Poznaj grille Broil King z serii KEG™ 5000

grill wędzlowy keg 5000 Broil King

KEG™ 5000

911470

Poznaj Główne cechy grilla
Żeliwny Ruszt

Ciężki żeliwny ruszt, znakomicie utrzymuje temperaturę. Dzięki temu zrobisz na nim steki z charakterystycznym diamentowym wzorem oraz uwędzisz pieczeń.

Izolowana Konstrukcja Pokrywy Korpusu

Konstrukcja o doskonałych właściwościach termicznych jest czymś, co odróżnia nas od reszty. Dwuścienna stalowa konstrukcja izoluje grilla, dzięki czemu znacznie ograniczysz zużycie węgla oraz dokładnie ustawisz temperaturę grillowania, pieczenia oraz wędzenia.

Kontrola Temperatury

Otwory wentylacyjne na górze oraz na dole pozwolą Ci precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz grilla. Otwierając je dostarczysz więcej powietrza przez co temperatura wzrośnie.

Solidna Stalowa Rama

Rama zapewnia stabilność podczas grillowania, a dwa duże koła ułatwiają przemieszczanie grilla na patio i trawniku.

Zdejmowane Półki Boczne

Półki z wieszakami to dodatkowa przestrzeń robocza podczas grillowania. Możesz je zdjąć aby zaoszczędzić miejsce.

Aromatyzer

Aromatyzer dołączony do grilla Keg umożliwia grillowanie metodą pośrednią oraz jest niezmiernie pomocny do wędzenia w niskich temperaturach.

Bezpieczny w dotyku

Podczas grillowania zewnętrzna część grilla węglowego KEG nie nagrzewa się do temeratury panującej w środku, jak ma to miejsce w przypadku grilli cermaicznych. 

Bez pęknięć

Keg jest solidny, wytrzymały i trwały. Z tego względu dajemy 10 lat gwarancji na korpus grilla. W odróżnieniu od grilli ceramicznych nie musisz się martwić o to, że pęknie.

Wysuwana taca na popiół z otworem Roto-Draft™

W wysuwanym pojemniku gromadzi się popiół, dzięki czemu czyszczenie grilla jest szybkie i proste. Na froncie znajduję się pokrętło Roto-Draft™ pozwalające na precyzyjny przepływ powietrza, a w rezultacie kontrolę temperatury. 

Możliwość montażu na haku

Grille z serii Keg posiadają możliowść montażu grilla na amerykańskim haku wykorzystując do tego specjalny uchwyt KA5532

Opis produktu

Grill węglowy Keg. 3 w 1.

Grill węglowy KEG to grill, wędzarnia i piec.

Dzięki wykonaniu w tradycyjnym japońskim stylu kamado, potocznie nazywanym w Polsce grillem ceramicznym, ten grill węglowy oferuje szereg korzyści dla grillującego. 

  1. Grill węglowy Keg jest 2.5x bardziej termicznie wydajny.
  2. Grill Keg nie pęknie.
  3. Keg wymaga mniej węgla, dzięki zastosowanej konstrukcji i izolacji. 
  4. Wykonanie ze stali powoduje, że w grilla nie wsiąkają zapachy jak ma to miejsce w grillach ceramicznych.

Zastosowane otwory Roto-Dratf™ pozwalają na kontrolę przepływu powietrza wewnątrz grilla, a co za tym idzie precyzyjną kontrolę temperatury co jest niespotykane w grillach węglowych. Pozwala to na wielogodzinne wędzenie z zachowaniem bardzo wysokiej wilgotności. Stalowa izolowana konstrukcja powoduje, że moża grillować steki w bardzo wysokich temperaturach i piec pizzę na kamieniu szamotowym wykorzystując drewno. Grill z zewnątrz nie nagrzewa się do wysokich temperatur jak grille ceramiczne, dzieki czemu jest bezpieczniejszy w użytkowaniu oraz w przypadku Keg'a nie ma prawdpodobieństwa, że pęknie od temperatury lub uderzenia. Wybierz grilla węglowego KEG i otwórz się na nowe możliwości. 

Specyfikacja
Wymiary
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Dobierz do tego modelu Akcesoria dedykowane
Zobacz dedykowany temu grillowi Materiał wideo
grill-video-wrapper
Zobacz Gdzie kupić
grill wędzlowy keg 5000 Broil King
KEG™ 5000

911470

Cena sugerowana: 7999,00 zł

Wybierz sklep

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry