Poznaj grille Broil King z serii Regal Pellet 500 X

Regal Pellet 500 X

wersja z zestawem rożna

496915EU

Poznaj Główne cechy grilla
Sterowanie za pomocą aplikacji

Dzięki darmowej aplikacj na iOS oraz Android możesz kontrolować swój grill przez Bluetooth i WiFi. Możesz na niej zmienić temperaturę w grillu, sprawdzić tempraturę na dwóch sondach ustawić minutnik. Po podłączneniu do internetu zrobisz to z każdego miejsca na ziemi!

Duży i czytelny wyświetlacz

Grille Pellet Regal posiadają duży i czytelny wyświetlacz. Wyświetlacz jest bardzo jasny dzięki czemu można bez problemu, korzystać z niego nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach. Panel sterowania, ma trzy predefiniowane ustawienia do wędzenia 107°C, pieczenia 176°C i grillowania 315°C. Na panelu sterowania znajduje się podświetlane pokrętło, którym można precyzyjnie ustawić temperaturę wewnątrz grilla co do 1°C.

Opalany aromatycznym drewnem

Grill zasilany jest pelletem spożywczym, czyli mieszanką różnych typów drewna, które paląc się wydzielają ciepło oraz dym. Komputer kontroluje ilość dodawanych pelletów oraz prędkość wiatraka, a w ten sposób temperaturę. Ty możesz się cieszyć fantastycznym aromatem grilla opalanego drewnem, bez problematycznej kontroli temperatury w grillach opalanych węglem czy polanami drewna. Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King. 

Rożen obrotowy

Regal™ Pellet posiada w zestawie rożen obrotowy. Dzięki temu piekąc duże kawałki mięsa można je obracać. Dlaczego ma to znaczenie? Nieustannie obracając mieso podczas pieczenia uzyskujemy super soczyste rezultaty, ponieważ tak jak kręcąc łyżkę z miodem miód nam z niej nie ścieka. Z tego samego względu grawitacja nie wyciąga soczystości z naszej potrawy. 

Król low and slow

Grill na pellet Broil King, to urządzenie idelane dla pasjonatów południowo amerykańskiej kuchni i metody barbecue low and slow. Po polsku oznacza to grillowanie przez długi okres czasu w niskiej temperaturze. Szczególnie popularne są duże kawałki mięs takich jak łopatka wieprzowa z której można zrobić pulled pork lub brisket z mostku wołowego.

Wbudowany termometr

Grill posiada wbudowane dwie sondy do pomiaru wewnętrznej temperatury grillowanych dań. Po połączeniu z aplikacją można kontrolowac temperaturę na telefonie z każdego miejsca na świecie. Aplikacja umożliwia ustawianie powiadomień o osiągnięciu pożądanej temperatury.

Legendarny żeliwny dwustronny ruszt Broil King

Dwustronne ruszta żeliwne Flav-R-Cast™ doskonale rozprowadzają i magazynują ciepło. Strona stożkowa zapewnia maksymalną moc dzięki, której mięso będzie soczyste w środku, z idealnie skarmelizowaną skórką z wierzchu. Strona rynienkowa po przez kanaliki pozwala na spływanie nadmiaru tłuszczu i soków na boczne ścianki, przez co zmniejsza się zapalanie tłuszczy skapujących na palniki, a jej szersza podstawa doskonale sprawdza się do grillowania warzyw i delikatnego mięsa ryb.

Duże blaty robocze

Grille na pellet Broil King posiadają dwa duże blaty robocze po obu stronach. Dodatkowo można domontować składaną półkę z przodu grilla #60684 lub #60685. Na prawej pokrywie pojemnika na pellet, można umieścić silikonową matę na półkę boczną #60009.

Półka pomocnicza

Między nogami grilla znajduje się duża półka, na której można umieścić np. worek z pelltem, akcesoria do grillowania.

Ukryty pojemnik na tłuszcz

Grill posiada schowany pojemnik na tłuszcz, w którym można umieścić jednorazowe aluminiowe tacki do których trafia tłuszcz. Dzięki temu, że pojemnik jest zabudowany nie ma możliwości, że twój pupil wypije tłuszcz. 

Łatwo dostępny pojemnik na popiół

Łatwo dostępny pojemnik na popiół, umożliwia szybkie opróżnienie popiołu z grilla, bez konieczności rozkładania go na części. Jest to ważny element, aby grill funkcjonował poprawnie. 

Solidna konstrukcja wytrzymała na lata

Grille na Regal™ Pellet wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal o grubości 2 mm, półka boczna ze stali szlachetnej, rynny ociekowe wykonane z 2 mm stali szlachetnej, grube nogi, duże i wytrzymałe kółka oraz szczelna uszczelka. Oba grille ważą ponad 100 kg i mają 5 lat gwarancji na piekarnik, co świadczy o ich trwałości. 

Obszerny pojemnik na pellet

Bez problemu mieści całe opakowanie pelletów Broil King, a nawet więcej na długie całodzienne grillowania i wędzenie. Pojemnik mieści nawet 10 kg pelletów.  Poznaj ofertę pelletów do grillowania i wędzenia Broil King. 

Dedykowane predefiniowane przyciski

Grill posiada trzy fizyczne przyciski, pozwalające na szybkie i proste ustawienie temperatury do grillowania 315°C, pieczenia 175°C i wędzenia 105°C.

Dwuwarstwowa konstrukcja pokrywy piekarnika

Dwuwarstwowa konstrukcja budowy pokrywy piekarnika zapewnia zwiększoną izolację, dzięki czemu zużycie pelletów jest ograniczone i stabilność temperatury jest ulepszona. Ciepło unosi się do góry, więc większość ciepła ucieka przez górne elementy grilla. Dodatkowa izolacja zapewnia więc pełny zakres temperatur niezależnie od temperatury zewnętrznej. 

Niespotykany zakres temperatur

Grill na pellet Broil King posiada niespotykany zakres temperatur od 80°C do aż 315°C, co jest niespotykane w tego typu użądzeniach. Na grillu na pellet Broil King, możesz wędzić piec i grillować. W końcu umieściliśmy na nim logo Broil King, więc musi robić genialne steaki!

Dla profesjonalistów
Pellet Regal X to prawdziwy sprzęt dla profesjonalistów. Wyposażono go w zestaw kół obrotowych oraz półkę przednią, dzięki czemu urządzenie łatwiej przemieszczać i nigdy nie zabraknie Ci miejsca potrzebnego do przygotowania potraw.
Grillowanie zdefiniowane na nowo

Broil King Pellet to grill opalany drewnem w postaci pelletów, gdzie ognisko, a w rezultacie temperatura kontrolowana jest przez zaawansowany komputer z regulatorem PID. Precyjna kontrola temperatury daje najlepsze rezulaty na grillu. 

Grill sterowany smartfonem

Wszystkie funkcja grilla można ustawić w aplikacji dostępnej na telefon, a dzięki możliwości połączenia pzez WiFi możesz kontrolować i zmieniać temperaturę wewnątrz grilla, z każdego miejsca na ziemi.


Pobierz aplikację na iOS lub Android.

Nowoczesny wymiar grillowania

Grill opalany drewnem w postaci pelletu, to połączenie tradycyjnego BBQ z najnowocześnejsymi technologiami. Grill umożliwia wędzenie, pieczenie i grillowanie w temperaturze od 80 do 315 stopni. 

Grillowanie zdefiniowane na nowo

Broil King Pellet to grill opalany drewnem w postaci pelletów, gdzie ognisko, a w rezultacie temperatura kontrolowana jest przez zaawansowany komputer z regulatorem PID. Precyjna kontrola temperatury daje najlepsze rezulaty na grillu. 

Grill sterowany smartfonem

Wszystkie funkcja grilla można ustawić w aplikacji dostępnej na telefon, a dzięki możliwości połączenia pzez WiFi możesz kontrolować i zmieniać temperaturę wewnątrz grilla, z każdego miejsca na ziemi.


Pobierz aplikację na iOS lub Android.

Nowoczesny wymiar grillowania

Grill opalany drewnem w postaci pelletu, to połączenie tradycyjnego BBQ z najnowocześnejsymi technologiami. Grill umożliwia wędzenie, pieczenie i grillowanie w temperaturze od 80 do 315 stopni. 

Opis produktu

Seria grilli na pelletowych została stworzona z myślą o łatwości użytkowania. Wystarczy proste użycie pokrętła, dzięki któremu będziesz mógł WĘDZIĆ, PIEC i GRILLOWAĆ. Wybierz 1 z 3 dedykowanych trybów ustawień temperatury i pozwól, aby grill na pellet wykonał najcięższą robotę za Ciebie lub użyj cyfrowy panel sterowania, aby wybrać dowolną temperaturę, taką jaką właśnie potrzebujesz. Grill pelletowy zasilany jest paliwem w postaci naturalnych pelletów drzewnych, które wytwarzają delikatny dym nadając potrawom niesamowity aromat. Urządzenie samodzielnie pobiera odpowiednią ilość granulatu ze zbiornika i przekazuje go do paleniska z żarnikiem, w którym się spala zostawiając przy tym niewielką ilość popiołu. Grille pelletowe stworzone z wysokiej jakości stali, gwarantują wydajność i trwałość. Urządzenie możesz sterować ze pomocną dedykowanej aplikacji ze swojego smartfonu, dzięki połączeniu Bluetooth lub WiFi.

Specyfikacja
Wymiary
Montaż
Gwarancja i Bezpieczeństwo
Pochodzenie
Zobacz Gdzie kupić
Regal Pellet 500 X

wersja z zestawem rożna

496915EU

Cena sugerowana: 12 399,00 zł

Wybierz sklep

Nie wiesz jaki grill wybrać?

Wypełnij quiz i znajdź właściwy grill

Przejdź do pomocnika

Przewiń do góry