Prostokątny kształt akcesoriów jest kontynuacją idei wszechstronności grillowania oraz modułowości.

Prostokątny kształt akcesoriów jest kontynuacją idei wszechstronności grillowania oraz modułowości. W grillach Broil King, każdy z rusztów można położyć dokładnie tak jak tego potrzebujesz - w pozycji rynienkowej lub stożkowej (nie jest to możliwe w grillach innych marek). Ruszta można wymienić na idealnie pasujące w ich miejsce dedykowane płyty żeliwne. Podobnie stalowe płyty, brytfanny a nawet tacki aluminiowe. Wszystkie te akcesoria mają szerokość jednej kratki rusztu w grillach z serii Imperial™, Regal™, Baron™, Crown™ oraz Crown™ Classic. Podobnie żeliwne woki do grilli z serii Baron™ i Sovereign™ oraz Imperial™ i Regal™. Prostokątny kształt w porównaniu do okrągłych akcesoriów pozwala na lepsze wykorzystanie miejsca na ruszcie, ponieważ kładąc okrągły garnek na ruszt tracimy miejsce do grillowania wokół. Dzięki prostokątnemu kształtowi na jednym grillu można mieć w jednej chwili, np. ruszt w pozycji rynienkowej, płytę żeliwną i wok żeliwny. Wykorzystując wok należy wyjąć aromatyzer Flav-R-Wave™, dzięki temu palnik dostarczy maksymalną moc. Do tego celu można wykorzystać uchwyt wielofunkcyjny.

Zrób więcej na Swoim grillu


Dołącz do grupy entuzjastów grillowania.
 • Najnowsze przepisy na grilla
 • Porady i wskazówki o sztuce grillowania
 • Maksymalnie jeden mail tygodniowo
 • Informacje dotyczące nowości produktowych
 • Szybki i prosty sposób wypisania się
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agrimpex Griluj i Gotuj s.c. ul. Zwierzyniecka 2a, 37-500 Jarosław, nr tel. 16 623 61 72, adres email: rodo@broilking.pl.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) oraz f) ww. Rozporządzenia, w celu realizacji usługi newsletter.
 3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres do momentu wycofania zgody.
 7. Podanie danych osobowych jest fakultatywne, jednakże brak podania danych osobowych uniemożliwi realizację kontaktu.
 8. Podane dane nie będą podlegały profilowaniu.