Najlepsze grille 2020

PRZEDSTAWIAMY RANKING NAJLEPSZYCH GRILLI OGRODOWYCH W 2020!

W tym sezonie jesteśmy świadkami zażartej walki o tytuł najlepszego grilla pomiędzy Imperial™ 490 vs Pellet Regal™ 500. Postanowiliśmy jednak wyróżnić osobną kategorią tegoroczną nowość - grill zasilany pelletem drzewnym.

W tym rankingu przedstawiamy 10 najlepszych grilli w 10 kategoriach:

1. Po prostu najlepszy grill

Imperial™ 490 posiada wszystko o czym marzy każdy miłośnik grillowania. Niepowtarzalny design, podświetlany piekarnik oraz pokrętła, niezwykle wytrzymałe dwustronne ruszty z odlewu ze stali szlachetnej, opatentowane palniki Dual-Tube™. O smak i jakość Twoich potraw zadbają specjalnie skonstruowane aromatyzery Flav-R-Wave™, a zestaw rożna obrotowego oraz kuchenka boczna pozwolą na przyrządzenie nawet najbardziej wyszukanych potraw. Imperial™ 490 to najlepszy wybór dla średniej wielkości rodziny w sezonie 2020. Model dostępny również w wersji pięciopalnikowej - Imperial™ 590 oraz wersji z dwoma piekarnikami - Imperial™ XL S.

2. Najlepszy grill na pellet

grill na pellet regal 500 Broil King Regal™ Pellet 500

wersja z zestawem rożna

496055EU

Niesamowite urządzenie, będące więcej niż grillem ogrodowym. Elektroniczny panel sterowania pozwala na niespotykaną dotąd kontrolę temperatury. Wystarczy wskazać pożądaną wartość lub wybrać 1 z 3 dedykowanych trybów: Wędzenie, Pieczenie, Grillowanie, a urządzenie wykona całą pracę za Ciebie. Co więcej, dzięki dedykowanej aplikacji cały proces grillowania możesz śledzić na smartfonie, nie przerywając pasjonującej rozmowy ze znajomymi. Grille na pellet zasilane są w 100% naturalnym pelletem drzewnym, dzięki czemu są przyjazne środowisku, a potrawy zyskują przyjemny dymny aromat. Praca w zakresie temperatur 80°-317°C umożliwia zarówno wędzenie mięs w niskiej temperaturze, jak i pieczenie pizzy w wysokiej, tak jak w piecu kamiennym. Urządzenie jest świetnie wykonane, posiada dwustronne ruszty żeliwne, zestaw rożna obrotowego oraz wbudowany termometr z dwiema niezależnymi sondami. Grill na miarę XXI wieku.

3. Najlepszy grill do 6 000 złotych

Baron™ 490

kuchenka boczna, palnik rożna, zestaw rożna

875283PL

Zobacz
w rozszerzonej rzeczywistości AR

Baron™ 490 to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie czas spędzony z rodziną. Dzięki doskonałym rozwiązaniom takim jak system PGT, zestaw rożna obrotowego czy kuchenka boczna w prosty, ale nietuzinkowy sposób przyrządzisz nawet najbardziej wyszukane dania z grilla. Natomiast jego piękny wygląd sprawi, że Twój ogród stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Ten ogrodowy grill gazowy dostępny jest również w wersji ze stali szlachetnej, w wersji bez rożna oraz w wersji bez kuchenki bocznej i rożna. Seria Baron™ to połączenie najlepszych funkcjonalności oraz dużej powierzchni do grillowania.

4. Najlepszy grill do 4 500 złotych

Monarch™ 390

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

834283PL

To oczywiście bestseller jakim jest Monarch™ 390. Zasługuje na miano najlepszego średniej wielkości, rodzinnego grilla gazowego, ponieważ posiada rożno obrotowe i kuchenkę boczną. Dodatkowo system PGT z wielofunkcyjnymi dwustronny rusztami wykonanymi z żeliwa, palniki z opatentowaną technologią Dual-Tube™, aromatyzery Flav-R-Wave™ gwarantujące fenomenalny smak bbq oraz wiele innych. Dostępny jest również w wersji bez rożna oraz bez rożna i kuchenki bocznej. 

