Weź udział w konkursie! Zarejestruj grilla i wygraj wejściówkę do Akademii Grillowania

Weź udział w konkursie i odkryj nowe możliwości, grillując w Akademii!

Co zrobić, by przystąpić do konkursu?

Rejestracja grilla Broil King

Aby wziąć udział w konkursie*, wystarczy zarejestrować nowo zakupiony grill gazowy Broil King (w tym celu niezbędne będą: paragon lub faktura wystawione przez sklepy partnerskie czy sieci DIY na terenie Polski). Rejestracji dokonać możesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, korzystając z poniższego formularza.


Przed wysłaniem wniosku nie zapomnij zaznaczyć rubryki ze zgodami marketingowymi, znajdującej się na dole strony.


Udział w konkursie to nie jedyna korzyść, jaką niesie ze sobą rejestracja grilla. Grille Broil King produkowane są z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Poświadczone jest to długimi okresami gwarancyjnymi, które liczą się od momentu poprawnej rejestracji grilla gazowego**.


* biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin
** w przypadku braku rejestracji, gwarancja na grilla wynosi 2 lata

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od maja do października 2024 roku. Jeśli w tym okresie zdecydujesz się na zakup grilla gazowego Broil King i zarejestrujesz go zgodnie z powyższymi wytycznymi, weźmiesz udział w losowaniu voucherów do Akademii Grillowania!

Losowanie nagród

Czas trwania konkursu jest dość długi, a do rozdania mamy sporą ilość wejściówek. Losowanie odbędzie się więc kilka razy. Wraz z początkiem każdego nowego miesiąca wylosujemy 10 osób spośród tych, które dokonały pomyślnej rejestracji w miesiącu poprzednim. Jeśli to Ty wygrasz, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym za pośrednictwem e-maila!

Realizacja voucherów

W Broil King kierujemy się zasadą, że na grillowanie zawsze jest odpowiednia pora. Nie ograniczają nas więc pory roku - pyszne jedzenie przyrządzamy na grillu nawet w zimie! W związku z tym wygrane wejściówki będzie można wykorzystać aż do końca roku. To Ty zdecydujesz, kiedy i w jakich warsztatach weźmiesz udział, dostosowując terminy do swojego harmonogramu. Weź udział w konkursie i rozwijaj swoje kulinarne grillowe umiejętności przez cały rok!

Przewiń do góry