Najlepsze grille 2020

Broil King® istnieje na polskim rynku już od 20 lat, stale poszerzając gamę grilli gazowych oraz akcesoriów. W szerokiej ofercie znajdują się także grille węglowe typu kamado oraz absolutna nowość grille na pellet. Ze względu na mnogość modeli grilli ogrodowych w naszej ofercie, chcielibyśmy pomóc w wyborze najlepszego grilla, odpowiadającemu indywidualnym potrzebom i możliwościom, dlatego:

PRZEDSTAWIAMY RANKING NAJLEPSZYCH GRILLI OGRODOWYCH W 2020!

 

W tym sezonie jesteśmy świadkami zażartej walki o tytuł najlepszego grilla pomiędzy Imperial™ 490 vs. Pellet Regal™ 500. Postanowiliśmy jednak wyróżnić osobną kategorią tegoroczną nowość - grill zasilany pelletem drzewnym.

 

W tym rankingu przedstawiamy 10 najlepszych grilli w 10 kategoriach.

 

Top lista dziesięciu naj: 

 1. Po prostu najlepszy grill

Imperial™ 490 posiada wszystko o czym marzy każdy miłośnik grillowania. Niepowtarzalny design, podświetlany piekarnik oraz pokrętła, niezwykle wytrzymałe dwustronne ruszty z odlewu ze stali szlachetnej, opatentowane palniki Dual-Tube™. O smak i jakość Twoich potraw zadbają specjalnie skonstruowane aromatyzery Flav-R-Wave™, a zestaw rożna obrotowego oraz kuchenka boczna pozwolą na przyrządzenie nawet najbardziej wyszukanych potraw. Imperial™ 490 to najlepszy wybór dla średniej wielkości rodziny w sezonie 2020. Model dostępny również w wersji pięcio palnikowej - Imperial™ 590 oraz wersji z dwoma piekarnikami - Imperial™ XL S.

Poznaj grill Imperial™ 490


 1. Najlepszy grill na pellet

Niesamowite urządzenie, będące więcej niż grillem ogrodowym. Elektroniczny panel sterowania pozwala na niespotykaną dotąd kontrolę temperatury. Wystarczy wskazać pożądaną wartość lub wybrać 1 z 3 dedykowanych trybów: Wędzenie, Pieczenie, Grillowanie, a urządzenie wykona całą pracę za Ciebie. Co więcej, dzięki dedykowanej aplikacji cały proces grillowania możesz śledzić na smartfonie, nie przerywając pasjonującej rozmowy ze znajomymi. Grille na pellet zasilane są w 100% naturalnym pelletem drzewnym, dzięki czemu są przyjazne środowisku, a potrawy zyskują przyjemny dymny aromat. Praca w zakresie temperatur 80°-317°C umożliwia zarówno wędzenie mięs w niskiej temperaturze, jak i pieczenie pizzy w wysokiej, tak jak w piecu kamiennym. Urządzenie jest świetnie wykonane, posiada dwustronne ruszty żeliwne, zestaw rożna obrotowego oraz wbudowany termometr z dwiema niezależnymi sondami. Grill na miarę XXI wiek.

Poznaj grill Pellet Regal™ 500

 


 1. Najlepszy grill do 6 000 złotych

Baron™ 490 to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie czas spędzony z rodziną. Dzięki doskonałym rozwiązaniom takim jak system PGT, zestaw rożna obrotowego czy kuchenka boczna w prosty, ale nietuzinkowy sposób przyrządzisz nawet najbardziej wyszukane dania z grilla. Natomiast jego piękny wygląd sprawi, że Twój ogród stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Ten ogrodowy grill gazowy dostępny jest również w wersji ze stali szlachetnej, w wersji bez rożna oraz w wersji bez kuchenki bocznej i rożna. Seria Baron™ to połączenie najlepszych funkcjonalności oraz dużej powierzchni do grillowania.

Poznaj grill Baron™ 490

 


 

 1. Najlepszy grill do 4 500 złotych

To oczywiście bestseller jakim jest Monarch™ 390. Zasługuje na miano najlepszego średniej wielkości, rodzinnego grilla gazowego, ponieważ posiada rożno obrotowe i kuchenkę boczną. Dodatkowo system PGT z wielofunkcyjnymi dwustronny rusztami wykonanymi z żeliwa, palniki z opatentowaną technologią Dual-Tube™, aromatyzery Flav-R-Wave™ gwarantujące fenomenalny smak bqq oraz wiele innych. Dostępny jest również w wersji bez rożna oraz bez rożna i kuchenki bocznej. 

