KEG™

KEG™

Bez pęknięć

Keg jest solidny, wytrzymały i trwały. Z tego względu dajemy 10 lat gwarancji na korpus grilla. W odróżnieniu od grilli ceramicznych nie musisz się martwić o to, że pęknie.


Bezpieczny w dotyku

Podczas grillowania zewnętrzna część grilla węglowego KEG nie nagrzewa się do temeratury panującej w środku, jak ma to miejsce w przypadku grilli cermaicznych. 


Izolowana Konstrukcja Pokrywy i Korpusu

Konstrukcja o doskonałych właściwościach termicznych jest czymś, co odróżnia nas od reszty. Dwuścienna stalowa konstrukcja izoluje grilla, dzięki czemu znacznie ograniczysz zużycie węgla oraz dokładnie ustawisz temperaturę grillowania, pieczenia oraz wędzenia.

OBEJRZYJ VIDEO

Aromatyzer

Aromatyzer dołączony do grilla Keg umożliwia grillowanie metodą pośrednią oraz jest niezmiernie pomocny do wędzenia w niskich temperaturach.

OBEJRZYJ VIDEO

Żeliwny Ruszt


Ciężki żeliwny ruszt, znakomicie utrzymuje temperaturę. Dzięki temu zrobisz na nim steki z charakterystycznym diamentowym wzorem oraz uwędzisz pieczeń.OBEJRZYJ VIDEO

Dodatkowy Ruszt ze Stali Szlachetnej

Dodatkowy ruszt na grillu pozwala na grillowanie większej ilość potraw w tym samym czasie. Jego sprytna konstrukcja pozwala na bezproblemowy dostęp do rusztu żeliwnego.

OBEJRZYJ VIDEO

Zdejmowane Półki Boczne


Półki z wieszakami to dodatkowa przestrzeń robocza podczas grillowania. Możesz je zdjąć aby zaoszczędzić miejsce.

OBEJRZYJ VIDEO

Kontrola Temperatury

Otwory wentylacyjne na górze oraz na dole pozwolą Ci precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz grilla. Otwierając je dostarczysz więcej powietrza przez co temperatura wzrośnie.

OBEJRZYJ VIDEO

Solidna Stalowa Rama


Rama zapewnia stabilność podczas grillowania, a dwa duże koła ułatwiają przemieszczanie grilla na patio i trawniku.OBEJRZYJ VIDEO
Kliknij i poznaj więcej szczegółów

Keg. Nieokiełznany gigant.

Grill węglowy KEG, to urządzenie wykonane w tradycyjnym japońskim stylu Kamado, potocznie nazywanym w Polsce grillem ceramicznym. Konstrukcja przypominająca jajko, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, małe zużycie węgla, brykietu lub innego typu paliwa, dzięki doskonałej izolacji grubych ścianek. Ten grill węglowy posiada nieograniczone możliwości grillowania, przewyższajce te tradycyjnych grilli na węgiel. Kega wykorzystasz zarówno do grillowania bezpośredniego, pośredniego jak i wędzenia oraz pieczenia. Solidna konstrukcja oraz materiały wysokiej jakości czynią tego grilla bezawaryjnym na wiele lat. Masz pewność, że grill nie pęknie pod wpływem wysokiej temperatury, niskiej temperatury zewnętrznej czy udeżenia. Dodatkowo wiele osób ceni Kegi i wybiera je ze względu na ograniczone ryzyko poparzeń. Podczas gdy tradycyjne grille creamiczne nagrzewając się w środku nagrzewają się również na zewnątrz, tak Keg pozostaje bezpieczny w dotyku. 

 

Zobacz wyzwanie Broil King KEG

 

 

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

 

Stalowa obudowa 10 lat
Żeliwne ruszty 2 lata
Pozostałe elementy oraz farba  2 lata

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE.

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

 • Żeliwny ruszt o średnicy 48 cm.
 • Dodatkowy ruszt chromowany.
 • Duży precyzyjny wskaźnik temperatury.
 • Odpinane półki boczne.
 • Górny wentylator Roto-Draft™.
 • Sprężynowy mechanizm otwierania i zamykania pokrywy. 
 • Dolny otwór wentylacyjny wykonany ze stali szlachetnej.
 • Solidne nogi z wytrzymałymi kołami. 

