5 zestawów do grilla na prezent, które możesz podarować na Mikołaja!

Zima to nie tylko wymiana opon, lepienie bałwana czy bitwa na śnieżki. To przede wszystkim czas by zwolnić, zatroszczyć się o siebie i bliskich sprawiając im radość podarkami. Jak co roku stajemy przed podobnym dylematem-jaki prezent świąteczny wybrać, co podarować na Mikołaja? Poczuj magię świąt z Broil King i wykorzystaj naszą propozycję 5 zestawów do grilla na prezent. Bo przecież akcesoria na grilla, które przydadzą się każdemu fanowi grillowanych smakołyków. Dzięki takim naszym prezentowym zestawom do grilla będziesz miał/a pewność, że wybrałeś dobrze!

Dlaczego warto podarować prezentowe zestawy do grilla? 

Grillowanie to więcej niż przygotowanie posiłków na świeżym powietrzu. To spędzanie czasu z bliskimi czy znajomymi na wspólnym przygotowywaniu posiłków i rozmowie.  Dlatego też prezent na Mikołaja sygnowany logiem Broil King musi znaleźć się pod Twoją choinką. Dzięki niemu obdarowana osoba będzie mogła zrobić więcej na swoim grillu. Podsuwamy Ci gotowy przepis na prezentowe zestawy do grilla, które będą gwarancją udanego prezentu na Mikołaja.  

Propozycja nr 1 - Akcesoria na prezent dla fana grillowania mięsiwa 

Na myśl o grillowanych żeberkach cieknie Ci ślinka? Postaw na żeliwną brytfannę do żeberek #69615, która będzie udanym prezentem dla grillowicza. Brytfannę wykonano z żeliwa, które perfekcyjnie trzyma ciepło. Co więcej, wewnątrz akcesorium znajduje się wyjmowalny ruszt ze stali szlachetnej, który możesz wyjąć. To wręcz idealny prezent dla grillowicza! Dzięki brytfannie ugrilluje golonkę w chrupiącej skórce delikatną pieczeń, a nawet pyszny chleb. Podsuń swojemu grill masterowi przepis na golonkę w piwnej marynacie lub aromatyczną maczankę krakowską. Gwarantujemy radość z grillowania i niesamowite doznania smakowe! Taki prezent dla fana grillowania to prawdziwy rarytas!

żeliwna brytfanna potrawa Broil Kingżeliwna brytfanna wnętrze Broil King

Propozycja nr 2 - Prezent dla fana grillowania ze stylem 

Szukasz zestawu prezentowego dla grillującego ze stylem- to już go masz! Obdaruj go praktycznym fartuchem #60975 z logo Broil King. Fartuch wykonano z trwałego materiału, ma kieszonki na akcesoria i niezbędny otwieracz do butelek. Dopełnij zestaw prezentowy rękawicami skórzanymi #60528, które będą niezbędne do zdejmowania i obracania rozgrzanych akcesoriów. Razem stworzą świetny prezent dla grillowicza na Mikołaja. Będzie zadawał szyku i szpanu podczas każdego grillowego spotkania. Akcesoria na prezent to idealny sprawdzian na to, jak dobrze znasz obdarowywaną osobę.    

fartuch Broil Kingskórzane rękawice Broil King

Propozycja nr 3 - Prezent na Mikołaja dla fana porządku

Ruszty to jeden z kluczowych elementów grilla. Troska i regularne czyszczenie sprawią, że posłużą na długie lata. Dlaczego nie wykorzystać tego faktu i podarować akcesoria, które to ułatwią? Lodowa szczotka do rusztów #65679 będzie świetnym przykładem udanego prezentu na Mikołaja. Innowacyjna konstrukcja prezentu pomoże każdemu fanowi grillowania wyczyścić ruszty i jednocześnie je odtłuścić. Uzupełnij akcesoria na prezent emulsją do czyszczenia elementów zewnętrznych grilla #62391 oraz płynem czyszcząco-nabłyszczającym do stali szlachetnej #62386. Razem stworzą niezbędne prezentowe zestawy do czystego grilla. 

lodowa szczotka Broil Kingśrodki do konserwacji grilla gazowego Broil King

Propozycja nr 4 - Akcesoria na prezent dla osoby lubiącej mieć wszystko pod ręką

Pewnie masz takiego bliskiego, który podczas grillowania lubi mieć wszystko gotowe do użycia i pod ręką. A może znasz fana grillowania na świeżym powietrzu podczas wyjazdów za miasto? To świetnie, bo w naszej ofercie znajdziesz zestaw do grillowania Porta-Chef #64001. Zresztą, to świetny prezent dla fana grillowania-każdego, bez wyjątku! W zestawie znajdziesz pojemnik, który przyda się min. do marynowania mięsa. Również dwustronną deskę do krojenia oraz nóż, które razem znacznie ułatwią serwowanie potraw. Dodatkowo zestaw został uzupełniony szczotką do rusztów, która przyda się do czyszczenia rusztów. Zestaw zawiera również łopatkę do obracania, szczypce oraz silikonowy pędzelek. Wszystkie te akcesoria na prezent są niezbędne podczas grillowania, dlatego to świetny prezent dla grillowicza. 

zestaw porta-chefdwustronna deska z zestawu Porta-Chef

Propozycja nr 5 - Prezent na Mikołaja dla mistrza grillowania steków 

Dość z oklepanymi prezentami na Mikołaja, czas na coś krwistego. Jak wiadomo, sposób wykonania jest istotny, ale to w jaki sposób serwuje się potrawy jest ważniejszy. Niech obdarowany Twoim prezentem stanie się mistrzem serwowania grillowanych steków. Pomoże mu tym zestaw noży do steków #64935 w zestawie z dwufunkcyjną deską do krojenia #68428. Podarowanie tych dwóch akcesoriów razem stworzy świetny prezent dla fana grillowania.  

deska BARONnoże do steków Broil King

Nie wybrałeś nic dla siebie? 

Te przykłady, to zaledwie kilka propozycji z szerokiej gamy akcesoriów Broil King. Może warto rozpocząć przygodę z grillowaniem i bliskiej osobie podarować pierwszy grill gazowy? Mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie pomocy i już nie będziesz miał problemu z doborem właściwego zestawu prezentowego dla posiadacza grilla. W razie pytań zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych akcesoriów.

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.