Poznaj nowe oblicze grillowania z serią Crown™ 2022

Nowy Crown™, nowe możliwości — które mają wpływ na jakość grillowania. 

Nowe ułożenie rusztów w grillu gazowym Crown™

Ustawienie rusztów pod kątem w grillu gazowym Crown™ pozwoli na lepsze odprowadzenie nadmiaru tłuszczu, tym samym ograniczając powstawanie nadmiernej ilości płomieni w grillu, które mogą przypalić potrawę. Kiedy najlepiej skorzystać z tej opcji? Gdy przygotowujemy potrawy tłuste jak na przykład pierś z kaczki lub boczek.

Do ułożenia rusztu w pozycji skośnej sugerujemy użyć uchwytu wielofunkcyjnego #60745. Sprawdź

Konieczność demontażu elementów i znalezienia miejsca do ich przechowywania często powoduje rezygnację z wielu funkcji grilla. Korzystając z nowego grilla Crown™, gdy chcą Państwo grillować kurczaka na rożnie, nie trzeba wyjmować górnego rusztu i zastanawiać się gdzie go położymy. Wystarczy górną półkę unieść i zablokować, otwierając tym samym przestrzeń dla swobodnych obrotów różna. Warto też wspomnieć, że w grillach wykonano specjalne wgłębienia na mocowanie półki górnej, dzięki czemu jest stabilniejsza, nie przemieszcza się, a jej czyszczenie jest dla użytkownika prostą i przyjemną czynnością. 

Szykuje się duża impreza a planowana ilość gości zwiększa się z każdą chwilą? Więcej gości, więcej dań i więcej tłuszczu - stąd w nowych grilla serii Crown™ zastosowana została większa tacka ociekowa. 

Większy obszar tacy, idealny dla zapominalskich, ponieważ przy częstym grillowaniu nie trzeba pamiętać o częstej wymianie pojemnika na tłuszcz i pozbyciu się jej zawartości. Pojemnik pozwoli też uniknąć efektu zacieków od tłuszczu na urządzeniu, zaoszczędzi nasz czas, potrzebny na czyszczenie, ponieważ można stosować do niej wymienne wkłady aluminiowe #56415. Sprawdź

Piekarnik stworzony na nowo

Przeprojektowano dno piekarnika, którą wykonano w całości z odlewu aluminium, które doskonale gromadzi ciepło i transportuje je do góry. Dodatkowo użytkownik ma pewność, że piekarnik nigdy nie pokryje rdza. Dno piekarnika jeszcze lepiej odprowadza soki i tłuszcze z grillowania, do dużej tacy ociekowej na tłuszcz, umieszczonej pod spodem piekarnika. Nowa wersja piekarnika umożliwia łatwiejszą wymianę palników i doskonale osłania je nawet przed silnym wiatrem, który mógłby zgasić płomienie. 

Nowy design grilla gazowego Crown™ 

Grill gazowy Crown™ 2022 otwiera się na potrzeby Klientów głównie nową zabudową szafek:

– w modelu grilla na gaz Crown™ 310 Sprawdź i Crown™410 Sprawdź szafka posiada ścianę osłonową zamiast drzwi.

– w modelu grilla gazowego Crown™ 440 i 490 Sprawdź szafka jest zabudowana z 3 stron, z przodu zaś usytuowane są drzwi. 

Wykonanie szafki jest solidne, dzięki czemu konstrukcja jest sztywniejsza. Zastosowano mniej otworów, a szafka zyskała szerszą podstawę. Malowanie w kolorze Black Knight stawia grille Crown™ na bardzo prestiżowej pozycji. 

Nowe półki boczne grilla gazowego z serii Crown™, są wyższe i stabilniejsze poprzez dodatkowy zestaw haczyków mocujących oraz blokadę przed złożeniem. Po złożeniu idealnie przylegają do ścianek grilla. Prezentują się bardzo okazale i idealnie komponują się z nowymi pokrętłami, które doskonale leżą w dłoni, są wygodniejsze w użytkowaniu i przykuwają wzrok eleganckim wykonaniem.

Oprócz wyglądu zewnętrznego troszczymy się też o serce grilla - piekarnik. Dwuczęściową listwę palników zamieniliśmy na nową, jeszcze bardziej wytrzymałą listwę jednoczęściową. Przepływ gazu przez nową listwę jest znacznie płynniejszy, a wymiana palników prostsza, ponieważ nie trzeba już zdejmować górnego elementu. 

Obejrzyj film i zobacz jak wspaniale prezentuje się nowy Crown™: 

IFrame

Podsumowując, chcesz kupić urządzenie w dobrej cenie, które nie zawiedzie Cię przez lata?

Dobrze trafiłeś, grill gazowy Crown™ jest stworzony dla Ciebie. 

Crown™ nigdy cię nie zawiedzie. Polubisz go za intuicyjną obsługę. Ten grill udowadnia jak wiele zależy od urządzenia, na którym grillujesz.

Przyrządzisz na mim soczyste mięso, chrupiące warzywa, a nawet zaskoczysz gości deserem.

Został zaprojektowany z dbałością o detale, które dodają mu elegancji.

Crown 310 Sprawdź

 Crown 410 Sprawdź

 

Crown 440 Sprawdź

 Crown 490 Sprawdź

Chcesz w pełni przygotować się do sezonu? Sprawdź dedykowane akcesoria DO MORE które można dopasować do urządzenia. 

Akcesoria bardzo poszerzają możliwości grilla, który może zamienić się w prawdziwą kuchnię w ogrodzie.