5. Najlepszy grill do zabudowy

Imperial™ S 690 BI do zabudowy z szafką

wersja z kuchenką boczną i zestawem rożna

997483PL

Dla osób które lubią rozwiązania dostosowane do ich wyjątkowych potrzeb najlepszy będzie grill gazowy do zabudowy Imperial™ XL S z szafką. Grill umożliwia unikalną zabudowę w drewnie, cegle, metalu lub innym wybranym materiale. Grille do zabudowy z serii Imperial™ to najmocniejsza specyfikacja w tegorocznej kolekcji. Grill posiada dwa niezależne piekarniki, oświetlenie wewnątrz piekarników, podświetlane pokrętła, wysuwane szuflady i półki. Grille do zabudowy z serii Imperial™ dostępne są również bez szafki.

6. Najlepszy grill turystyczny

Grillowanie poza domem nigdy wcześniej nie było tak wygodne jak przy użyciu grilla gazowego Porta-Chef. To pełnoprawne urządzenie marki Broil King®, które doskonale sprawdzi się w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Mocne i trwałe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie grilla, a odczepiane nogi szybko i łatwo się rozkładają i gwarantują stabilność. Mocny palnik o mocy 5 kWh umożliwia przygotowywanie doskonale wypieczonych steków, a duży piekarnik i ruszt pozwala na grillowanie dla całej rodziny. Do grilla dostępny jest również wózek, w którym można schować butlę z gazem, dzięki czemu grill doskonale wygląda na przydomowym tarasie.

7. Najlepszy grill do gastronomii

Baron™ 520 to jeden z największych grilli gazowych w ofercie Broil King'a z jednym wielkim piekarnikiem, dzięki czemu nie ma sobie równych w obszarze profesjonalnej gastronomii. Ogromna powierzchnia rusztów wraz z szeroką półką oraz solidnymi półkami bocznymi ze stali szlachetnej to najlepsze rozwiązania na duże przyjęcie czy imprezy w plenerze. Potężna moc oraz wydajność zapewnia łatwość grillowania dla dużej liczby osób. Dostępna jest również wersja z kuchenką boczną oraz zestawem rożna.

8. Najlepszy grill bez systemu PGT

Royal™ 320 to kolejny bestseller wśród szerokiej oferty grilli gazowych Broil King®. Mimo, iż to propozycja budżetowa to łączy w sobie najważniejsze rozwiązania technologiczne zapewniające wydajność oraz niesamowity komfort pracy. Urządzenie posiada trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej, dwa dwustronne ruszty żeliwne i aromatyzery Flav-R-Wave™ ze stali szlachetnej - słowem to wszystko, co zapewnia najlepszy smak grillowanym potrawom. To grill, który sprawdzi się do codziennego użytku oraz spotkań ze znajomymi.

9. Najtańszy grill gazowy Broil King

Gem™ 320 to najtańszy grill gazowy Broil King, idealny dla młodych małżeństw oraz niewielkich rodzin. Małe gabaryty oraz składane, wytrzymałe półki boczne czynią go odpowiednim grillem dla osób z ograniczoną ilością miejsca. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny grill gwarantuje wysoką wydajność oraz doskonały smak potraw charakterystyczny dla grilli z kolekcji Broil King.

10. Najlepszy grill węglowy

Pośród pasjonatów grillowania nie brakuje miłośników przyrządzania potraw na grillu węglowym. Z myślą o Nich, Broil King® stworzył grille węglowe typu kamado - serię KEG™. KEG™ 5000 to przedstawiciel grilli ceramicznych, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza i mniejsze zużycie węgla niż w zwykłym grillu. To zaawansowane urządzenie pozwala grillować różnymi metodami: pośrednio, bezpośrednio, a także wędzić i piec. Model KEG™ 5000 wyposażony jest w żeliwny ruszt o średnicy 48 cm, dodatkowy ruszt chromowany, termometr Accu-Temp™, sprężynowy mechanizm otwierania pokrywy i górny oraz dolny mechanizm sterowania przepływem powietrza.

Przewiń do góry