu można bez problemu, korzystać z niego nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach. Panel sterowania ma trzy predefiniowane ustawienia do wędzenia 107°C, pieczenia 176°C i grillowania 315°C. Na panelu sterowania znajdują się przyciski + i -, którymi można precyzyjnie ustawić temperaturę wewnątrz grilla co do 1°C.

Dodatkowa półka z przodu

Dodatkowa przestrzeń robocza

 

W grillach z serii Pellet Crown™ można domontować składaną półkę z przodu grilla #60684 lub #60685.

Obszerny pojemnik na pellety

Całodzienne grillowanie i wędzenie bez przeszkód

 

Obszerny pojemnik mieści 8 kg pelletów, czyli prawie cały worek pelletów Broil King. Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King. 

Dedykowane predefiniowane przyciski

Błyskawiczne i wygodne ustawianie temperatury

 

Grill posiada trzy fizyczne przyciski, pozwalające na szybkie i proste ustawienie temperatury do grillowania 315°C, pieczenia 175°C i wędzenia 105°C.

Pierwszy grill, sterowany smartfonem

Wszystkie funkcje grilla można ustawić w aplikacji dostępnej na telefon, a dzięki łączności WiFi temperaturę wewnątrz grilla można zmienić z każdego miejsca na ziemi. Masz wszystko pod kontrolą nie odchodząc od rodzinnego stołu.

Pierwszy grill, sterowany smartfonem

Wszystkie funkcje grilla można ustawić w aplikacji dostępnej na telefon, a dzięki łączności WiFi temperaturę wewnątrz grilla można zmienić z każdego miejsca na ziemi. Masz wszystko pod kontrolą nie odchodząc od rodzinnego stołu.

Opis produktu

Król low&slow. Wędź, piecz, grilluj wystarczy dotknięcie pokrętła.

Seria grilli na pellet została stworzona z myślą o łatwości użytkowania. To urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł WĘDZIĆ, PIEC i GRILLOWAĆ. Wybierz 1 z 3 dedykowanych trybów ustawień temperatury i pozwól, aby grill wykonał najcięższą robotę za Ciebie lub użyj cyfrowy panel sterowania, aby wybrać dowolną temperaturę, taką jaką właśnie potrzebujesz. Grill zasilany jest paliwem w postaci naturalnych pelletów drzewnych, które wytwarzają delikatny dym nadając potrawom niesamowity aromat. Urządzenie samodzielnie pobiera odpowiednią ilość granulatu ze zbiornika i przekazuje go do paleniska z żarnikiem, w którym się spala zostawiając przy tym niewielką ilość popiołu. Grille stworzone z wysokiej jakości stali, gwarantują wydajność i trwałość. Urządzenie możesz sterować ze pomocną dedykowanej aplikacji ze swojego smartfonu, dzięki połączeniu Bluetooth lub WiFi.

Specyfikacja
Wymiary
Montaż
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Zobacz Gdzie kupić
Crown™ Pellet 400

493055EU

Cena sugerowana: 6999,00 zł

Wybierz sklep
Quiz - Broil King

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry