Regal™ Pellet 500 X

Regal™ Pellet 500 X

Grillowanie zdefiniowane na nowo

Broil King Pellet to grill opalany drewnem w postaci pelletów, gdzie ognisko, a w rezultacie temperatura kontrolowana jest przez zaawansowany komputer z regulatorem PID. Precyjna kontrola temperatury daje najlepsze rezulaty na grillu. 

Grill sterowany smartfonem

Wszystkie funkcja grilla można ustawić w aplikacji dostępnej na telefon, a dzięki możliwości połączenia pzez WiFi możesz kontrolować i zmieniać temperaturę wewnątrz grilla, z każdego miejsca na ziemi.

Pobierz aplikację na iOS lub Android.

Nowoczesny wymiar grillowania

Grill opalany pelletem, to połączenie tradycyjnego BBQ z najnowocześnejsymi technologiami. Grill umożliwia wędzenie, pieczenie i grillowanie w temperaturze od 80 do 315 stopni. 

Główne cechy grilla

Sterowanie za pomocą aplikacji

Dzięki darmowej aplikacj na iOS oraz Android możesz kontrolować swój grill przez Bluetooth i WiFi. Możesz na niej zmienić temperaturę w grillu, sprawdzić tempraturę na dwóch sondach ustawić minutnik. Po podłączneniu do internetu zrobisz to z każdego miejsca na ziemi!


Duży i czytelny wyświetlacz

Grille Pellet Regal posiadają duży i czytelny wyświetlacz. Wyświetlacz jest bardzo jasny dzięki czemu można bez problemu, korzystać z niego nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach. Panel sterowania, ma trzy predefiniowane ustawienia do wędzenia 107°C, pieczenia 176°C i grillowania 315°C. Na panelu sterowania znajduje się podświetlane pokrętło, którym można precyzyjnie ustawić temperaturę wewnątrz grilla co do 1°C.


Opalany aromatycznym drewnem

Grill zasilany jest pelletem spożywczym, czyli mieszanką różnych typów drewna, które paląc się wydzielają ciepło oraz dym. Komputer kontroluje ilość dodawanych pelletów oraz prędkość wiatraka, a w ten sposób temperaturę. Ty możesz się cieszyć fantastycznym aromatem grilla opalanego drewnem, bez problematycznej kontroli temperatury w grillach opalanych węglem czy polanami drewna. Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King. 


Rożen obrotowy

Regal™ Pellet posiada w zestawie rożen obrotowy. Dzięki temu piekąc duże kawałki mięsa można je obracać. Dlaczego ma to znaczenie? Nieustannie obracając mieso podczas pieczenia uzyskujemy super soczyste rezultaty, ponieważ tak jak kręcąc łyżkę zmiodem miód nam z niej nie ścieka. Z tego samego względu grawitacja nie wyciąga soczystości z naszej potrawy. 


Król low and slow

Grill na pellet Broil King, to urządzenie idelane dla pasjonatów południowo amerykańskiej kuchni i metody barbecue low and slow. Po polsku oznacza to grillowanie przez długi okres czasu w niskiej temperaturze. Szczególnie popularne są duże kawałki mięs takich jak łopatka wieprzowa z której można zrobić pulled pork lub brisket z mostku wołowego.


Wbudowany termometr

Grill posiada wbudowane dwie sondy do pomiaru wewnętrznej temperatury grillowanych dań. Po połączeniu z aplikacją można kontrolowac temperaturę na telefonie z każdego miejsca na świecie. Aplikacja umożliwia ustawianie powiadomień o osiągnięciu pożądanej temperatury.


Legendarny żeliwny dwustronny ruszt Broil King

Dwustronne ruszta żeliwne Flav-R-Cast™ doskonale rozprowadzają i magazynują ciepło. Strona stożkowa zapewnia maksymalną moc dzięki, której mięso będzie soczyste w środku, z idealnie skarmelizowaną skórką z wierzchu. Strona rynienkowa po przez kanaliki pozwala na spływanie nadmiaru tłuszczu i soków na boczne ścianki, przez co zmniejsza się zapalanie tłuszczy skapujących na palniki, a jej szersza podstawa doskonale sprawdza się do grillowania warzyw i delikatnego mięsa ryb.


Duże blaty robocze

Grille na pellet Broil King posiadają dwa duże blaty robocze po obu stronach. Dodatkowo można domontować składaną półkę z przodu grilla #60684 lub #60685. Na prawej pokrywie pojemnika na pellet, można umieścić silikonową matę na półkę boczną #60009.


Półka pomocnicza

Między nogami grilla znajduje się duża półka, na której można umieścić np. worek z pelltem, akcesoria do grillowania.


Ukryty pojemnik na tłuszcz

Grill posiada schowany pojemnik na tłuszcz, w którym można umieścić jednorazowe aluminiowe tacki do których trafia tłuszcz. Dzięki temu, że pojemnik jest zabudowany nie ma możliwości, że twój pupil wypije tłuszcz. 


Łatwo dostępny pojemnik na popiół

Łatwo dostępny pojemnik na popiół, umożliwia szybkie opróżnienie popiołu z grilla, bez konieczności rozkładania go na części. Jest to ważny element, aby grill funkcjonował poprawnie. 


Solidna konstrukcja wytrzymała na lata

Grille na Regal™ Pellet wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal o grubości 2 mm, półka boczna ze stali szlachetnej, rynny ociekowe wykonane z 2 mm stali szlachetnej, grube nogi, duże i wytrzymałe kółka oraz szczelna uszczelka. Oba grille ważą ponad 100 kg i mają 5 lat gwarancji na piekarnik, co świadczy o ich trwałości. 


Obszerny pojemnik na pellet

Bez problemu mieści całe opakowanie pelletów Broil King, a nawet więcej na długie całodzienne grillowania i wędzenie. Pojemnik mieści nawet 10 kg pelletów.  Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King. 


Dedykowane predefiniowane przyciski

Grill posiada trzy fizyczne przyciski, pozwalające na szybkie i proste ustawienie temperatury do grillowania 315°C, pieczenia 175°C i wędzenia 105°C.


Solidna konstrukcja wytrzymała na lata

Grille Crown™ Pellet wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal o grubości 1,5 mm, rynny ociekowe wykonane z 2 mm stali szlachetnej, grube nogi, duże i wytrzymałe kółka. Oba grille są ciężkie i mają 5 lat gwarancji na piekarnik, co świadczy o ich trwałości.


Dwuwarstwowa konstrukcja pokrywy piekarnika

Dwuwarstwowa konstrukcja budowy pokrywy piekarnika zapewnia zwiększoną izolację, dzięki czemu zużycie pelletów jest ograniczone i stabilność temperatury jest ulepszona. Ciepło unosi się do góry, więc większość ciepła ucieka przez górne elementy grilla. Dodatkowa izolacja zapewnia więc pełny zakres temperatur niezależnie od temperatury zewnętrznej. 


Niespotykany zakres temperatur

Grill na pellet Broil King posiada niespotykany zakres temperatur od 80°C do aż 315°C, co jest niespotykane w tego typu użądzeniach. Na grillu na pellet Broil King, możesz wędzić piec i grillować. W końcu umieściliśmy na nim logo Broil King, więc musi robić genialne steaki!


Kliknij i poznaj więcej szczegółów

Seria grilli na pellet została stworzona z myślą o łatwości użytkowania. Wystarczy proste użycie pokrętła, dzięki któremu będziesz mógł WĘDZIĆ, PIEC i GRILLOWAĆ. Wybierz 1 z 3 dedykowanych trybów ustawień temperatury i pozwól, aby grill na pellet wykonał najcięższą robotę za Ciebie lub użyj cyfrowy panel sterowania, aby wybrać dowolną temperaturę, taką jaką właśnie potrzebujesz. Grill pelletowy zasilany jest paliwem w postaci naturalnych pelletów drzewnych, które wytwarzają delikatny dym nadając potrawom niesamowity aromat. Urządzenie samodzielnie pobiera odpowiednią ilość granulatu ze zbiornika i przekazuje go do paleniska z żarnikiem, w którym się spala zostawiając przy tym niewielką ilość popiołu. Grille pelletowe stworzone z wysokiej jakości stali, gwarantują wydajność i trwałość. Urządzenie możesz sterować ze pomocną dedykowanej aplikacji ze swojego smartfonu, dzięki połączeniu Bluetooth lub WiFi.

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

Piekarnik - 5 lat

Dwustronne żeliwne ruszta - 2 lata

Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu. 

Wszystkie grille Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie paliwa w postaci pelletu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej.

 

 

Specyfikacja dla modelu Pellet Regal™ 500 X:

 

 • Intuicyjny elektroniczny panel sterowania z pokrętłem do regulacji temperatury
 • Termometr z 2 sondami
 • moduł WiFi, Bluetooth
 • 5 dwustronnych rusztów żeliwnych Flav-R-Cast™
 • Wymiar rusztów głównych 81 cm x 49 cm.
 • Górny ruszt ze stalowych prętów ze ścianką z tyłu o wymiarach 74 cm x 19 cm. 
 • Zestaw rożna obrotowego z prętem i kolcami ze stali szlachetnej oraz silnikiem elektrycznym
 • Duży zbiornik na pellet o pojemności do 11 kg
 • Czujnik poziomu pelletu 
 • Wyjmowana tacka na tłuszcz i pojemnik na popiół
 • Komin z szyberem Roto-Draft™
 • Dwie półki boczne, półka przednia oraz szeroka dolna półka
 • Dwa duże koła odporne na pęknięcia
 • Dwa małe kółka ułatwiające przemieszczanie
 • praca w zakresie temperatur 80ºC - 315ºC

* Specyfikacja techniczna modelu o numerze 496915EU (Pellet 500 X)

 

Pobierz skróconą instrukcję obsługi grilli na pellet

 

Z powodu stałego modyfikowania naszej oferty, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie www.broilking.pl, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy.

Wymiary grilla:

 • wysokość - 126 cm
 • szerokość -  149 cm
 • głębokość - 73 cm

Wymiary rusztów:

 • głębokość górnej półki - 19 cm
 • szerokość górnej półki -  74 cm
 • głębokość rusztów - 49 cm
 • szerokość rusztów - 81 cm

 

Wymiary opakowania:

 • wysokość - 76 cm
 • szerokość - 124 cm
 • głębokość - 58 cm

Z powodu stałego modyfikowania naszej oferty, parametry produktów mogą różnić się od zawartych na stronie www.broilking.pl, która nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego lecz ma charakter poglądowy. 

 

ZABEZPIECZ SWÓJ ZAKUP SKROJONYM NA MIARĘ POKROWCEM

 

Zapewnij całoroczną ochronę przed wiatrem, deszczem, śniegiem i palącym słońcem. Pokrowiec wykonano z wodoodpornego materiału PVC, podszytego poliestrowymi włóknami 900D. Pokrowiec posiada otwory wentylujące, które zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Doskonałe dopasowanie zapewnia system szlufek i haczyków, a niebieskie nici podnoszą atrakcyjność wyglądu. Pokrowiec posiada mocne gumowe uchwyty ułatwiające zdejmowanie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pokrowiec. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE SIĘ SPRAWDZAJĄ

 

Łopatka ze stali szlachetnej do pelletu pozwala na łatwe i szybkie aplikowanie kolejnej porcji pelletu do zbiornika, tyle ile własnie potrzebujesz. Grawerowana miarka pomoże odmieżyć pożądaną ilość, a otwory na tylnej ściance odsieją zbędny pył. Kliknij tutaj, aby zobaczyć łopatkę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRILLUJ ZE SMAKIEM

 

Grill na pellet idealnie nadaje się zarówno do wędzenia, jak i do grillowania metodą Low&Slow, gdzie kwintesencja smaku bierze się z odpowiedniego dymu. W naszej ofercie znajduję się kilka rodzajów pelletów, które dobierzesz w zależności od swoich upodobań oraz rodzaju mięsa. Co więcej dodatkowe akcenty smakowe mogą zapewnić deski do grillowania. Kliknij tutaj, aby zobaczyć akcesoria do wędzenia. 

 

 

 

Onward Manufacturing Company jest producentem grilli marki Broil King®. Rodzinną firmę założył Theodor Adam Witzel w 1906 roku w mieście Waterloo w Kanadzie. W chwili obecnej firma prowadzona jest przez trzech braci Teda, Terrego i Tima. Celem braci jest zadowolenie klienta, najlepsza jakość wykonania oraz użycie wysokiej jakości materiałów.

 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.1.0
 • CLOUD, getContent, 62.7ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;
POZNAJ MODELE BROIL KING 2022

Grille gazowe z PGT na gaz ziemny

Grille gazowe fabrycznie przystosowane do podpięcia do sieci gazociągowej wysokometanowej typu E. Podpinając grilla do gazu ziemnego, możesz zapomnieć od wymianie butli z gazem. Dowiedz się więcej, czytając artykuł o grillach na gaz ziemny. 

Grille gazowe z PGT

Grille gazowe Broil King z legendarnym systemem grillowania PGT wyróżniają się wydajnością oraz dostarczeniem autentycznego smaku bbq. PGT to pięć kluczowych rozwiązań, które wspólnie tworzą najlepszy system grillowania na rynku. Poznaj lepiej elementy PGT, takie jak palniki, ruszta i aromatyzery, klikając tutaj

Grille gazowe

Modele grilli gazowych dostępne w sieciach handlowych. Poznaj różnice między grillami z PGT i bez, klikając tutaj.

Grille na Pellet

Grille opalane drewnem w postaci pelletów. To połączenie tradycyjnego południowoamerykańskiego BBQ z najnowocześniejszymi technologiami. Grille Pellet świetnie sprawdzają się do grillowania low&slow (czyli w niskiej temperaturze przez długi okres czasu), ale ponieważ jest to Broil King również można na nich zrobić soczyste steki. Smoker na pellet łączy się z internetem, więc możesz nim sterować z każdego miejsca za pomocą aplikacji na telefonie. 

Grill węglowy kamado

Grill węglowy w stylu kamado (błędnie nazywany "grill ceramiczny"), doskonały do grillowania, wędzenia i pieczenia. Zobacz porównanie modeli

Turystyczny grill gazowy

Jedyny turystyczny grill gazowy Broil King z możliwością postawienia na stylowym wózku. 

Wędzarnia gazowa

Zasilanie gazem zapewnia stałą temperaturę przez długi czas, a wióry i płyny zapewniją świetny smak. 

Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Grilluj i Gotuj sp. k. Piotrów ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.