Nasza filozofia

Zachwycić naszych klientów poprzez zapewnienie pozytywnego i unikalnego doświadczenia gotowania na świeżym powietrzu

Przemyślany i funkcjonalny design

Onward Manufacturing Company zajmuje się produkcją grilli od 1984 roku. Przez ponad 30 lat udoskonalamy rozwiązania technologiczne wykorzystywane w grillach, aby przygotowywanie posiłków w ogrodzie było przyjemniejsze i prostsze, a potrawy smakowały lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.  W grillach gazowych Broil King nie idziemy na skróty. Wielokrotnie wybieramy trudniejsze i droższe w realizacji rozwiązania, aby efekt końcowy był bezkompromisowy. Np. z tego względu grille Broil King zostały dostosowane, aby zmieścić dużą 11 kg butlę z gazem w szafce. 

Poznaj naszą ofertę

Wydajny system grillowania zbudowany z myślą o smaku i wygodzie użytkowania

Grillujemy z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na smak. Po drugie ze względu przyjemność przygotowywania potraw w ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego grille Broil King posiadają system grillowania PGT skoncentrowany na dostarczeniu niewiarygodnego smaku, oraz rozwiązania takie jak zapalarki Sure-Lite™, zawory Linear-Flow™ i pokrętła Sensi-Touch™ aby grillowanie było wygodne niezależnie od tego twojego doświadczenia w grillowaniu. 

Poznaj system PGT

Wysokiej jakości materiały i wykonanie

Grille gazowe Broil King wykonane są z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie grilli przez wiele lat. 

"Nie akceptujemy kompromisów pod względem jakości" Ted Witzel CEO Onward Manufacturing

Zobacz produkcję

Przewiń do góry