* Specyfikacja techniczna modelu o numerze 911770

 

 

 

Wymiary rusztu:

 

Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

 

ZABEZPIECZ SWÓJ ZAKUP SKROJONYM NA MIARĘ POKROWCEM

 

Pokrowiec jest wykonany z trwałej poliestrowej tkaniny, obszyty wytrzymałymi, niebieskimi nićmi. Posiada system wentylacji zastosowany w celu zwiększenia przepływu powietrza i obniżenia wilgoci pod pokrowcem. Pokrowiec został dodatkowo wyposażony w gumowe uchwyty ułatwiające szybkie jego zdjęcie i założenie. Dodatkowo wszyte w materiał rzepy zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie pokrowca do grilla. Tak zabezpieczony grill może stać na zewnątrz cały rok. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pokrowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narzędzie wielofunkcyjne służy do wyjmowania i przesuwania obu rusztów, wygrzebywania popiołu z paleniska oraz regulowania otworów wentylacyjnych. Kliknij tutaj, aby zobaczyć narzędzie wielofunkcyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uniwersalny uchwyt do akcesoriów dedykowanych do grilla Keg. Pozwala na łatwe podnoszenie owalnej płyty żeliwnej (KA5542), aromatyzera (KA5533) oraz zestawu do szaszłyków i pieczeni z brytfanną (KA5540). Kliknij tutaj, aby zobaczyć uniwersalny uchwyt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aromatyzer to obowiązkowe wyposażenie grilla Keg. Jest to brytfanna, którą należy umieścić pomiędzy rusztem a paleniskiem. Wlewamy do niego na przykład sok jabłkowy, piwo lub wodę, które w procesie grillowania parując podnoszą wilgotność mięsa i nadają mu smak użytych płynów. Zastosowanie aromatyzera umożliwia grillowanie metodą pośrednią oraz jest niezbędne do wędzenia w niskich temperaturach. Kliknij tutaj, aby zobaczyć uniwersalny uchwyt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 100% naturalny węgiel drzewny z twardego drewna zapewnia najwyższą jakość grillowania na świeżym powietrzu z autentycznym smakiem, niezrównaną wydajnością i niesamowitą wygodą. Węgiel drzewny Broil King® nie zawiera żadnych chemikaliów, dodatków ani wypełniaczy. Uzyskujesz pyszny, naturalny smak grillowania. Twarde drewno zapala się szybciej, osiąga wyższą temperatuę i wytarcza na dłużej niż brykiet. Czyszczenie jest również łatwiejsze. Brak wypełniaczy powoduje, że węgiel drzewny Broil King® produkuje 5 razy mniej popiołu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Węgiel Premium Keg™ 4 kg.

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO

911770PL
Napisz recenzję
 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.1.0
 • CLOUD, getContent, 32.48ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;
POZNAJ MODELE BROIL KING 2018

Grille gazowe z PGT

Grille gazowe Broil King z legendarnym systemem grillowania PGT wyróżniają się wydajnością oraz dostarczeniem autentycznego smaku bbq. PGT to pięć kluczowych rozwiązań, które wspólnie tworzą najlepszy system grillowania na rynku. Poznaj lepiej elementy PGT, takie jak palniki, ruszta i aromatyzery, klikając tutaj

Grille gazowe

Modele grilli gazowych dostępne w sieciach handlowych. Poznaj różnice między grillami z PGT i bez, klikając tutaj.

Grill węglowy kamado

Grill węglowy w stylu kamado, doskonały do grillowania, wędzenia i pieczenia. 

Turystyczny grill gazowy

Jedyny turystyczny grill gazowy Broil King z możliwością postawienia na stylowym wózku. 

Wędzarnia gazowa

Zasilanie gazem zapewnia stałą temperaturę przez długi czas, a wióry i płyny zapewniją świetny smak. 

Infolinia:
+48 16 623 61 72
Punkty
Sprzedaży

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.

 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.