Narzędzia do grillowania: szczypce, łopatki, szczotki i pędzle

Wytrzymałe, wygodne i wykonane z materiałów najwyższej jakości narzędzia do grillowania. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wygodnym uchwytom grillowanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Szczypce, łopatki, szczotki i pędzle marki Broil King i GrillPro to akcesoria, które sprawią, że czynności takie jak obracanie potraw, czyszczenie grilla czy nawilżanie mięsa nie sprawi Ci żadnych problemów. Narzędzia do grilla nazywane są również sztućcami do grilla oraz osprzętem do grillowania. Wybierając zestawy narzędzi postaw na jakość. 

Dlaczego nie sprzedajemy zestawów narzędzi w walizkach? Ponieważ są niepraktyczne i bez sensu - ciężko wyjmuje się z nich grillowe przybory, nikt ich później nie wkłada do walizki jak są brudne i czyste. Jeżeli poszukujesz zestawu z opakowaniem zobacz zestaw Porta-Chef™, który ma opakowanie łatwe do transportu, można do niego włożyć brudne narzędzia lub zamarynować w nim mięso. 

 

Jak wybrać szczotkę


Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.