Grill ogrodowy - gazowy

Projektując ogród wiele osób decyduje się na wyznaczenie specjalnego miejsca na grill ogrodowy. Jest to doskonały pomysł, gdyż pozwala na ergonomiczne zaplanowanie miejsca spotkań ze znajomymi przy grillu ogrodowym, na którym przygotujesz wyborne jedzenie. Obecnie na rynku jest wiele rozwiązań zaczynając od gotowych grilli na kółkach kończąc na indywidualnych projektach do zabudowy. Jednym z popularnych w Polsce rozwiązań, są ogromne grille betonowe zasilane drewnem lub węglem. Jednakże grille betonowe posiadają one kilka wad.

Grill betonowy - wady:

 • opalanie grilla ogrodowego węglem lub drewnem powoduje kilka niedogodności:
  • rozpalenie zajmuje dużo czasu 
  • utrzymanie stałej temperatury oraz jej zmiana jest sporym wyzwaniem
  • używając węgla można się pobrudzić
  • trzeba odczekać aby użyte rozpałki wypaliły się i nie przeniosły trujących substancji do jedzenia
  • wymaga usuwania popiołu
 • nigdy nie można go przestawić
 • nie posiadają zamkniętej przestrzeni do grillowania, przez co nie można wykorzystywać ich do pieczenia konwekcyjnego i robienia np. doskonałej pizzy.

Ze względu na wymienione wady warto rozważyć zakup ogrodowego grilla gazowego. Duży rozmiar rusztu oraz bezkompromisowa wydajność czynią go doskonałym oraz elastycznym rozwiązaniem, ponieważ można na nim grillować dla małej i dużej grupy znajomych i rodziny. Fakt że zasilane są gazem powoduje, że łatwo i szybko można je odpalić oraz utrzymać stałą temperaturę na powierzchni całego rusztu. Nawet tak duże grille ogrodowe jak Imperial XL posiadają kółka więc można je przemieszczać. Ponadto możliwości które oferuje grill gazowy ogrodowy przewyższają te możliwości betonowego lub murowanego grilla ogrodowego, bowiem wybrane modele ogrodowych grilli gazowych Broil King posiadają kuchenką boczną oraz rożno. Przenosząc kuchnię do ogrodu warto nie stawiać sobie ograniczeń. Na kuchence bocznej można zrobić kawę, herbatę czy nawet ugotować zupę. Rożno obrotowe można wykorzystać do przyrządzenia pieczeni, kurczaka z rożna z chrupiącą skórką lub innego rodzaju drobiu. Wysoka jakość materiałów użytych do budowy grilli gazowych ogrodowych Broil King oraz zastosowane technologie, czynią je grillami całorocznymi. Moce palniki Dual-Tube™ oraz ciężkie żeliwne lub stalowe ruszty i piekarniki wykonane z odlewu aluminium i grubej stali szlachetnej powodują, że grillowanie nawet w zimie jest bezproblemowe. Elegancki i stylowy design grilli ogrodowych Broil King powoduje, że będą one estetycznym dodatkiem do każdego ogrodu i altany.  

Ogrodowe grille gazowe do zabudowy

Grill gazowy ogrodowy, doskonale nadaje się również do zabudowy. Grille gazowe z serii Imperial™ zostały specjalnie przygotowane do zabudowy. Umożliwia to zbudowanie wyjątkowego grilla w ogrodzie, który wyróżnia się wyjątkowym designem, dostosowanym do potrzeb urzytkowniaka. Do Ciebie należy wybór materiałów takich jak płytki, kamień oraz blat. Tak zaprojektowane miejsce do grillowania na grillu gazowym ogrodowym posiada dodatkowe funkcjonalności jak zwiekszona przestrzeń robocza.

Tańszą wersją grilla do zabudpwy jest Regal™ 420 do zabudowy. Grill dostępny w wersji na gaz ziemny i butlę z gazem. 

Jeżeli zależy Ci na wybornym jedzeniu z grilla, który jest prosty i bezproblemowy w użyciu wybierz grill gazowy ogrodowy firmy Broil King.

Dowiedz się jak wybrać grilla gazowego

Poznaj modele grilli

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.