Najlepsze grille 2018

Przedstawiamy ranking najlepszych ogrodowych grilli gazowych w 2018!

Tegoroczna kolekcja grilli gazowych Broil King jest najlepsza z dotychczasowych. Zawiera wiele nowości oraz modeli które przypadną do gustu wielu osobom poszukującym ogrodowego grilla. W tym rankingu przedstawiamy 7 najlepszych grilli w 7 kategoriach. 

Top lista siedmiu naj: 

 1. Po prostu najlepszy grill

Imperial™ 490 posiada wszystko o czym marzy każdy miłośnik grillowania. Niepowtarzalny design, podświetlany piekarnik oraz pokrętła, niezwykle wytrzymałe dwustronne ruszty z odlewu ze stali szlachetnej, opatentowane palniki Dual-Tube™. O smak i jakość Twoich potraw zadbają specjalnie skonstruowane aromatyzery Flav-R-Wave™, a zestaw rożna obrotowego oraz kuchenka boczna pozwolą na przyrządzenie nawet najbardziej wyszukanych potraw. Imperial 490 to najlepszy wybór dla średniej wielkości rodziny w sezonie 2018. Model dostępny również w wersji pięcio palnikowej - Imperial™ 590 oraz wersji z dwoma piekarnikami - Imperial XL S.

Poznaj grilla Imperial 490


 1. Najlepszy grill do 6 000 złotych

Baron 490 to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie czas spędzony z rodziną. Dzięki doskonałym rozwiązaniom takim jak system PGT, zestaw rożna obrotowego czy kuchenka boczna w prosty, ale nietuzinkowy sposób przyrządzisz nawet najbardziej wyszukane dania z grilla. Natomiast jego piękny wygląd sprawi, że Twój ogród stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Ten ogrodowy grill gazowy dostępny jest również w wersji ze stali szlachetnej, wersji bez rożna oraz w wersji bez kuchenki bocznej i rożna. 

Poznaj grilla Baron 490


 

 1. Najlepszy grill do 4 000 złotych

To oczywiście bestseller jakim jest Monarch™ 390. Zasługuje na miano najlepszego grilla gazowego do czterech tysięcy, ponieważ posiada rożno obrotowe i kuchenkę boczną. Dodatkowo system PGT z wielofunkcyjnymi dwustronny rusztami wykonanymi z żeliwa, palniki z opatentowaną technologią Dual-Tube™, aromatyzery Flav-R-Wave™ gwarantujące fenomenalny smak bqq oraz wiele innych. W tym roku w nowej odsłonie kolorystycznej. Grill dostępny jest również w wersji bez rożna oraz bez rożna i kuchenki bocznej. 

Poznaj grilla Monarch 390


 

 1. Najlepszy grill do zabudowy

Dla osób które lubią rozwiązania dostosowane do ich wyjątkowych potrzeb najlepszy będzie grill gazowy do zabudowy Imperial™ XL S z szafką. Grill umożliwia unikalną zabudowę w drewnie, cegle, metalu lub innym wybranym materiale. Grille do zabudowy z serii Imperial™ to najmocniejsza specyfikacja w tegorocznej kolekcji. Grill posiada dwa niezależne piekarniki, oświetlenie wewnątrz piekarników, podświetlane pokrętła, wysuwane szuflady i półki. Grille do zabudowy z serii Imperial™ dostępne są również bez szafki. 

Poznaj grilla Imperial XL S do zabudowy 


 

 1. Najlepszy grill turystyczny

Grillowanie poza domem nigdy wcześniej nie było tak wygodne jak przy użyciu grilla gazowego Porta-Chef. Mocne i trwałe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie urządzenia. Odczepiane nogi szybko i łatwo się rozkładają i gwarantują stabilność całego grilla. Mocny palnik o mocy 5 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych steków, a duży piekarnik i ruszt pozwala na grillowanie dla całej rodziny. Do grilla dostępny jest również wózek, w którym można schować butlę z gazem. 

Poznaj grilla Porta-Chef 320


 

 1. Najlepszy grill do gastronomii

Soverign™ XL 420 to największy grill gazowy w ofercie Broil King z jednym piekarnikiem dzięki czemu nie ma sobie równych w obszarze gastronomii. Ogromna powierzchnia rusztów wraz z dużą górną półką oraz solidnymi półkami bocznymi ze stali szlachetnej to najlepsze rozwiązania na duże przyjęcia czy imprezy w plenerze. Potężna moc oraz wydajność zapewnią łatwość grillowania dla dużej liczby osób.

Poznaj grilla Sovereign XL 420


 

 1. Najtańszy grill gazowy Broil King

Gem 320 to najtańszy grill gazowy Broil King, idealny dla młodych małżeństw oraz niewielkich rodzin. Małe gabaryty oraz składane, wytrzymałe półki boczne czynią go odpowiednim grillem dla osób z ograniczoną ilością miejsca. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny grill gwarantuje wysoką wydajność oraz doskonały smak potraw charakterystyczny dla grilli z kolekcji Broil King.

Poznaj grilla Gem 320


 

 
Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.