Twój grill - Twoja nowa ulubiona restauracja

Zamień ogrodowego grilla Broil King w ulubioną restaurację swojej rodziny. Z grillami Broil King zrobienie różnorodnych, smacznych i pomysłowych dań jest bajecznie proste.

Grille ogordowe Broil King to wszechstronne urządzenia, które umożliwiają przyrządzenie wielu posiłków na dworze (lub w niektórych częsciach Polski na polu :)). O pełnej wszechstronności, czyli o możliwości: grillowania, wędzenia, pieczenia na rożnie, smażenia, duszenia, wędzenia, gotowania i pieczenia przeczytasz klikając tutaj

Poznaj wyjątkowe grille gazowe Broil King oferujące fantastyczny smak

Oryginalne akcesoria do grillowania Broil King poszerzają Twoje możliwości.

Akcesoria pomogą Ci w przygotowaniu różnorodnych dań, które do tej pory jadłeś w swoich ulubionych restauracjach. Od dziś piątki w Twoim domu to piątki z pizzą z kamieniem szamotowym do pizzy. Może masz ochotę na wybornego łososia podwędzanego na desce cedrowej lub kurczaka z chrupiącą skórką z rożna? Grille ogrodowe Broil King to również świetne śniadania bo nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie dnia od ogrodu. Zrób jajka sadzone lub amerykańskie naleśniki na płycie żeliwnej i kawę na kuchence bocznej

akcesoria do grillowania na grillach gazowych

 

Lunch z grillaobiad z grilla

Większość autoryzowanych punktów Broil King zmontuje i dowiezie grilla do Twojego domu

*Stoimy za naszymi partnerami Broil King® i ich umiejętnościami do zapewniania najlepszych wrażeń i obsługi zarówno w sklepie fizycznym, jak i internetowym. Autoryzowane punkty Broil King są niezależnymi sklepami oferującymi nasze produkty i nie możemy zagwarantować dostępności ich usług. Natomiast wielu partnerów Broil King® oferuje montaż i dostawę bezpośrednio do Twoich drzwi. Dokonaj następnego zakupu grilla ze spokojem u dowolnego z naszych zaufanych i autoryzowanych partnerów handlowych. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z nami pisząc na pytania@broilking.pl

Podobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!

ŚLEDŹ NASZ INSTAGRAM

@broilkingpl

POPULARNE TAGI

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.