Palnik boczny na podczerwień

Indeks: 18673

Producent:

Dzięki palnikowi bocznemu na podczerwień podniesiesz swoje kulinarne możliwości.

Poprzez uzyskanie bardzo wysokiej temperatury nawet do około 800°C steki będą chrupiące z wierzchu oraz soczyste w środku, a przypiekanie nada im przyjemny karmelowy smak i piękną brązową barwę. Ruszt z prętów stali szlachetnej zapewnia wysoką trwałość oraz pozwoli uzyskać charakterystyczną kratkę. Palnik IR montuje się z łatwością w miejsce standardowej kuchenki bocznej w lewej półce bocznej grilla.

Konstrukcja rusztu pozwala sterować jego wysokością, a specjalnie zaprojektowane dno odprowadza tłuszcz do zbiorniczka.

Palnik boczny jest kompatybilny z grillami Broil King serii Imperial™, Regal™, Baron™, Crown™ oraz Crown™ Classic produkowanych od roku 2013. Palnik nie pasuje do grili do zabudowy. W grillach z serii Sovereign™, Signet™, Monarch™ i Royal™ montaż możliwy wraz z zestawem wsporników #18679.

Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy do montażu. W grillach z gumowym wężem, proszę domówić element 10153-62 i zamontować w miejsce dyszy na końcu węża lub wymienić cały wąż gumowy na wersję stalową S13475-079.

Dajemy 5 lat gwarancji na ruszt, żarnik oraz elementy aluminiowe.  Osłona żarnika, farba oraz pozostałe części – 2 lata gwarancji.

Dowiedz się więcej

Zobacz wersję na gaz ziemny

Wideo montażowe

Pobierz instrukcję obsługi palnika na podczerwień

Cena sugerowana: 1199,00 zł
Wybierz sklep