Co wyróżnia grillowanie

z BROIL KINGIEM?

Grille gazowe nie mają sobie równych pod względem wygody obsługi. Wyobraź sobie, że wracasz późno wieczorem do domu, po ciężkim dniu pracy. Przekręć pokrętło, wciśnij przycisk zapalarki i po 10-15 min. rozpocznij grillowanie na świeżym powietrzu. Szybkie nagrzewanie się grilla oraz wysoka temperatura pozwolą znacznie skrócić czas przygotowywania potraw. Czyszczenie nie wymaga wysypywania popiołu oraz resztek węgla. Po grillowaniu rekomendujemy wypalenie pozostałości jedzenia w wysokiej temperaturze oraz pokrycie rusztu warstwą oleju co zajmuje 3 sekundy. Duża butla z gazem wystarcza na dłużej niż brudny węgiel.

Kontrola temperatury jest kluczową przewagą grillowania na gazie. Niezależnie sterowane palniki, zamykana pokrywa oraz wbudowany termometr to narzędzia do uzyskania pożądanych rezultatów. Na grillu gazowym możesz wędzić w niskiej temperaturze oraz grillować lub piec w wysokiej. Ponadto z łatwością utrzymasz równomierną temperaturę. Przekręcając pokrętło szybko ją podniesiesz oraz obniżysz. Mnogość palników pozwala na grillowanie bezpośrednie oraz pośrednie.

Smak grillowanych potraw nie pochodzi z węgla jak błędnie uważa wiele osób. Smak, który kojarzymy z grillem jest rezultatem odparowywanych z potraw soków i tłuszczy. Dzięki wysokiej temperaturze możliwej do osiągnięcia w grillu gazowym szybko ścinamy białko i zamykamy pory w zewnętrznej części mięsa. Gwarantuje to soczystość i kruchość. Grill gazowy, dzięki możliwości grillowania pośredniego i bezpośredniego, pieczenia na rożnie oraz gotowania na kuchence bocznej zapewnia wiele możliwości przyrządzania potraw entuzjastom grillowania.

Wybierz grilla

dostosowanego do swoich potrzeb

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przeczytaj opinie

naszych klientów

Royal 320
Royal 320
Martaa - 2 miesiące temu
5
Petarda wśród grili!
Opinia po sezonie użytkowania grila. Po profesjonalnym opisaniu działania grila postanowiłam zakupić model Royal 320. Sprzęt sprawdził sie w 100%. Pokrywa z aluminium bardzo szybko się nagrzewa oraz trzyma temperaturę, dzięki aromatyzerom i żeliwnemu rusztowi karkówka jest soczysta i bardzo smaczna. Dziś powróciłam do tego sklepu po drugiego grila z tej firmy na prezent. Polecę każdemu. Pełen profesjonalizm i wiedzą jaka prezentują osoby opowiadające o funkcjonalności sprzętu godny polenia !
Rozwiń opinię
mask
Baron 490
Baron 490
KemotM - 3 miesiące temu
5
Jeden z najlepszych zakupów
W lecie zakupiłem Barona 490 na gaz ziemny. Ten grill to po prostu rewelacja bardzo prosta obsługa mega duży ruszt (impra na 8 osób bez problemu) szybko się nagrzewa posiada dodatkowo rożen do kurczaka czego chcieć więcej. Jestem mega zadowolony z zakupu :). A wieczorem podświetlane pokrętła dodają szyku na tarasie
Rozwiń opinię
mask
Crown 410
Crown 410
Jola - 3 miesiące temu
5
Grilowanie nigdy wcześniej nie było tak proste.
Zakup Crown-a okazał się strzałem w 10. To totalnie bezobsługowe urządzenie, łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu. Ogromnym wsparciem są przepisy dostępne na stronie Broil King. Zużycie gazu jest niewielkie. Grilla łatwo przemieszczać, ma bardzo praktyczne koła. Polecam!
Rozwiń opinię
mask
Zobacz wszystkie

Czerp wiedzę i inspiracje

z naszych filmów

Zobacz kanał youtube

Znajdź nasz Najbliższy sklep