Emulsja do czyszczenia elementów zewnętrznych grilla

Indeks: 62391

Producent:

Usuń najtwardsze zabrudzenia, zacieki, przebarwienie i zapieczony tłuszcz z zewnętrznych elementów wykonanych ze stali szlachetnej oraz pokrytych porcelaną (spiekiem ceramicznym). Spraw by grill znów wyglądał jak nowy. Fantastycznie sprawdza się na elementach, na których może przypalać się tłuszcz, takich jak górna część panelu sterowania, pokrywa grilla lub półki boczne zaraz przy grillu. Jest to najlepszy sposób na ożywienie Twojego ukochanego grilla gazowego. Emulsja do czyszczenia elementów zewnętrznych grilla to najmocniejszy środek w naszej ofercie. Duże opakowanie o pojemności 500 ml wystarczy na wiele czyszczeń.

Cena sugerowana: 79,00 zł
Wybierz sklep
Instrukcja

Instrukcja czyszczenia:

1) Umieść emulsję na wilgotną ściereczkę i poleruj stal szlachetną, do momentu aż pojawią się bąbelki (spienienia).
2) Czystą szmatką zetrzyj (spieniony) roztwór emulsji z wodą. Idealna do tego celu będzie ściereczka zamszowa lub mikrofibra.

W przypadku cięzkich zabrudzeń pozstaw bąbelki ze spienioną emulsją od 2 do 5 minut w celu zwiększenia efektywności środka czyszczącego.
Przed użyciem: Sprawdź płyn na małej, niewidocznej powierzchni grilla, w celu sprawdzenia zgodności z czyszczoną powierzchnią.
Nie stosuj środka na powierzchniach malowanych. 

Do stosowania tylko na zewntrznych elementach grilla.

Przechowywanie
Zobacz dedykowany temu produktowi Materiał wideo
grill-video-wrapper
Przewiń do góry