Poznaj nowe oblicze grillowania z serią Crown™ 2022

Nowy Crown™, nowe możliwości — które mają wpływ na jakość grillowania. 

Nowe ułożenie rusztów w grillu gazowym Crown™

Ustawienie rusztów pod kątem w grillu gazowym Crown™ pozwoli na lepsze odprowadzenie nadmiaru tłuszczu, tym samym ograniczając powstawanie nadmiernej ilości płomieni w grillu, które mogą przypalić potrawę. Kiedy najlepiej skorzystać z tej opcji? Gdy przygotowujemy potrawy tłuste jak na przykład pierś z kaczki lub boczek.

Do ułożenia rusztu w pozycji skośnej sugerujemy użyć uchwytu wielofunkcyjnego.

Konieczność demontażu elementów i znalezienia miejsca do ich przechowywania często powoduje rezygnację z wielu funkcji grilla. Korzystając z nowego grilla Crown™, gdy chcą Państwo grillować kurczaka na rożnie, nie trzeba wyjmować górnego rusztu i zastanawiać się gdzie go położymy. Wystarczy górną półkę unieść i zablokować, otwierając tym samym przestrzeń dla swobodnych obrotów różna. Warto też wspomnieć, że w grillach wykonano specjalne wgłębienia na mocowanie półki górnej, dzięki czemu jest stabilniejsza, nie przemieszcza się, a jej czyszczenie jest dla użytkownika prostą i przyjemną czynnością. 

Szykuje się duża impreza a planowana ilość gości zwiększa się z każdą chwilą? Więcej gości, więcej dań i więcej tłuszczu - stąd w nowych grilla serii Crown™ zastosowana została większa tacka ociekowa. 

Większy obszar tacy, idealny dla zapominalskich, ponieważ przy częstym grillowaniu nie trzeba pamiętać o częstej wymianie pojemnika na tłuszcz i pozbyciu się jej zawartości. Pojemnik pozwoli też uniknąć efektu zacieków od tłuszczu na urządzeniu, zaoszczędzi nasz czas, potrzebny na czyszczenie, ponieważ można stosować do niej wymienne wkłady aluminiowe.

 

Piekarnik stworzony na nowo

Przeprojektowano dno piekarnika, którą wykonano w całości z odlewu aluminium, które doskonale gromadzi ciepło i transportuje je do góry. Dodatkowo użytkownik ma pewność, że piekarnik nigdy nie pokryje rdza. Dno piekarnika jeszcze lepiej odprowadza soki i tłuszcze z grillowania, do dużej tacy ociekowej na tłuszcz, umieszczonej pod spodem piekarnika. Nowa wersja piekarnika umożliwia łatwiejszą wymianę palników i doskonale osłania je nawet przed silnym wiatrem, który mógłby zgasić płomienie. 

Nowy design grilla gazowego Crown™ 

 

Grill gazowy Crown™ 2022 otwiera się na potrzeby Klientów głównie nową zabudową szafek:

– w modelu grilla na gaz Crown™ 310  i Crown™410 szafka posiada ścianę osłonową zamiast drzwi.

– w modelu grilla gazowego Crown™ 440 i 490 szafka jest zabudowana z 3 stron, z przodu zaś usytuowane są drzwi. 

Wykonanie szafki jest solidne, dzięki czemu konstrukcja jest sztywniejsza. Zastosowano mniej otworów, a szafka zyskała szerszą podstawę. Malowanie w kolorze Black Knight stawia grille Crown™ na bardzo prestiżowej pozycji. 

Nowe półki boczne grilla gazowego z serii Crown™, są wyższe i stabilniejsze poprzez dodatkowy zestaw haczyków mocujących oraz blokadę przed złożeniem. Po złożeniu idealnie przylegają do ścianek grilla. Prezentują się bardzo okazale i idealnie komponują się z nowymi pokrętłami, które doskonale leżą w dłoni, są wygodniejsze w użytkowaniu i przykuwają wzrok eleganckim wykonaniem.

Oprócz wyglądu zewnętrznego troszczymy się też o serce grilla - piekarnik. Dwuczęściową listwę palników zamieniliśmy na nową, jeszcze bardziej wytrzymałą listwę jednoczęściową. Przepływ gazu przez nową listwę jest znacznie płynniejszy, a wymiana palników prostsza, ponieważ nie trzeba już zdejmować górnego elementu. 

Podsumowując, chcesz kupić urządzenie w dobrej cenie, które nie zawiedzie Cię przez lata?

Dobrze trafiłeś, grill gazowy Crown™ jest stworzony dla Ciebie. 

Crown™ nigdy cię nie zawiedzie. Polubisz go za intuicyjną obsługę. Ten grill udowadnia jak wiele zależy od urządzenia, na którym grillujesz.

Przyrządzisz na mim soczyste mięso, chrupiące warzywa, a nawet zaskoczysz gości deserem.

Został zaprojektowany z dbałością o detale, które dodają mu elegancji.

Chcesz w pełni przygotować się do sezonu? Sprawdź dedykowane akcesoria DO MORE które można dopasować do urządzenia. 

Akcesoria bardzo poszerzają możliwości grilla, który może zamienić się w prawdziwą kuchnię w ogrodzie. 

Przewiń do góry