Poznaj grill Monarch™ 390


 

 1. Najlepszy grill do zabudowy

Dla osób które lubią rozwiązania dostosowane do ich wyjątkowych potrzeb najlepszy będzie grill gazowy do zabudowy Imperial™ XL S z szafką. Grill umożliwia unikalną zabudowę w drewnie, cegle, metalu lub innym wybranym materiale. Grille do zabudowy z serii Imperial™ to najmocniejsza specyfikacja w tegorocznej kolekcji. Grill posiada dwa niezależne piekarniki, oświetlenie wewnątrz piekarników, podświetlane pokrętła, wysuwane szuflady i półki. Grille do zabudowy z serii Imperial™ dostępne są również bez szafki. 

Poznaj grill Imperial™ XL S do zabudowy 


 

 1. Najlepszy grill turystyczny

Grillowanie poza domem nigdy wcześniej nie było tak wygodne jak przy użyciu grilla gazowego Porta-Chef. To pełnoprawne urządzenie marki Broil King®, które doskonale sprawdzi się w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Mocne i trwałe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie grilla, a odczepiane nogi szybko i łatwo się rozkładają i gwarantują stabilność. Mocny palnik o mocy 5 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych steków, a duży piekarnik i ruszt pozwala na grillowanie dla całej rodziny. Do grilla dostępny jest również wózek, w którym można schować butlę z gazem, dzięki czemu grill doskonale wygląda na przydomowym tarasie.

Poznaj grill Porta-Chef™ 320


 

 1. Najlepszy grill do gastronomii

Baron™ 520 to jeden z największych grilli gazowych w ofercie Broil King'a z jednym wielkim piekarnikiem, dzięki czemu nie ma sobie równych w obszarze profesjonalnej gastronomii. Ogromna powierzchnia rusztów wraz z szeroką półką oraz solidnymi półkami bocznymi ze stali szlachetnej to najlepsze rozwiązania na duże przyjęcie czy imprezy w plenerze. Potężna moc oraz wydajność zapewnia łatwość grillowania dla dużej liczby osób. Dostępna jest również wersja z kuchenką boczną oraz zestawem rożna.

Poznaj grill Baron™ 520


 

 1. Najlepszy grill bez systemu PGT

Royal™ 320 to kolejny bestseller wśród szerokiej oferty grilli gazowych Broil King®. Mimo, iż to propozycja budżetowa to łączy w sobie najważniejsze rozwiązania technologiczne zapewniające wydajność oraz niesamowity komfort pracy. Urządzenie posiada trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej, dwa dwustronne ruszta żeliwne i aromatyzery Flav-R-Wave™ ze stali szlachetnej - słowem to wszystko, co zapewnia najlepszy smak grillowanym potrawom. To grill, który sprawdzi się do codziennego użytku oraz spotkań ze znajomymi.

Poznaj grill Royal™ 320


 

 1. Najtańszy grill gazowy Broil King

Gem™ 320 to najtańszy grill gazowy Broil King, idealny dla młodych małżeństw oraz niewielkich rodzin. Małe gabaryty oraz składane, wytrzymałe półki boczne czynią go odpowiednim grillem dla osób z ograniczoną ilością miejsca. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny grill gwarantuje wysoką wydajność oraz doskonały smak potraw charakterystyczny dla grilli z kolekcji Broil King.

Poznaj grill Gem™ 320


 


 

 1. Najlepszy grill węglowy

Pośród pasjonatów grillowania nie brakuje miłośników przyrządzania potraw na grillu węglowym. Z myślą o Nich, Broil King® stworzył grille węglowe typu kamado - serię KEG™. KEG™ 5000 to przedstawiciel grilli ceramicznych, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza i mniejsze zużycie węgla niż w zwykłym grillu. To zaawansowane urządzenie pozwala grillować różnymi metodami: pośrednio, bezpośrednio, a także wędzić i piec. Model KEG™ 5000 wyposażony jest w żeliwny ruszt o średnicy 48 cm, dodatkowy ruszt chromowany, termometr Accu-Temp™, sprężynowy mechanizm otwierania pokrywy i górny oraz dolny mechanizm sterowania przepływem powietrza.

Poznaj grill KEG™ 5000


 
Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.