Nasza Filozofia

Zachwycić naszych klientów poprzez zapewnienie pozytywnego i unikalnego doświadczenia gotowania na świeżym powietrzu

 

Przemyślany i funkcjonalny design

Onward Manufacturing Company zajmuje się produkcją grilli od 1984 roku. Przez ponad 30 lat udoskonalamy rozwiązania technologiczne wykorzystywane w grillach, aby przygotowywanie posiłków w ogrodzie było przyjemniejsze i prostsze, a potrawy smakowały lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.  W grillach gazowych Broil King nie idziemy na skróty. Wielokrotnie wybieramy trudniejsze i droższe w realizacji rozwiązania, aby efekt końcowy był bezkompromisowy. Np. z tego względu grille Broil King zostały dostosowane, aby zmieścić dużą 11 kg butlę z gazem w szafce. 

Poznaj naszą ofertę

Wydajny system grillowania zbudowany z myślą o smaku i wygodzie użytkowania

Grillujemy z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na smak. Po drugie ze względu przyjemność przygotowywania potraw w ogrodzie z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego grille Broil King posiadają system grillowania PGT skoncentrowany na dostarczeniu niewiarygodnego smaku, oraz rozwiązania takie jak zapalarki Sure-Lite™, zawory Linear-Flow™ i pokrętła Sensi-Touch™ aby grillowanie było wygodne niezależnie od tego twojego doświadczenia w grillowaniu. 

Poznaj system PGT

Wysokiej jakości materiały i wykonanie

Grille gazowe Broil King wykonane są z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie grilli przez wiele lat. 

"Nie akceptujemy kompromisów pod względem jakości" Ted Witzel CEO Onward Manufacturing

Zobacz produkcję

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.