Produkcja elementów z odlewu aluminium do grill gazowych

Produkcja solidnych i wytrzymałych grilli to zaawansowany technologicznie oraz złożony proces. Wszystkie elementy muszą być wykonane z największą precyzją, co gwarantuje najwyższą jakość i funkcjonalność. To są Les, Pat, Kirk, Brian i Al – poznaj członków zespołu narzędziowni i form odlewnych.

Narzędzi i czego? Skupiającego się na komponentach i maszynach niezbędnych do stworzenia świetnych grilli! Ten ciężko pracujący zespół dba o perfekcyjną obróbkę stalowych płyt ważących ponad 2500 kg na 400-tonowej prasie, dzień po dniu, bez marginesu błędu, produkując elementy stosowane w każdym grillu marki Broil King.

 

Tak swoja pracę opisuje Les:

„Odpowiadamy za projektowanie, produkcję, montaż oraz zapewnienie wysokiej jakości. Zajmujemy się produkcją części, narzędzi, podzespołów i maszyn wykorzystywanych przy produkcji grilli gazowych Broil King. Projektowanie prototypów, również odbywa się w naszym zespole. Produkujemy oryginalne części i narzędzia do tworzenia elementów grilli przez naszych inżynierów."

matryce do produkcji grill gazowych Broil King

„Maszyny i matryce odlewające elementy naszych grilli w Waterloo, Dickson i Huntington przechodzą testy i próby tutaj w Waterloo, dzięki czemu nasi inżynierowie mogą zatwierdzić ich ostateczną wersję zanim ruszy produkcja. Zespół narzędziowni i form odlewnych dba również o wygląd odlewów."

„Współpracujemy z Onward Cluthe - fabryką tworzyw sztucznych, zajmując się naprawą sprzętu i narzędzi, gdy tylko tego potrzebują. Dosłownie utrzymujemy dobrze naoliwione maszyny w ciągłej gotowości.”

Po zakończeniu prac na odlewni gotowe elementy zostają przekazane do magazynu gdzie oczekują na montaż i malowanie.

 

Poznaj amerykańskie i kandayjskie grille

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.